premium nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propunerea mea ar fi implementarea unei noi functii premium pentru schimbarea clasei . Costul ar fi 100 pepite si 10000 $ , iar dupa fiecare schimbare sa creasca cu 50 pepite respectiv 5000$ si sa scada cu 1 pepita pe zi respectiv 10 $ ( ca la saman ).

Avantaje : multi jucatori isi doresc o alta clasa de caracter + $$$ pentru inno games
Dezavantaje : vor fi foarte dezavantajati cei care nu folosesc pepite
 

DeletedUser

Guest
Propunerea mea ar fi implementarea unei noi functii premium pentru schimbarea clasei . Costul ar fi 100 pepite si 10000 $ , iar dupa fiecare schimbare sa creasca cu 50 pepite respectiv 5000$ si sa scada cu 1 pepita pe zi respectiv 10 $ ( ca la saman ).

Avantaje : multi jucatori isi doresc o alta clasa de caracter + $$$ pentru inno games
Dezavantaje : vor fi foarte dezavantajati cei care nu folosesc pepite

Contra, am ingrosat dezavantajul. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra,e vina celui care si-a ales clasa de caracter care nu ii era de folos...
 

DeletedUser

Guest
Contra,
Daca jocul era doar lansat da ar fi fost bun un asemenea premium,dar asa nu.Acum toti cred ca isi aleg clasa pe care o vor,si ar fi prea dezavantajati cei fara premium.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA!

Ce clasa de caracter ti-ai ales la level 10 cu aia sa ramai.
 

DeletedUser

Guest
Nu e destul de detaliata...ideea ar fi faina,dar trebuie sa zici si ce se intampla cu misiunile.De exemplu daca eu ma fac aventurier si fac misiuni care imi dau bani si puncte de indemanare,ce se intampla cu recompensele ?Nu ar fi prea cinstit sa fiu un soldat cu mai multe puncte de indemanare,si de la misiunile de aventurier si cele de la soldat.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
Dupa ce iti schimbi clasa trebuie sa stai sa faci reskill:blink:
 

DeletedUser

Guest
Din moment ce la lvl 10+ ti-ai ales o clasa de caracter, nu ai voie sa o schimbi. Fiecare clasa de caracter are itemele ei proprii si misunile proprii. Daca vrei mai multe clasa de carater fati cont pe mai multe lumi.

CONTRA
 

DeletedUser

Guest
CONTR...ai ales caracteru la lvl 10 .... nu iti place problema ta
 

DeletedUser

Guest
Contra, daca nu-ti place clasa de caracter sterge contul si ia-o de la capat:P, daca nu, joaca si pe alta lume si alege-ti clasa care iti place.:cooln:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra....doar odata se alegea clasa nu de "fara numar" ori.
 

DeletedUser17140

Guest
Contra

Cand ai lvl 10 te intreaba daca vrei sa iti alegi clasa de caracter respectiva...te gandesti un pic inainte de a raspunde nu??;)

Nu`ti place??...da`i delete la cont frate...:razz:
 

DeletedUser10625

Guest
Contra

Ar strica tot. Si ce te faci cu questul de clasa?
 

DeletedUser13088

Guest
CONTRA cand iti alegi o clasa de caracter o alegi cu capul nu, si tiai asumat niste riscuri la muncitori sa fi atacat daca esti muncitor clasic , la duelisti sa mai lesini si tot asa daca nuti convine clasa iti mai faci cont pe o lume si te faci ce vrei sant 13 lumi ai tot felul de posibilitati de a te face ceti vrea capusorul tau
 

DeletedUser

Guest
PRO ... multi avem un cont de level mai mare ,prost facut fiind primul caracter al nostru si am inceput gresit pentru ca am fost incepatori la creearea lui .

Trebuie gasita o rezolvare la recompensele de la misiuni , ce se va intampla cand clasa va fi schimbata. :blink:
 

DeletedUser

Guest
Pro,altii se fac muncitori apoi soldati(ca mine)si o sa iasa in avantaj cu bonusuri apoi.
 

DeletedUser

Guest
100 de pepite ?? pe bune ?? as putea sa schimb de 60 de ori pe minut...
gandeste-te ca sunt multi pepiteri !!
si-ar putea schimba clasa la fiecare munca, fort, duel.
si ce-i cu banii ?? banii din joc nu ar trebui sa aduca aceleasi beneficii ca si pepitele.

imposibil sa schimbi clasa de caracter !!

copile, ceva mai realist nu puteai sa gandesti ?!?
CONTRA !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19950

Guest
Contra Inainte sa iti alegi o clasa de caracter iti spune ca nu o poti schimba odata ce ai ales clasa... <3W
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus