Prietenul tau este online!

  • Autor subiect DeletedUser24094
  • Data de început

DeletedUser24094

Guest
Propun sa se poata dezactiva optiunea de a arata cand se conecteaza un prieten.

Avantaje: Mai putin lag, cu asa multi prieteni se blocheaza putin cand se conecteaza mai multi odata.

Dezavantaje: N-am.
 

DeletedUser14746

Guest
PRO !

Eu cand caut pe cineva sa vad daca e online,oricum ma uit in bara ... ma intereseaza mai putin cand intra X sau Y cu care n-am nevoie sa vorbesc la momentul respectiv :)
Sa nu mai zic de lag,care da,e mare si jocul se blocheaza cand intra mai multi jucatori deodata !
 

DeletedUser24094

Guest
ai putea sa faci upgrade la rasnita.

contra

intru din mai multe locuri pe joc si sa fac upgrade pentru o functie care nu ma ajuta si ma descurc la fel de bine fara ea nu se merita.

La urma urmei este un joc browser, teoretic ar trebui la fel de bine sa-l pot juca de pe telefon, tableta.
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA.....e necesara o avertizare cine intra si cine iese...iar de script nu stam...deci este un plus....
 

DeletedUser24094

Guest
CONTRA.....e necesara o avertizare cine intra si cine iese...iar de script nu stam...deci este un plus....

Poate e necesar pentru tine, dar nu pentru toti.

Cum se pot dezactiva animatiile , compararea obiectelor si alte prostii, de nu s-ar putea dezactiva si asta?

Si script pe tableta nu merge.
 

DeletedUser

Guest
Poate e necesar pentru tine, dar nu pentru toti.

Cum se pot dezactiva animatiile , compararea obiectelor si alte prostii, de nu s-ar putea dezactiva si asta?

Si script pe tableta nu merge.

Merge, sunt unele browsere pe care poti instala userscript-uri.
 

DeletedUser25910

Guest
CONTRA
Motive: Vad cine se conecteaza ,daca am nevoie de cineva -il vad cand intra
 

DeletedUser8280

Guest
Eu sunt PRO!
George, e optionala treaba. Daca tu vrei sa vezi cine intra poti lasa acum e. El propune sa existe o optiune sa dezactivam asta ... Nu vad cu ce te-ar deranja :d
 

DeletedUser24094

Guest
2 randuri are propunerea mea si nici pe alea nu le intelegeti, nu am propus sa fie scoasa de tot functia respectiva, eu am propus asta.

Capture.png


Daca ai nevoie sa-ti arate cine se conecteaza poti in continuare sa o ai bifata.
 

DeletedUser8280

Guest
Doxie . Incearca pe .net .. aici nu prea ai sanse :nesigur:
 
Sus