Parola sparta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare! :)

Am un prieten caruia i sa spart parola , il cheama Defectul iar eu am trimis un raport fiindca ia fost sparta parola , cel care ia spart parola il cheama toma43 , si eu ca raspuns pentru raport am primit ca nu trebuie loata nici o masura
Dar scrie la schimbare e-mail ca daca spargi parola cuiva iti vei primi parola inapoi de la administratori

Vi se pare corect ca cineva sati sparga parola chiar daca scrie in regulament ca este inpotriva regulilor?

Va rog sa faceti dreptate!!! :dastardly:

Multumesc!!! :up:
 

DeletedUser24699

Guest
:mad: Poate sa reseteze parola prin adresa de mail. si daca a schimbat ala mailul daca nu au trecut 14 zile , poate anula.
Daca adminii au considerat ca nu s-a intamplat nimic, atunci s-a intamplat ceva in mintea voastra, nu in realitate.


P.S de unde stii tu cine l-a spart?
 

DeletedUser

Guest
Pentru ca dupa ce a spart contul a intrat in oras si a loat itemele de pe Defectul si a dat si pe cei de erau in oras afara

Cum resetezi parola?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cel de ia spart parola ia schimbat si e-mail

Asa daca baga cu e-mail dinainte ii zice "Numele jucătorului nu corespunde cu adresa de E-Mail."
 

DeletedUser20606

Guest
Cel de ia spart parola ia schimbat si e-mail

Asa daca baga cu e-mail dinainte ii zice "Numele jucătorului nu corespunde cu adresa de E-Mail."



Adresa de e-mail de pe care e facut contul nu se schimba instant. Trebuie sa treaca 14 zile pentru a o putea schimba. Tu vrei sa-mi zici ca "prietenul" tau nu si-a dat seama ca i-a fost spart contul timp de 14 zile??
 

DeletedUser15496

Guest
Adresa de e-mail de pe care e facut contul nu se schimba instant. Trebuie sa treaca 14 zile pentru a o putea schimba. Tu vrei sa-mi zici ca "prietenul" tau nu si-a dat seama ca i-a fost spart contul timp de 14 zile??

daca tragi ceva pe naretă se poate
 

DeletedUser24699

Guest
Si tu acum te trezesti? =))

Are id-ul initial de mail? Adica cel pe care a fost facut contul?
 

DeletedUser

Guest
NU AM SPART NICIUN CONT DE THE WEST , VREAU SA STIU DE CE AM LUAT BAN ? ? ? SI NICI MACAR NU ARE PRINTSCREEN , CEVA CREDIBIL !!! Domnle eu acestui jucator ii dau duel repetat pentru ca comenteaza si acum a scoso pe asta cu furatul contului sa primesc eu ban !! offfff dati-mi reply si scoateti-mi banul va rog :*
 

DeletedUser

Guest
NU AM SPART NICIUN CONT DE THE WEST , VREAU SA STIU DE CE AM LUAT BAN ? ? ? SI NICI MACAR NU ARE PRINTSCREEN , CEVA CREDIBIL !!! Domnle eu acestui jucator ii dau duel repetat pentru ca comenteaza si acum a scoso pe asta cu furatul contului sa primesc eu ban !! offfff dati-mi reply si scoateti-mi banul va rog :*


In plus uitati-va pe raportul meu de activitate sa vedeti ca pe data pe care acest "player" a specificat-o eu nu am fost activ ...
 

DeletedUser7008

Guest
sanctiunile nu se discuta pe forum. va rog sa contactati suportul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus