Posta Rapida : Mesaj catre un alt prieten

  • Autor subiect DeletedUser24847
  • Data de început

DeletedUser24847

Guest
Buna seara, sora mea de lvl 50 a primit astazi 28.06.2013 o misiune la serif : Posta rapida : Mesaj catre alt prieten

Acces : Invita 2 prieteni
Recompensa : 50 Obligatiuni

Eu am lvl 45 si nu inteleg de ce mie nu imi apare misiunea... poate sa imi zica cineva cum fac sa apara?
 

DeletedUser5520

Guest
Eu am incercat sa ajut. Da tu raspunsul daca te crezi destept.
 

DeletedUser24877

Guest
este mereu. Dupa ce termini setul de misiuni La drum intr-o noua aventura! :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
este mereu. Dupa ce termini setul de misiuni La drum intr-o noua aventura! :nesigur:

cu 2 prieteni ? eu stiam de unul :)
Deci :
sa iti comfirmi mailul si sa inviti un prieten +inca 35 obligatiuni de la inceput de la tabara aia si dupa macina cafea
 

DeletedUser24753

Guest
Eu am acceptat misiunea, am mers la "prieteni" - "anunta-ti prietenii" - am adaugat adresa de email si am dat trimite dar primesc de fiecare data mesajul "Atentie! E-mailul nu a fost trimis"... stie careva cum pot remedia asta? sau daca ii trimit amicului meu direct linkul personal de recrutare daca va avea acelasi efect si se va considera misiune indeplinita?
 

DeletedUser24877

Guest
Eu am acceptat misiunea, am mers la "prieteni" - "anunta-ti prietenii" - am adaugat adresa de email si am dat trimite dar primesc de fiecare data mesajul "Atentie! E-mailul nu a fost trimis"... stie careva cum pot remedia asta? sau daca ii trimit amicului meu direct linkul personal de recrutare daca va avea acelasi efect si se va considera misiune indeplinita?

Am incercat si eu asta, am aceeasi problema.
 

DeletedUser24699

Guest
Misiunile astea apar dupa ce ai terminat la drum intr-o noua aventura. La inceput trebuie sa inviti 1 prieten, dupa 2 si tot asa pana se termina seria de misiuni. eu am ajuns deja la partea unde trebuie sa invit 3 :) Poate e doar o coincidenta, dar mie imi apare in ziua de marti, misiunea asta. sper ca te-am putut ajuta. Momentan nu se cunosc multe informatii. sa iti raspunda nebhotep de ce nu apare setul pe tw-db :))

Faza cu mailul nu a fost trimis:
inseamna ca mailul se afla deja in folosinta. Trebuie sa trimiti invitatia pe o adresa de mail care nu e inregistrata pe the west.
 

DeletedUser9767

Guest
am am lvl 52 si nu mi-a aparut inca partea a doua a misiuni:blink:
 
Sus