Parola Furata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cineva mi-a furat parola si imi schimba adresa de email (lucnet53@yahoo.com) cu shookyem@yahoo.com. Mi-am facut un nou cont sa ma pot inregistra pe forum. Am id-ul "lucian popescu".
 

DeletedUser

Guest
Pe adresa veche de e-mail (lucnet53@yahoo.com) ai primit un e-mail cu un link de anulare a schimbarii adresei. Te rog foloseste acel link, apoi foloseste functia "modifica parola" (de pe pagina principala the-west)
 

DeletedUser

Guest
Pe adresa veche de e-mail (lucnet53@yahoo.com) ai primit un e-mail cu un link de anulare a schimbarii adresei. Te rog foloseste acel link, apoi foloseste functia "modifica parola" (de pe pagina principala the-west)

Nu merge. Dupa ce dau click pe link imi zice Hash nevalabil

Pe adresa veche de e-mail (lucnet53@yahoo.com) ai primit un e-mail cu un link de anulare a schimbarii adresei. Te rog foloseste acel link, apoi foloseste functia "modifica parola" (de pe pagina principala the-west)

Modificarea adresei de email nu poate fi anulata
Cauza: Hash nevalabil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Probleme cu parola

si eu am probleme cu parola contului Adelynne. nu mai merge parola ce am puso :| de ce?

P.S.: sa stie si adminii acest cont lam facut pt a putea intra pe forum.
 

DeletedUser

Guest
si mie mi-a furat parola si tot asa imi apare si mie ... Cauza: Hash nevalabil!
 

DeletedUser

Guest
Cu acelasi lucru ma confrunt si eu, mi-am facut alt cont si chiar am urmarit sa vad ce face cel care mi-a furat contul,nu are nici o treaba , se plimba din oras in oras, ia concediat pe toti care erau in orasul intemeiat de mine, cu alte cuvinte a facut ravagii pe contul meu. Cel mai bine ar fi sa nu mai existe aceasta posibilitate de schimbare a adresei de mail, deoarece este o posibilitate excelenta pentru cei care se ocupa cu furtisaguri de acest gen. Exista cineva care sa ne ajute si pe noi, cei care suntem in astfel de situatii si sa-i pedepseasca pe cei care fac astfel de probleme? sau ii lasam sa-si faca de cap si sa sparga parole la infinit?
 

DeletedUser

Guest
Cu acelasi lucru ma confrunt si eu, mi-am facut alt cont si chiar am urmarit sa vad ce face cel care mi-a furat contul,nu are nici o treaba , se plimba din oras in oras, ia concediat pe toti care erau in orasul intemeiat de mine, cu alte cuvinte a facut ravagii pe contul meu. Cel mai bine ar fi sa nu mai existe aceasta posibilitate de schimbare a adresei de mail, deoarece este o posibilitate excelenta pentru cei care se ocupa cu furtisaguri de acest gen. Exista cineva care sa ne ajute si pe noi, cei care suntem in astfel de situatii si sa-i pedepseasca pe cei care fac astfel de probleme? sau ii lasam sa-si faca de cap si sa sparga parole la infinit?

cei care sparg parole sunt banati asta e cea mai rea pedeapsa posibila data de admini.....
 

DeletedUser

Guest
si mie mi-a fost sparta parola de o jucatoare pe nume The Bek
eram primar intr-un oras si i-a degradat pe toti i-ar pe mn m-a concediat...
dak puteti face ceva sa puneti iar pe unul din noi primari ar fi excelent
 

DeletedUser

Guest
!!!!

Cine stie cum pot sa imi recaapat contul daca imi este furat?:mad:
 

DeletedUser

Guest
Exista acest TOPIC in care sunteti sfatuti cum va puteti proteja contul impotriva unor astfel de actiuni.
Sunteti singurii responsabili de spargerea conturilor si furtul parolelor!
 

DeletedUser

Guest
M au inchis

m au inchis pt ca zic adminii ca am furat contul.Nu este adevarat.Mah ce se intampla?

Ai fost închis!
Cauză: Cont furat
 

DeletedUser

Guest
m au inchis pt ca zic adminii ca am furat contul.Nu este adevarat.Mah ce se intampla?

Ai fost închis!
Cauză: Cont furat

Se referă că cineva ţi-a furat contul şi te-a banat ca să nu facă jucătorul care ţi-a furat contul mai multe ravagii.
 

DeletedUser

Guest
Nu chiar

nu se poate.Mi au spart parola dar adresa de e-mail nu mi au schimbat-o mi am retrimis parola si tot asa mi a aparut.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Extrem de multe plingeri pt conturi furate/sparte. Pe nici un alt joc online nu am vazut asa ceva. Poate ca ar trebui luata in calcul o varianta cu nume de utilizator separat de cel din joc (un alias, ceva de genul).
Oricita buna-vointa ar avea adminii si ar scrie topicuri despre cum sa-ti pui parola este totusi un joc pe care unii il incep din curiozitate fara sa-i dea poate prea multa atentie, isi pun o parola acolo sa fie, incepe sa le placa se "ataseaza" de joc dar uita sa modifice parola. Chiar daca de multe ori e vina lor, nu poti sa-i condamni, totusi ne referim la un joc nu la un cont bancar sa-ti ceara si CNP-ul parintilor.
Poate ca in tara dezvoltatorilor acestui joc asemenea probleme nu exista, dar la noi daca e sa ma iau dupa numarul de topicuri pe aceasta tema ajung sa cred ca jumatate din cei care particpa la distractia numita "the-west" sunt niste impostori.
 

DeletedUser4714

Guest
furat parola

am si eu o problema cine ma poate ajuta mi-a ghicit cineva parola si a intrat in locul meu in joc si ma dat afara din oras si pe mine si pe restu locuitorilor ce trebui sa fac cu cine trebuie sa vorbesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus