Petrecere cu trifoi

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Concursul este interesant, dar nu inteleg ceva.
Ar fi foarte sic daca ati avea echipat setul complet, dar pana la urma puteti completa cu orice aveti verde in ton cu petrecerea.
Daca putem alege ce dorim, atunci cum de exista raspunsuri corecte si raspunsuri gresite? Eu daca aleg sa port full irlanda, ce raspunsuri sa aleg cand exista un singur item irlanda printre cele 4 prezentate de Heisenzwerg?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Este specificat atat de clar incat toti pe care i-am intrebat mi-au spus ca n-au inteles canIswearhere?
 

odm

Cowboy
Dar nu puteti veni fara invitatie si fara sa fiti imbracati la fel ca Sf.Patrick. Ce nu e clar?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ca ne spui sa fim imbracati ca Sf. Patrick si la final ne dai premii pentru ca suntem imbracati in irlanda si in lucky ...
 

odm

Cowboy
nu, spun ca trebuie sa alegeti corect si sa veniti imbracati cu un set adecvat petrecerii
 

odm

Cowboy
Mod de desfasurare:
Trimiteti postarile voastre aici pana pe data de 28 martie (ora 23:59) cu raspunsurile corecte conform cerintei si o fotografie din joc in care sunteti echipati adecvat pentru petrecere iar la sfarsit vom alege random 3 castigatori astfel:
 

guvidu22

Gold digger
"Dar nu puteti veni fara invitatie si fara sa fiti imbracati la fel ca Sf.Patrick...... Ar fi foarte sic daca ati avea echipat setul complet, dar pana la urma puteti imbraca orice set verde in ton cu petrecerea"

Bun, ce inteleg eu, e sa fim imbracati intr-un set verde, dar..... se mai spune si ca "raspunsurile corecte" ...daca trebuie orice set verde in afara de Sf.Patrick, de ce exista si un raspuns corect? eu zic, cel mai bine catigatorii se alegeau prin tragere la sorti, altfel este doar la ghici, e vorba de orice set verde da doar unul e corect....
Și...... "nu puteti veni fara invitatie" pai eu n-am invitatie. cineva pe aici are sau a primit invitatie? ca asta nu imi e clar.
 

Gold Membres

Gold digger
"Dar nu puteti veni fara invitatie si fara sa fiti imbracati la fel ca Sf.Patrick...... Ar fi foarte sic daca ati avea echipat setul complet, dar pana la urma puteti imbraca orice set verde in ton cu petrecerea"

Bun, ce inteleg eu, e sa fim imbracati intr-un set verde, dar..... se mai spune si ca "raspunsurile corecte" ...daca trebuie orice set verde in afara de Sf.Patrick, de ce exista si un raspuns corect? eu zic, cel mai bine catigatorii se alegeau prin tragere la sorti, altfel este doar la ghici, e vorba de orice set verde da doar unul e corect....
Și...... "nu puteti veni fara invitatie" pai eu n-am invitatie. cineva pe aici are sau a primit invitatie? ca asta nu imi e clar.
Cred ca doar unii aleși au invitație și la premii
 

Chase

Primar
eu am inteles ca echipezi unul din alea 3 seturi:..patrick,irlanda,lucky si daca n-ai un item il completezi cu alea recomandate de NPC
 

odm

Cowboy
Martha va cere sa spuneti ce ati alege din ce va propune H si sa echipati un set in ton cu petrecerea.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
eu am inteles ca echipezi unul din alea 3 seturi:..patrick,irlanda,lucky si daca n-ai un item il completezi cu alea recomandate de NPC
Mai citește odata cu atenție textul, sunt doua cerințe, una este legată de “intrarea la petrecere” iar cealaltă este de a Adaugă o poza din joc unde ai echipat unul dintre cele 3 seturi participante la concurs.

Cred ca doar unii aleși au invitație și la premii
Doar cei care sunt destul de atenți încât sa citeasca si sa inteleaga ce au de facut.

"Dar nu puteti veni fara invitatie si fara sa fiti imbracati la fel ca Sf.Patrick...... Ar fi foarte sic daca ati avea echipat setul complet, dar pana la urma puteti imbraca orice set verde in ton cu petrecerea"

Bun, ce inteleg eu, e sa fim imbracati intr-un set verde, dar..... se mai spune si ca "raspunsurile corecte" ...daca trebuie orice set verde in afara de Sf.Patrick, de ce exista si un raspuns corect? eu zic, cel mai bine catigatorii se alegeau prin tragere la sorti, altfel este doar la ghici, e vorba de orice set verde da doar unul e corect....
Și...... "nu puteti veni fara invitatie" pai eu n-am invitatie. cineva pe aici are sau a primit invitatie? ca asta nu imi e clar.
Citește mai cu atenție textul, o sa iti dai seama unde este greseala in înțelegerea explicata de tine.
(Invitatia nu exista fizic, “invitatia” ati primit-o toti participând la concurs)
 

guvidu22

Gold digger
Mai citește odata cu atenție textul, sunt doua cerințe, una este legată de “intrarea la petrecere” iar cealaltă este de a Adaugă o poza din joc unde ai echipat unul dintre cele 3 seturi participante la concurs.


Doar cei care sunt destul de atenți încât sa citeasca si sa inteleaga ce au de facut.


Citește mai cu atenție textul, o sa iti dai seama unde este greseala in înțelegerea explicata de tine.
(Invitatia nu exista fizic, “invitatia” ati primit-o toti participând la concurs)
si atunci la ce mai e scris "nu puteti veni fara invitatie"?
 
Sus