Obiectele din joc - Modificarea preturilor si cerintelor de nivel

DeletedUser25025

Guest
Daca raman cu itemele pe mine de lvl mare primesc bonusurile respective sau nu se "activeaza" bonusurie ? Si daca da,nu pot sa le port din cauza ca fac exploit ?
 

DeletedUser9036

Guest
Poate cineva sa`mi zica :) ?


e greu rau sa pricepi ca ai avut itemul pe tine si ca a doua zi itemului i s-a marit nivelul si a ramas pe tine ?

in acest moment ai nivel mai mic decat permite itemul respectiv, insa ai si o problema : pana cand nu dezechipezi itemul respectiv nu mai poti echipa nici un alt item ( iti apare o eroare cand vrei sa faci asta) .

ce solutii ai - dezechipezi itemul si poti echipa apoi alte iteme ( si acel item il mai poti echipa doar cand faci nivel pentru el )

- pastrezi itemul echipat dar nu mai poti echipa nimic altceva. + ca in scurt timp se va remedia situatia (update) si te vei trezi fara el pe tine ( ti-l arunca in inventar poate cand dai un duel sau stiu eu ce faci ).

bafta! sper ca ai inteles- sunt pregatita sa iti fac si un desen daca nu, <3W
 

DeletedUser25594

Guest
Daca tot ati facut acest update .. macar faceti ceva cu lvl.Eu am lvl 35 si ma axez mai mult pe forturi.Pana la un nivel 60-70 n-am ce pune pe mine.Ce sa mai zic ..
 

DeletedUser2041

Guest
Daca tot ati facut acest update .. macar faceti ceva cu lvl.Eu am lvl 35 si ma axez mai mult pe forturi.Pana la un nivel 60-70 n-am ce pune pe mine.Ce sa mai zic ..

Ai obiecte noi la magazine, cauta poate gasesti ceva:boone:
 

DeletedUser22039

Guest
Ati stricat jocul si astfel veti pierde enorm de multi jucatori . Pentru ce au mai donat bani sa obtina seturi , pentru ce am pierdut timpu sa obtinem seturi ( doc , frank , etc ) ca sa pot fi depasite de lucruri care le faci intr-o ora .

Sa fim seriosi , fie mariti bonusurile la seturi , fie pierdeti pepitari si asa jocul nu mai are viata lunga . Cel mai PRAF update , de ce ? Pentru ca e un dezechilibru total , de ce au mai bagat unii sute sau chiar mii de pepite?

Bonusurile de la noile iteme sunt absurde , si sa nu mai vorbesc de culori care si in Paint le faci mai bine .
Nu era de ajuns ca se fac tombole la 2-3 luni , acuma itemele de la tombole nici nu mai au valoare . Foarte frumos ... Un update marca INNO, ma mir ca itemele noi nu au fost puse inca la shop cu pepite .

Bafta la joc , dar l-ati stricat . Cat era de frumos si cat de varza a ajuns .

Mai bine nu mai bagati iteme noi era bine cum era inainte

Numai un pepitar putea zice asta :) . Da , asa e , pentru aia care au bagat ca nemancatii pepite acum o sa se simta :blink:
 

DeletedUser25601

Guest
Eu nu pot sa pun annie pe mine , au lvl 25 si zice e item nevalabil :)))))))
 

DeletedUser20819

Guest
Porcarii...daca itemele s-au scumpit, ceea ce e evident, o amarata de uniforma de soldat 20k, atunci nu credeti ca si banii care ii facem din munci ar trebui sa creasca?
 

DeletedUser

Guest
seturile noi (de la natii allan la fereman la etc pana la cele mai noi gen frank)
au suferit si ele schimbari?
 

DeletedUser20819

Guest
tggu.png


Nu era corect "pinten" ?
 

DeletedUser25615

Guest
Si mie imi place acest update unu dintre cele mai reusite, poate dispar de tot pepitarii ;)
dispar pepitarii ..dispare west..
imi place noul update ...nu va tot plangeti.. orice decizia s-ar fi luat tot erau unii impotriva acesteia..
 
Sus