Oras

  • Autor subiect DeletedUser16124
  • Data de început

DeletedUser16124

Guest
Buna nu stiu poate aceasta idee a mai fost aplicata in the west,dar mi-am adus aminte de la triburile ca in oras era un brad de craciun in oras.Nu ar fi mai frumos sa fie un brad si in fiecare oras din the west?
 

DeletedUser593

Guest
Poate la anul o sa avem brad si zăpadă în joc :d
Pro ;)
 

DeletedUser

Guest
bada ! si instalatie,bomboane,colindatori,:huh:
chiar si un Hrusca am putea avea acolo:hmf:
 

DeletedUser508

Guest
Buna nu stiu poate aceasta idee a mai fost aplicata in the west,dar mi-am adus aminte de la triburile ca in oras era un brad de craciun in oras.Nu ar fi mai frumos sa fie un brad si in fiecare oras din the west?

Ideea ta poate fi dezvoltata.. Eu nu ma-si rezuma doar la oras, ar fi frumos sa se adauge zapada si multe altele la toata harta, asta inseamna multa munca pe care trebuie sa o faca cei la INNO..:)
 

DeletedUser18597

Guest
Pomi de Craciun in Westul Salbatic...mda si Mos-Craciun exista...
 

DeletedUser

Guest
Nu a fost vorba de zapada ci doar de bradul de carciun. Ideea imi place. Sunt PRO, si ar fi frumos ca in fiecare oras sa existe cate un grup de colindatori, care sa colinde la un numar x de orase si pe urma colindatului sa se ia bani, depinzand de vocea fieacruia pe o scara de la 1 la 5 care se creste cu ajutorul a 5 placinte (primul lvl.) si tot asa de 5 ori mai mult pana se ajunge la lvl. maxim 5 (25-lvl.2,125-lvl. 3,625-lvl. 4, 900-lvl. 5) bine inteles in total 900. Asta e ideea mea adaugata la ideea lui, si sper sa va placa. Ideea lui PRO.
 

DeletedUser23516

Guest
pro

Pro,doar bradul,zapada nu prea era in vestul salbatic:dastardly:
 

DeletedUser593

Guest
Lasand gluma la o parte... puteti sa va faceti singuri un forum si sa invitati majoritatea oraselor in el, eu unul asa am facut pe lumea 1. Inchideti topicul asta, este inutil.
 

DeletedUser

Guest
Lasand gluma la o parte... puteti sa va faceti singuri un forum si sa invitati majoritatea oraselor in el, eu unul asa am facut pe lumea 1. Inchideti topicul asta, este inutil.

ce treaba are asta cu bradul si zapada din orase ?
 

DeletedUser

Guest
:ddd

prooooo ,imi place ideeia si imi place sarbatorilor,rog adminilor so pui:up:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA 1.deoarece am merge mai greu din cauza nametilor..:)))
:indian:
2.nu este un joc MMORPG ca sa se poata implementa asemenea
efecte
 

DeletedUser6566

Guest
Punem si un betiv in oras?
sau
cel putin un mort in cioclu
 
Sus