Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ba astia cum va cheama

(user)
de ce mati banat dac nu ma debanati voi spune toti prietenilor sa isi inchida conturile si gata

(admin)
In primul rand noi nu suntem "ba astia cum va cheama".

In al doilea rand ai mai multe conturi care le joci pe aceeasi lume.

Si,

Intre timp verificarile au indicat ca ati spart un cont.
 

DeletedUser

Guest
daca suntem toti intr-un camin de copii si ne jucam pe un singur calculator, asta inseamna ca avem multiaccount si plus de asta pe ce criterii va bazati. Si daca e asa le puteti inchide si acele conturi de pe Lumea 6 si Lumea 8, macar stim o treaba.Va multumim!
 

DeletedUser

Guest
Vreau s astiu dc sunt pus in asteptare si dc m-ati banat pe arizonda pe A care este al meu si pe B care este al fratelui meu ce naiba domne chiar asa e bataie de joc .

imi ridici banul de pe cont plizzzz si mai rapid ca maine plec si vraeu sai dau mod de vacanta

C, B si vreau contul cu numele A sal deblocati
 

DeletedUser

Guest
(user)

xxxxxx pus numele meu la fortul A facunduma de rusine la tot the westu de pe lumea 4 mie mi se pare o jignire va rog sa luati masuri ori mas multumi macar dacar sterge acel lucru nu mi se pare normal ca un jocator sa fie injurat ca ataca un fort face parte din joc

(admin)
Eu nu vad niciun cuvant scris la fort care sa incalce regulamentul The West.

(user)
ERA SCRIS ACUMA VAD CA LA STERS SUNT MULTUMIT SI ASA
AR TREBUI SA FITI MAI RAPIZI
 

DeletedUser

Guest
(user)
va rog frumos datimi si mie drumul la contul meu xxxxx fratele meu mai mic a spart parolele altor copii i-am spus sa nu mai faca asta si va promit sincer ca no sa mai faca asta va multumesc

(admin)
Nu. Ati spart contul. Ati vandut totul.
Contul ramane banat definitiv.

(User)
va rog frumuos io prostul de fretemiu intra mereu pe contul meu si sparge conturi iam spus si lu mama si lu tata ca altfel asta se va intampla dar iel na vrut va rog io frumos din tot sufletul va promit ca nu se va mai atinge de contul meu si voi schimba parola va jur asta numa din cauza lui toata munca mea sa dus va implor altadata nu se mai intapla credetima


vo rog frumos am muncit mult la contul asta si din cauza fratelui meu plz o sal invat minte sa nu mai faca asa ceva numa sami dati drumul la cont plz din toata inima
 

DeletedUser

Guest
va rog mult pune-ti o lume noua va rooog poate numele sa fie America sau Africa va rog mult
 

DeletedUser

Guest
(user)
Imi pot transfera obiectele depe un cont pe altul?

(admin)
Nu numai ca nu puteti transfera, dar detineti 2 conturi ceea ce contravine regulamentului. In aceste conditii va banez.


(alt user)

am si eu doua conturi si vreau sa nu primesc ban cum pot sa fac
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Un user care a fost banat pentru multiaccount si pass sharing si care a dat cam 5 tichete cu subiectul acesta.
Revine in forta cu alt tichet


(user)
acum ca ai banat contu la rpietenu meu cum o sa imi recuperez primarul in orasul X si iti mai zic incaodata contul meu era yyyyyyy nu xxxxxxxx

Si inca unul
(user)
daca l-ai banat pe xxxxx cum ma mai fac primar in propriul meu oras ?

(admin)
Dvs vreti sa va mai penalizez inca o data?

Si tichetul de la xxxx banat pentru pass sharing
bah ce am facut??? ca nu am facut nmc!!!!
 

DeletedUser

Guest
(user)
ce se intampla ba?eram logat, in fort, conectat, pozitionat si cand a inceput fortu "nu ati ajuns la fort" cum DRACU?

(admin)
Ati fost mai multi jucatori decat numarul de locuri de la fort.

(user)
voi sunteti cu capu , am fost recrutat si imi ziceti k n`am fost la fort?

(admin)
Daca se dau stelute mai multe decat numarul de locuri tot mesajul aceste se primeste - si aici i-am scris raportul care l-a primit
 

DeletedUser

Guest
(user)
mi poteti bana pe xxxxxxx si yyyyyyyy dar varog activatil pe zzzzzzzzzz sa pun pe cine Primar la oras si dupa aia ii puteti bana pe toti care sunt a mei doar sa nu mai fie banat wwwwww
 

DeletedUser

Guest
Va rog frumos sa-mi mai dati termen o zi si sa-mi spuneti cum sa sterg 3din cele 4 conturi plss :D
 

DeletedUser

Guest
Si, pentru ca si eu joc, primesc mesaje pe cont, pe toate lumile pe care joc.
Asa ca imi permit sa postez un mesaj personal, nice.


XXX în data de 05.08.2010 la ora 12:38
esti support te rog imi dai niste lucruri si bani plz sau ce ai fakut ca sa fi support?

XXX în data de 05.08.2010 la ora 14:27
imi dai te rog?

La Mandragore în data de 05.08.2010 la ora 15:27
Nu discut lucruri legate de admin. Eu aici joc si nu doresc sa imi stric jocul meu

XXX în data de 05.08.2010 la ora 15:29
dar ce ai fakut sa devi? imi poti spune?

XXX în data de 05.08.2010 la ora 15:34
hai sa vorbim la chat

La Mandragore în data de 05.08.2010 la ora 15:38
Uite ce este copilul. Eu nu am timp nici de chat, nici povesti.
Am o viata reala, joc west, am 6 forturi atacate si mai sunt si administrator.
Sunteti cateva sute care vreti sa vorbiti ci mine.
Si niciun admin nu iti da bani, iteme sau altceva.
 

DeletedUser

Guest
"Coseste pasunea" este o comanda destul de greu de pus in practica pentru-ca, in principiu, pasunea ste deja pasunata de animale si iarba e foarte mica. De obicei, oamenii gospodari isi ingradesc suprafetele dorite pentru cosit si le transforma in fanete ..
 

DeletedUser

Guest
user:
unul, pe lumea buffalo vrea sa imi dea bug, pt ca m-am duelat cu el si am castigat eu.va rog< daca puteti datii lui bug.

numele lui:xxx
multumesc de intelegere!
 

DeletedUser12000

Guest
Jucator:
salut as vrea sa am si eu id-ul unui admin
va rog frumos
sa-mi dati un raport sau ceva sa stiu daca puteti sau vreti
pa
pa
anuntati-ma curand
pa

admin:
Hello XXX,

Puteti comunica cu administratorii jocului prin sistemul de tickete. Nu aveti nevoie de ID .

O zi buna in continuare,

admin
The West Team

Jucator:

PAI AS VREA SA DISCUT CEVA MAI PERSONAL
CRED CA INTELEGETI DESPRE CE VREAU SA ZIC
VREAU SA AM TOTUSI ID UNUIA DINTRE VOI DACA NU SE POATE ATUNCI O SA VA ZK AICI
CE VROIAM EU SA VA ROG ESTE DACA AS PUTEA SA PRIMESC NISTE ARME CEVA IMBRACAMINETE SI VREO 5 LVL MAI SUS DACA SE POATE
IN PRINCIPIU AS VREA SA FITI DE ACORD
DACA NU ASTA E BN
DAR TOTUSI GANDESTETE UN PIC
si-am mai putea discuta
totusi sa imi rasp rapid bn?
mersi (anticipat)
pa
pa
astept raspunsul
pa
admin:
Armele trebuie cumparate de dumneavoastra iar pentru a trece nivelul trebuie sa acumulati experienta :)

O zi buna in continuare,

admin
The West Team
Jucator:
nati inteles vreau si eu sa primesc cateva lvl in plus 2,3 si 1000$ si inca o arma cu o haina si astea sa fie gratis
doar atat
macar dorinta asta indeplinitimio
va rog frumos
mai ganditiva si datimi si mie un rasp favorabil
eu doar atata o sa va cer pe parcursul a cat voi juca the west
te rog frumos fii buna si dami si mie ce tiam cerut
pe gratis(e un fel de cadou)
te rog frumos
astept raspunsul entuziasmat
pa
pa
admin:
Folosirea abuziva a sistemului de suport poate avea consecinte severe in joc si poate duce la penalizari sau, in anumite cazuri, inchiderea contului.

O zi buna in continuare,

admin
The West Team
Juator:
asta e ultimu lucru care va intrb eu cand pot sa imi modif punctele de indemanare la alte si cum sa fac mai multe puncte de indemanare
 

DeletedUser12000

Guest
Un jucator sincer :

(user): Se pot muta itemele de pe un caracter pe altu?

(admin): Buna ziua (user),

Va rog sa spuneti clar ceea ce doriti sa faceti.

(user): Doresc sa trimit 3-4 iteme de pe un cont pe alt cont si vreau sa stiu daca lucrul asta e posibil si daca este posibil cum ?

(admin): Conturile respective cine le detine?

(user): Ambele conturi sunt ale mele personal

(admin): Pe acceasi lume?

(user): Exact aceeasi lume

(admin): Stiati ca regulamentul interzice lucrul asta?

(user): Imi pare rau nu am stiut acest lucru . In continuare atunci as dori va rog frumos sa deblocati contu cu numele de XXXXX si pe celelalte sa le lasati inchise. Va multumesc anticipat
 

DeletedUser12000

Guest
Un jucator atins profund de criza:

user: as vrea sa va intreb daca nu puteti trimite bani ma refer lavoi admini sa imi trimiteti si mie macar 350 de dolari sau nu exista hack de bani pentru west? vreau un raspuns cat mai repede

admin: Hello user,

Va dati seama ca ceea ce imi cereti este total aiurea?

Echipa The-west.ro
http://www.The-west.ro

user: imi putetzi da un raspuns concret?

admin: NU

Echipa The-west.ro
http://www.The-west.ro
 

DeletedUser12000

Guest
(user): stiti ca player da este fratele meu dar banatil ca mia furat banii chiardaca iam schimbat parola doar suntem frati asta e dar el mia furat banii si si el mia schimbat parola odata la asta cand va ziceam eu ca am primit contul de la altcineva asa ca deci el mia schimbato dupaia iam schimbato si eu si am crezut ca el mia schimbat parola

(admin):Howdy user,

Pentru a vă putea ajuta, vă rugăm să reveniţi la Sistemul Suport cu un tichet în care să reformulați întrebarea într-un mod cât mai detaliat şi coerent. Vă mulţumim.


The West Team
 

DeletedUser12000

Guest
user: sall.as dori sa stiu dak pot sapun intrebari cum ar fi : cat costa intregul set de sarlatan?dak da as dori raspuns

admin: Howdy user,

Setul de sarlatan contine diverse obiecte. Pretul acelor obiecte difera in functie de metoda de cumparare.

O zi buna in continuare,

_______________________________

user: buna ziua.
Ma scuzati dar de ce nu imi cad curcan lucrez ca nebunu si nimik.

admin: Howdy user,

Aveti ghinion, mai incercati.

O zi buna in continuare,
 

DeletedUser12000

Guest
user: 2011-07-05 23:37:12
Este un bug pe the west.

admin:2011-07-06 05:40:58
Howdy user,

Si care este bugul?

Echipa The-west.ro
http://www.The-west.ro


user: 2011-07-06 21:56:52
Da,multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus