Perle de la jucatori.

  • Autor subiect liliana29s
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12000

Guest
user 2011-07-09 12:48:08
Aici pot sa pun si eu o intrebare sa ma puteti ajuta ?

admin 2011-07-09 14:53:10
Howdy user,

Depinde de intrebare.

O zi buna in continuare,

admin
The West Team

user 2011-07-09 17:52:42
Mereu am fost curios, cati cai pot fi inhamati la o caruta ?

admin 2011-07-09 19:07:50
6 cai frumosi, bineinteles. Si 3 zile de ban, cate 0,5 de capastru. Mai doriti sa intrebati ceva, sa stiu daca las in pending, aplic sau mai adun ?

O zi buna in continuare,

admin
The West Team
 

DeletedUser12000

Guest
user 2011-07-09 16:18:41
lam bagat sa lucreze si cand a expirat timpul de munca a aparut raportu dar acolo unde arata timpu iar a inceput sa lucreze inca 10 secunde .



admin 2011-07-09 17:28:28
Howdy user,

A mai smuls si el o ceapa, o buruiana. Glumesc, nu e bug, daca dai un refresh iti arata ca de fapt a terminat. Timpul e tinut in pc-ul tau pe timpul logarii, ram/browser/conexiune, se mai produc intarzieri.

O zi buna in continuare,

admin
The West Team
 

DeletedUser12000

Guest
user: sal!!!!nu inteleg de ce mi-ati inchis conturile.nu am facut nimic murdar,nu am trisat cu nimic.si chiar amindoua???daca nu doriti sa mi le deschide-ti pe amindoua macar lasati-ma cu unul din ele.....am muncit ca sa ajung unde sit.multumesc,cu respect!!

Trebuie apreciata sinceritatea..
 

DeletedUser7008

Guest
user 2012-02-19 08:20:12
De ce nu am voie sa am mai multe conturi?
 

DeletedUser7008

Guest
user 2012-07-29 20:19:21
Nu am mai multe conturi asta e singuru cont pe care il am asa ca nu aveti nici un motiv sa imi dati ban si apropo max de conturi e 3 si eu am abia 2
 

DeletedUser12000

Guest
Titlu ticket: Pistol cu apa:)

user:Howdy!

Cum se face pistolul Howdah? Daca se poate as dori un raspuns concret nu raspuns de genul: "Bla bla bla viziteaza forumul ca sigur gasesti raspunsul...".

Multumesc anticipat!

admin:Pistol cu apa? N-avem.
Pistolul Howdah se obtine din cuferele premium.

O zi buna in continuare,

admin
The West Team

user::))Ce raspuns interesant. Multumesc!
Si chiar nu aveti pistoale cu apa?:)))

admin:Nu (cel putin temporar) , dar daca situatia se va schimba va fi anuntat cu siguranta acest lucru.

O zi buna in continuare,

admin
The West Team
 

DeletedUser7008

Guest
user: 2012-08-07 09:20:49
Salut.Nu de o vreme m-a atacat cineva;si cand m-am uitat la status,era la fel ca al meu.va rog sa face'ti ceva,mi-a furat statusul.Multumesc.
.........
user: 2012-08-07 12:51:07
Dar nu cred ca are voie sa fure statusul altcuiva.
 

DeletedUser

Guest
user: va rog desckidetimi contul ce sa fac daca alti jucatori mai pun numele asta .va rog
nu mi se pare normal
Si unul din multiconturi: nu am inteles de ce mia fost banat contul daca nu aveam 4 conturi unul este altcuiva care mia copiat numele.
---------------------------------------------------------------------
user: Pentru informarea voastra a supportului care gandeste mai putin logic decat un copil de 10 ani, s-au inventat prietenii.E vreo problema ca vor sa intre de pe calculatorul meu?!Daca voi considerati asta multicont aveti mari probleme.
---------------------------------------------------------------------
user: Regret cele facute . Nu am gasit nicaieri ca nu avem voie cu mai multe conturi . Dar niciun cont nu era pentru itm ori bani
---------------------------------------------------------------------
user de ce ma banasi? a?
---------------------------------------------------------------------
user aleg contu asta xxxx dar va rog din suflet sa ma faceti fierar in loc de bucatar:D
---------------------------------------------------------------------
user: salutare,cand am venit acasa si am vrut sa ma loghez pe the west , surpriza contul tau este banat , motiv:multicont , eu joc de 2 ani the west si am avut mai multe conturi pe aceasi lume si nu am luat ban , si stiu multi prieteni care au multe conturi pe o lume si nau luat ban , va rog sami deblocati contul , asta e o mare prostie , deblocatimi conturile : xxxx , yyyy , zzzz
---------------------------------------------------------------------
user: te rog frumos ma schimbi din lumea el dorado in lumea 3 te rog frumos, te implor.
---------------------------------------------------------------------
user: va rog sa imi deschideti din nou contul cu numele xxxx si debanatil pe cel cu numele de yyyy doar dupa o perioada de timp de ban
admin: Nu am inteles ce doriti.
user: vreau sa imi debanati contul cu numele xxxx si contul cu numele yyyy sa ramana banat temporar
---------------------------------------------------------------------
user: Salut..
Am fost banat deoarece am incercat sa intru la un prieten pe cont sa iau 1000$ de la el pt briciul lui figaro.. el nu era acasa si mi-a dat o parola falsa.. apoi ne-am certat si a pus faza cu ip-ul la suport.. va rog sa rezolvati problema.. nu cred k este un motiv de ban .. in + am incercat doar odata..
---------------------------------------------------------------------
user: Inchideti contul asa din senin si tot eu trebuie sa contest deschiderea contului?
---------------------------------------------------------------------
user: [report=1295569668ad345a2b]Cumpărare pe loc (1) Pantofi de şarlatan[/report]
Am cupărat pantofii, dar s-au pierdut undeva..
mai tarziu:
Îmi cer scuze. Trebuie să m-ai dorm. Eram încălţat cu ei :D
---------------------------------------------------------------------
user: Vreau sa va multumesc... FIINDCA NU MI-ATI DAT BAN PERMANENT:d

recunosc greseala:D si va raman recunoscator:D

ulterior:
dar totussi.. o luna?:( nu este prea mult?:(

revine :
=)) lol nu.. 14 zile.. scuzatii=)) greseala meeaa:D

nu se poate scurta banul?:D sa zicem.. 7 zile? :-s ?
---------------------------------------------------------------------
user: te rog ridicam banul macar de pe unul din lumile unde nu s.au transferat banii

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
jucator:

Noul tinut te asteapta sa il explorezi incepand cu 21 noiembrie 2013.Tu ce mai astepti? Fa-ti bagajele si aventureaza-te in Indiana
Inseamna ca avem posibilitatea (cine doreste),sa ne importam caracterul si inventarul pe noua lume?
 

DeletedUser2041

Guest
nu poate fi facut cv ca fiecare jucator sa aiva cate un admin ca prieten sa fie mai tot timpul on si cand are o nelamurire sa il poate intreba nu tot cu tichete
 

DeletedUser2041

Guest
dc mia aparut cv misiune cu un calendar si lam deschis erau zile leam deschis si mia cazut 24 de carbuni ?
 

DeletedUser2041

Guest
salut, am si eu o problema: negustorului meu de la inventar i se schimba ofertele in fiecare zi noaptea. daca puteti face ceva ca sa mi se schimbe oferta in fiecare zi de exemplu acum este ora 7:00 dimineata a doua zi sa se schimbe tot la 7:00 dimineata si daca se poate sa imi spuneti ce trebuie sa fac si eu in caz de este nevoie
 

DeletedUser2041

Guest
Nenea da si mie contul inapoi!De nu te duc la tribunal! Se stie pe sistem!:))
 

lord ion

West Marshal
Doresc sa imi fie scos banul primit pe motive ireale.
Motivul închis: Tentativă spargere cont

Doresc dovezi ca am spart eu conturile la alte persoane.
Pot sa ma duc frumos in instanta daca nu o sa fiu tratat curespect.
Vad ca va place sa banati jucatorii fara motiv/dovezi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus