Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
De-a lungul timpului echipa adminilor s-a delectat cu diferite minuni primite prin sistemul Suport . Unii dintre voi se vor regasi poate in aceste mesaje iar altii vor renunta poate sa trimita tichete stiind ca toate acele urari au fost deja facute si perlele nu au nici macar amprenta originalitatii.
Pastram confidentialitatea protagonistilor care apar la aceasta rubrica iar mesajele vor fi desigur cenzurate .
Discutia va fi folosita doar in acest scop, va recomandam sa nu postati comentarii inutile .
 

DeletedUser

Guest
(user) : spunetimi si mie daca sugeti ****
(user) imi ziceti dak sugeti ****?

(admin) Bună ziua

Ne pare rau, dar membri de sex masculin ai Team Triburile nu au inclinatii homosexuale, iar membrii de sex feminin ar prefera sa aiba decat sa dea curs invitatiei dvs. In aceste conditii, tichetul dvs. nu poate fi solutionat favorabil.


Spor la joc,
 

DeletedUser

Guest
o mica dorinta...

(user) as vrea ca sa ma dati la level 10 va rog foarte frumos va rog din suflet
 

DeletedUser

Guest
yo yo yo man

(user) vreau sa trec la level 20

(admin) Hallo

vei trece atunci cand vei indeplini baremul punctelor de experienta pentru asta.

O zi buna in continuare

(user) lasatima in pace mam suparat pe voi :((
 

DeletedUser

Guest
(user) cine doreste sa se alature orasului meu

(user) as vrea mai multi bani la misiuni k?

(user) imi dati un bonus
 

DeletedUser

Guest
suparici

(user) : pot sa intru de pe mai multe id-asa ca va fac ca la carte oricum sunteti vartza3
deci maim bine acceptati situiatia si nu no main agravati mai tepelor ce sunteti hai sa vad mati inchis si daca da inseamna ca dati diovada de slkabiciune mai oameni ce va considerati ca de altfekl nu sunteti mai oameni nce jigniti playereiii
nu uitai intru de pe alt mail si va fac
va e rusine cu mine dar va veni timpul sa raspundeti pt ceea ce dati teapa mai romanilor

(acelasi user dar mai furios) : totul este si va fi tradus in germana drept pt care am sa cer tutotror plauerilor sa nu uite...ma doare in cot de voi mai .....cetatenilor

(din ce in ce mai furios) : imi dati drumul lka lumea unu nsau n u sau vreti sa platiti nesimtititlor

(userul furios) : daca nuvoi bneficia de drepturile mele in maxim 30 minute se lasa cu tribunal si cu avocati mai fraielrilor....este un ultimatum mai teparilor....este unu si un sfert daca la unu juma nu nam drepturile nce mise ncuvin si anume level 25 si etc ..va rog sa pregatiti 1000000 de & pt avesct lucru caci nu sunt bataia dvs de joc

(acelasi..) deci va e frica teparilor...dece nu inchideti lumea doi ca va e fric hsai inchidetima peste tot ca sa am mative ca oricum faceti pe voi in fata insyantei....hai nu avdeti tupeu va e frica?????...dupa ce am munict cu ce drept ma retrogradati..mai ales ca nu aveti suport juridic tahnic hai sa va vad ca oricum vati dat foc la valiza ce credeati ca va imbogatiti...v-am detectat si oricum imi veti plati teparilor

(to el ) nu ma intereseaza daca serverul dvs are probleme sau cel care il distribuie eu am avocati si cer despagubire .
(da desigur , tot cel nervos)

(furiosul) oki mai am rabdare 30 minute si apoi am msa cer daune morale
 

DeletedUser

Guest
(user) Sunte-ti niste rai care aveti gheata in sange ca nu vreti sa-mi dati nici un cont .Asa oameni nesimititi ca voi n-am mai vazut in viata mea.Sunte-ti prostii prostiilor.Atat.Cine raspunde care dintre prostii prostiilor ha.Am intrebare la cateva puncte sunt mai putine si la altele mai multe.de exemlu la la putere am 10 si la viata ar trebuie sa am 10 si imi da bonus si un 2 si am doar 10 n-ar trebuie sa am 12?

ceva mai tarziu ...

(user) Va rog im cer scz cum im-am zis pute-ti sa-mi dati conturile inapoi va rog

(user)Sunt doar un copil de 11 ani si plang foarte repede si sunt foarte sensilbil va rog nu voi mai injura promit pe onoarea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(user) : te rog poate ma scoti de aici.
pleasssssssssssseeeeeeee.

(user) : bine. o sa te scot.


(probabil nimerise in Suport si nu mai stia sa iasa)
 

DeletedUser

Guest
(user) : Mea disparut tot din inventarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

(user) dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,
-''-
-''-
-''-
-''-
dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,
dc imi dispar lucrurile,

(lista extrem de lunga , nu am dat copy la toata )
 

DeletedUser

Guest
(user): adminule (user 2) ma injura mai mereu

(user): bine nu ma injurat,dar ma injurat nu in joc in realitate ca el este vecin cu mine locueste vizavi
 

DeletedUser

Guest
(user) : Ţintă: Fă rost de trei piei şi de trei păstrăvi.

Trebuia:tinta:fa rost de trei pieli(nu piei)
 

DeletedUser

Guest
(user): uite ce o sa fac am un prieten care are un program de strica calculator si daca nu o sa-i debatezi contul fratelui meu: (user2) si al meu: (user ) ii spun sa-ti strice calculatorul ai 4 ore la dispozitie sa debatezi contul meu si al fratelui meu si daca nu le debatezi in mai putin de 4 ore ia-ti adio de la calculatorul tau.
 

DeletedUser

Guest
(user): vreau si eu 10000000 bani si mai multa putere si toate cele
 

DeletedUser

Guest
(user): ma poti primi si pe mn in oras??-cred ca e un spion pentru ca are level 8
 

DeletedUser

Guest
(user): pot sa fiu si eu administrator ca si dim ca asa sia scris in profil si de ce poate sa isi schimbe caracterul pentru ca imi plac lucrurile ei si as vrea sa am si eu lucruri ca ale ei . va roooooooooooooooooooooooooooooooog!!!!!!!!!!!!!???
 

DeletedUser

Guest
(user): Cum pot sa iau un sat fantoma sa fie al meu sau sa pot dormi in el ?
 

DeletedUser

Guest
(user) : buna ce faci daca cineva te supara sau itiia orasul???
 

DeletedUser

Guest
(user): buna ziua imi dati si mie o invitatie in orasul boston cel fantoma va rog eu frumos
 

DeletedUser

Guest
(user) : Mai intai:dupa ce am ales o poza spune "Ai ales deja o clasă. Alegerea unei clase de caracter, şi a unei poze de profil sunt permanente. Selecţia nu mai poate fi anulata ulterior. "
Vreau sa ma axez pe ULTERIOR, cum adica ulterior, adica se mai poate face o alegere?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus