Parola Furata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4714

Guest
hotu

cica asta fraiereste copii si le sparge parole...vreau un raspuns clar....poate sau nu ??

Rar3su în data de 17.02.2009 la ora 05:14
sal man uite un site o sa iti trebuieasca o sa fac bani si poti sa cresti mai repede http://mumyitem.sufx.net/ bagi acolo id si o sa primesti tot ce ai u pe tine duplicat daca vrei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hello,

si eu am patit acelasi lucru de ieri - am fost data afara din oras, orasul meu transformat in academia altui oras, mesaje trimise de pe contul meu, alti jucatori exclusi din oras...

Cum pot afla cine mi-a spart contul?

Multumesc mult de raspuns!

Cristina
 

DeletedUser

Guest
fiti foarte atenti pe ce site-uri navigati, nici nu trebuiie sa va oferiti datele de contact, un hacker destept isi ia toate datele de care are nevoie din cookies asa ca sfatul meu nu intrati pe nici un link pe care il primiti de pe west cu exceptia site-urilor mamut gen youtube,google,yahoo... care sigur nu se vor ocupa cu asa ceva pana cand nu dati log off si stergeti cookies. inca ceva fiti atenti la phishing. sunt site-uri cu url-ul asemanatoare ca URL(link ex "www.youtube.com.tk/id=991281823") youtube/yahoo/google, arata la fel ca site-ul original dar este folosit pt a va sustrage informatii confidentiale din cookies sau incercarea de login...
 

DeletedUser

Guest
Chestia mai este ca unii isi pun parole chiar... nu mai spun... 123456, abcdef, parola, numele sau, si alte chestii din astea, care-s foarte usor de ghicit... insa e bine cum ai spus... sunt site-uri care iti fura parola...
 

DeletedUser

Guest
o solutie ar fi sa nu iti pui parola pe situri care cica iti dau $ sau indemanare level ... s.a.m.d.
 

DeletedUser

Guest
Daca intr-adevar ti s-a furat parola, uitete in mailul tau.(daca este adevarat)
 

DeletedUser

Guest
cont furat

salut baieti, am si eu problema la fel, mi-a fost furat contul, aveam o parola foarte usoara , 123456 .. si vad ca si mailu a fost skimbat deoarece cand imi trimit recuperare parola imi zice ca a fost trimis dar in mail nu vine nimic, nici junk nici in inbox. aveam userul aditzuvl213 jucam numai cu premium si sunt level 73, va rog sa luatzi masuri, inca am mailu primit de la voi cand m-am inregistrat, imi confirm din nou contul dar degeaba ca nu vine nimic in mail. Am intrebat un locuitor de la mine din oras si mi-a zis ca sunt pus pe vacanta, va rog facetzi ceva. multumesc
 

DeletedUser

Guest
salut baieti, am si eu problema la fel, mi-a fost furat contul, aveam o parola foarte usoara , 123456 .. si vad ca si mailu a fost skimbat deoarece cand imi trimit recuperare parola imi zice ca a fost trimis dar in mail nu vine nimic, nici junk nici in inbox. aveam userul aditzuvl213 jucam numai cu premium si sunt level 73, va rog sa luatzi masuri, inca am mailu primit de la voi cand m-am inregistrat, imi confirm din nou contul dar degeaba ca nu vine nimic in mail. Am intrebat un locuitor de la mine din oras si mi-a zis ca sunt pus pe vacanta, va rog facetzi ceva. multumesc

am recuperat contul.,.. imi intarziase mesajul cu parola noua. multumesc oricum
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus