Piata

  • Autor subiect DeletedUser18597
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18597

Guest
Vin si eu cu o propunere simpla...
Schimburile de iteme sunt practicate in joc foarte mult,dar in multe cazuri un norocos prinde o aura cu pret minim la piata si cineva o pierde in loc sa faca un schimb.
Propunerea mea este sa se introduca o optiune de vanzare doar catre jucatorul cu care facem afacerea,asa cum se poate pune pt piata globala,a aliantei sau a orasului!
Cand vom selecta "Vanzare numai catre jucator" se va dschide o casuta in care introducem numele jucatorului.
Avantaje:Schimburi mai sigure de iteme
Dezavantaje:De lucru pt cei de la Inno

Astept pareri!<3W
 

DeletedUser23479

Guest
Vin si eu cu o propunere simpla...
Schimburile de iteme sunt practicate in joc foarte mult,dar in multe cazuri un norocos prinde o aura cu pret minim la piata si cineva o pierde in loc sa faca un schimb.
Propunerea mea este sa se introduca o optiune de vanzare doar catre jucatorul cu care facem afacerea,asa cum se poate pune pt piata globala,a aliantei sau a orasului!
Cand vom selecta "Vanzare numai catre jucator" se va dschide o casuta in care introducem numele jucatorului.
Avantaje:Schimburi mai sigure de iteme
Dezavantaje:De lucru pt cei de la Inno

Astept pareri!<3W

Contra!
Daca vreti iteme cumparati de la piata si munciti pentru ele!
Si in plus ar incuraja multiaccountul.
 

lord ion

West Marshal
piata este pentru toata lumea!
cum ar fi sa te duci la piata si sa ceri un kil de cartofi si ala sa zica: nu-ti dau ca trebuie sa-i vand doar lui X?
totul e pe riscul vostru, daca nu va sincronizati, pierdeti!

s-a mai propus.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus