Pareri si opinii despre echipa de administrare

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Subiectul saptamanii 19.10.2013-25.10.2013

Pentru prima saptamana am pregatit un subiect picant " Pareri si opinii despre echipa de administrare ".

Incercati sa respectati regulile sectiunii, dorim ca aceasta sectiune sa fie una de discutii deschise intre jucatori si echipa de administrare. Poate ideile de aici vor duce la imbunatatirea jocului in viitor.





Acest proiect doreste animarea forumului nu deschiderea unei noi sectiuni de spam. In functie de aceasta saptamana vom decide daca continuam sau nu mai departe cu alte subiecte.
 

DeletedUser

Guest
Hah, serios? Ok! Aveti o lipsa totala de organizare, luati decizii aiurea, warnuri date in prostie (5 puncte pentru offtopic, sa fim seriosi)... as putea continua, dar astept sa vad ce zice poporul.
 

DeletedUser2041

Guest
Hah, serios? Ok! Aveti o lipsa totala de organizare, luati decizii aiurea, warnuri date in prostie (5 puncte pentru offtopic, sa fim seriosi)... as putea continua, dar astept sa vad ce zice poporul.

Echipa de administrare a jocului ai uitat-o :)
 

DeletedUser

Guest
Parerea ta, nu poti fi placut de toti. Hai sa ii lasam si pe altii sa isi spuna parerea, noi 2 putem discuta si in privat.

Hai sa nu, doar de aia ati facut acest topic nu? Intradevar, nu poti face pe placul tuturor, dar poti macar sa incerci. Nu tin minte sa te fi vazut incercand asa ceva.
 

DeletedUser2041

Guest
Hai sa nu, doar de aia ati facut acest topic nu? Intradevar, nu poti face pe placul tuturor, dar poti macar sa incerci. Nu tin minte sa te fi vazut incercand asa ceva.

Nu am facut tema sa discutam faptul ca tu nu ma agreezi pe mine.
Tema este dedicat intregii echipe de administrare si jucatorilor. Eu nu sunt toate echipa si nici tu nu este singurul jucator.
 

DeletedUser5520

Guest
Hah, serios? Ok! Aveti o lipsa totala de organizare, luati decizii aiurea, warnuri date in prostie (5 puncte pentru offtopic, sa fim seriosi)... as putea continua, dar astept sa vad ce zice poporul.

Si in plus , va credeti si superiori doar pentru ca sunteti administratori. Caracter 0 .
 

DeletedUser

Guest
Echipa din joc:

Nu prea am ce zice, deoarece majoritatea sunt niste anonimi de care auzi doar cand iti mai rezolva cate unul un tichet, si asta de obicei in graba. Dupa parerea mea, adminii ar trebui sa comunice mai mult cu jucatorii, dar multi dintre ei nici macar nu au cont pe forum, nu vorbesc niciodata in chat. E ca si cum nu ar exista. Daca tot sunt admini, s-ar putea implica mai mult prin organizarea unor mini-evenimente pe lumine respective.

Echipa de pe forum:

Multi dintre ei prea stricti, care nu fac altceva decat sa goneasca useri de pe forum. Imi e dor de vremea cand exista activitate pe forumul asta... :( Dupa ce s-a inchis spamul totul a luat-o in jos. Topicul asta e o incercare buna de a mai anima ceva, dar ce sa mai vorbesti daca n-ai cu cine ?
 

DeletedUser

Guest
Echipa de pe forum:

Vreau sa debaneze toate conturile cu permanent, si sa fie mai putin stricti in acordarea warnurilor. In rest nu-mi pasa, oricum forumul e pe duca.

Mi-as dori mai multe concursuri in joc si MAI PUTINE TOMBOLE, si ceva ce nu tine de admini dar poate rezolva ceva... preturile, nu mai vreau miliarde pe un pistol.
 

DeletedUser

Guest
Echipa de pe forum:

Vreau sa debaneze toate conturile cu permanent, si sa fie mai putin stricti in acordarea warnurilor. In rest nu-mi pasa, oricum forumul e pe duca.

Mi-as dori mai multe concursuri in joc si MAI PUTINE TOMBOLE, si ceva ce nu tine de admini dar poate rezolva ceva... preturile, nu mai vreau miliarde pe un pistol.

E un topic pentru pareri si opinii nu pentru indeplinire de dorinte.
Nici tombolele nu tin de admini.
 

DeletedUser

Guest
Echipa din joc:

Nu prea am ce zice, deoarece majoritatea sunt niste anonimi de care auzi doar cand iti mai rezolva cate unul un tichet, si asta de obicei in graba. Dupa parerea mea, adminii ar trebui sa comunice mai mult cu jucatorii, dar multi dintre ei nici macar nu au cont pe forum, nu vorbesc niciodata in chat. E ca si cum nu ar exista. Daca tot sunt admini, s-ar putea implica mai mult prin organizarea unor mini-evenimente pe lumine respective.
Au fost organizate mini-evenimente. A fost turneul de dueluri care s-a desfasurat pe o perioada de 2 ani. A fost pe toate lumile. Si, surpriza: daca pe lumile vechi a fost bataie pe locuri, pe lumile noi jucatorii nu prea si-au manifestat dorinta de a participa. Organizarea unui asemenea concurs a durat cca 3 saptamani din care 5 zile adminul a stat online 16 ore/24 si la fiecare concurs au participat 3 admini.
Asa ca ar trebui sa intelegi ca este greu si implica mult timp organizarea unui eveniment la care sa participe doar cativa jucatori.
 

DeletedUser2041

Guest
Au fost organizate mini-evenimente. A fost turneul de dueluri care s-a desfasurat pe o perioada de 2 ani. A fost pe toate lumile. Si, surpriza: daca pe lumile vechi a fost bataie pe locuri, pe lumile noi jucatorii nu prea si-au manifestat dorinta de a participa. Organizarea unui asemenea concurs a durat cca 3 saptamani din care 5 zile adminul a stat online 16 ore/24 si la fiecare concurs au participat 3 admini.
Asa ca ar trebui sa intelegi ca este greu si implica mult timp organizarea unui eveniment la care sa participe doar cativa jucatori.

Anticipez o viitoare replica...... "au fost premiile mici/neatractive".
Cat timp jucatorii nu au arata interes, nici premiile nu au cum sa creasca.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Donez magnet de frigider celor interesati sa isi expuna la vedere parerile despre mine, o pot face relaxati in bucataria proprie, pentru ca eu pur si simplu nu sunt curios :whistle:. E un joc, glumiti mai mult, distrati-va mai mult si lasati topicurile inutile :roll:
 

DeletedUser

Guest
Donez magnet de frigider celor interesati sa isi expuna la vedere parerile despre mine, o pot face relaxati in bucataria proprie, pentru ca eu pur si simplu nu sunt curios :whistle:. E un joc, glumiti mai mult, distrati-va mai mult si lasati topicurile inutile :roll:

tu esti un comerciant ciumeg care face bani din nisip... ce e de spus de tine? :ras:
Au fost organizate mini-evenimente. A fost turneul de dueluri care s-a desfasurat pe o perioada de 2 ani. A fost pe toate lumile. Si, surpriza: daca pe lumile vechi a fost bataie pe locuri, pe lumile noi jucatorii nu prea si-au manifestat dorinta de a participa. Organizarea unui asemenea concurs a durat cca 3 saptamani din care 5 zile adminul a stat online 16 ore/24 si la fiecare concurs au participat 3 admini.
Asa ca ar trebui sa intelegi ca este greu si implica mult timp organizarea unui eveniment la care sa participe doar cativa jucatori.

2 ani cu o pauza mai mare de un an. Pe lumile noi au fost mai putini jucatori interesati pentru ca intradevar premiile erau inutile. Cand a inceput turneul de dueluri (pe lumea 1) NIMENI nu avea cureaua de roman, si erau putini cu pusca de elefant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hm, ai ales un subiect cam piperat pentru prima saptamana, si acesta fiind de test, sa vedeti daca vreti sa prelungiti acest thread, a inceput neb, pardon xSteff cu spamul, deci e clar unde se va ajunge.

Cat despre admini, nu pot sa zic decat jos palaria, prin ticket mi se raspundea in maxim 2-3 ore, jignirile raportate chiar erau verificate, nu am ce reprosa la asta.

Moderatori pe forum cam putini.
Nu poti anima forumul prin acest topic, concursurile erau mai interesante, dar voi ati incercat, noi nu ne-am conformat si in loc de multumiri ati primit doar reprosuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus