Praf de aur .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Titlu:Praful in setul de aur

Descriere:Urmatorul obiect de jos .


Acest obiect 'praf de aur' eu as zice daca s-ar afla in setul de aur . De ce ? Deoarece este de aur si nu strica un obiect in acest set . Urmatoarele avantaje cu 3 obiecte :

Bonusuri cu 3 obiecte

15 puncte de viată
35% viteză
40 puncte de muncă
1 % noroc​


Avand in vedere ca acest obiect se gaseste greu , bonusurile vor creste :)

Avantaje :
  • Un nou obiect .
  • Daca un jucator are acest obiect si il vinde in piata se alege cu bani . Pe scurt , bani usor de facut
  • Multi jucatori vor sta mai mult sa faca rost de acest obiect .

Dezavantaje :
  • Sincer va las sa gasiti voi :)

P.S: Daca am o greseala , m-am grabit .
 

DeletedUser

Guest
contra setul are deja avantaje mari daramite si cu inca un item component
 

DeletedUser

Guest
contra setul are deja avantaje mari daramite si cu inca un item component

Dupa cum observi domnule Alin , acel obiect are sansa 1 % de a se gasi , si eu cred ca maximum 1.000 de persoana de pe tw.ro au tot setul intreg deci este foarte greu sa ai acele bonusuri

P.S: Acele avantaje sunt mari :)) ? Cred ca glumesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece acest obiect e pentru misiuni :) si oricum setul de aur are destule bonusuri asa cum este in moementul de fata
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece acest obiect e pentru misiuni :) si oricum setul de aur are destule bonusuri asa cum este in moementul de fata

Pai , daca e cu misiune cu atat mai bine , deoarece trebuie sa ai 2 obiecte si pentru misiune si pentru set O_O
 

DeletedUser2854

Guest
Eu iti dau un PRO ai o idee buna,daca nu ai pusca de aur ca sa faci setu te consolezi cu praful
 

DeletedUser

Guest
doamne la ce teai putut gandi...praful este pentru misiuni...

ce faci cu el ..Lustruiesti armele daca se zgarie :| nu i vad rostul in setu asta


CONTRA
 

DeletedUser

Guest
doamne la ce teai putut gandi...praful este pentru misiuni...

ce faci cu el ..Lustruiesti armele daca se zgarie :| nu i vad rostul in setu asta


CONTRA

Aaaaa , pai ce legatura ar avea sabia/pistolu' cu arma de batalie , inafara ca au aceasi culoare si au amanodua |de aur|
 

DeletedUser

Guest
Aaaaa , pai ce legatura ar avea sabia/pistolu' cu arma de batalie , inafara ca au aceasi culoare si au amanodua |de aur|

hai sati mai zic ceva tare..ce mia trecut acuma in minte.....daca ar fi setu asta din 3 obiecte cum zici tu si bonusu asa cum lai descris u mai in sus ...atunci cu 2 obiecte o sa avem bonusul de acuma.....adica pur si simplu la lvl 70 o sa ai un bonus imens iti iei sabia/coltul de aur si praful si pam-pam o sa ai avantaj!!!!

Deci raman CONTRA
 

DeletedUser

Guest
hai sati mai zic ceva tare..ce mia trecut acuma in minte.....daca ar fi setu asta din 3 obiecte cum zici tu si bonusu asa cum lai descris u mai in sus ...atunci cu 2 obiecte o sa avem bonusul de acuma.....adica pur si simplu la lvl 70 o sa ai un bonus imens iti iei sabia/coltul de aur si praful si pam-pam o sa ai avantaj!!!!

Deci raman CONTRA

Sti , la asta m-am gandit si eu , dar nu vezi multa lumea la lvl 70 cu colt de aur , si am spus ACEST OBIECT ARE SANSA 1 % si in piete deoarece este atat de important cred ca pretul va fi de min 8.00 $
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Pentru 2 surcele in set sunt bonusuri bune...Praful se obtine usor...1%...Perfect...Un aventurier l-ar gasi de 80 de ori in acea zi...La cate inele si parti de bilete gasesc eu pe Lumea 10...
 

DeletedUser

Guest
contra!pentru 2 surcele in set sunt bonusuri bune...praful se obtine usor...1%...perfect...un aventurier l-ar gasi de 80 de ori in acea zi...la cate inele si parti de bilete gasesc eu pe lumea 10...

fratr citeste mai sus ce .... Partile de bilet le gasesti deoarece ai mult pe o indemanare , hai zat . Dute la soareci jegosi ai tai

P.S : Vrei sa bage auru la 0,50 % , 0,25 % :|:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dupa ce ca s-au bagat armele din aur si au stricat jocul duelistilor, toata lumea are arme de aur si daune mari, fara ele vai de ei:rolleyes:, mai vrei sa si imbunatatesti setul :eek: ajunge cum e, chiar daca as prefera sa se scoata si armele din aur. :(
Asa ca din partea mea ai Contra. :)
 

DeletedUser

Guest
Da , da , da , vad ca nu se poate PWG , te rog , inchide topicul :)
 

DeletedUser

Guest
Pro.Se potriveste.Dar cica praful de aur va folosi la ceva.Nu se stie ce.
 

DeletedUser8674

Guest
PRONTRA
Deci:
1.E propun sa fie in setul de aur PEPITA DE aur
2.Inca un bonus in set
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus