Print-uri cu obiecte gasite - munci cu minim 2000$ noroc

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Avand in vedere ca prima incercare de a face un asemenea topic a esuat lamentabil si s-a impotmolit in spam, o sa pun pe picioare un thread ceva mai profi.

Reguli de postare :

1. Se admit numai print screen-uri (deci fara copy-paste din dorinta de a fi on)
2. Doar munci cu peste 70% noroc (va spun din start ca munitia si comertul cu indienii nu se incadreaza)
3. Exceptii : a. Singurele produse admise pt print sunt "bastonul de plimbare" si "biletul nr 1" - gasite la orice job - (in rest se accepta doar obiecte). b. Se accepta si obiecte gasite la job-uri mai slabe de 70% dar NUMAI daca sunt gasite intr-un shift de 10 minute de lucru.
4. Comentariile sunt admise, bineinteles, dar numai insotite de un print conform regulilor.

Regula generala a thread-ului :

Orice post care nu contine un print in conformitate cu regulile de postare va fi considerat spam si va fi sanctionat ca atare (warn).

Multumesc. Bafta la munci :)
 
Ultima editare:

DeletedUser2422

Guest
O sa va rog sa respectati regulile pe care le-a cerut initiatorul.
Orice post care nu respecta regulile va fi sters ( sa nu avem discutii) iar utilizatorul care a postat va fi penalizat.
O sa va demonstrez ca ma tin de cuvant si toleranta mea e zero incepand cu aceasta seara, fiindca mi s-a dovedit ca toleranta nu e apreciata.
 

DeletedUser

Guest
floreta.jpg


sa sparg gheata
 

DeletedUser

Guest
Munca: Vânzare de arme indienilor

Noroc:
72%

Comentariu: Nu este cine stie ce, dar merge. Cea ce ma surprins este ca..este de lux:). In rest nimic spectaculos, si sunt destul de dezamagit. Sper ca am respectat normele de postare.

Print:

2n6w9aw.png
 

DeletedUser1708

Guest



si eu ca omul;))

Edit: Al3ks1002 am 39 de puncte pe lumea 2 cu contul bizzo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4693

Guest
2nr3895.png


Merge? :D

@Geo: cate puncte ai?

EDIT: bravo ;) ... eu doar cu 8 puncte :D dar am timp sa mai bag
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6512

Guest
postalion.png

vanatorderecompense.png

cutitbowie.png

palarieluxxxxxxxxxxxx.png



3. Exceptii : a. Singurul produs admis pt print este biletul nr 1 (in rest se accepta doar obiecte). Nu crezi ca si Bastonul de plimbare ar trebui permis ?
 
Ultima editare de un moderator:

Elmer Fudd

Rabbit Killer
3. Exceptii : a. Singurul produs admis pt print este biletul nr 1 (in rest se accepta doar obiecte). Nu crezi ca si Bastonul de plimbare ar trebui permis ?

Rezolvat, uitasem, multumesc.

263hg80.png


PS : Deci pana acum se pare ca putem fi si civilizati, am invatat sa si editam posturile, parca arata altfel, nu ? :)
 

DeletedUser

Guest
revolverno1.png


Un raport foarte vechi. Foloseam Opera si nu stiam sa fac bine print-screen-ul. Hi-hi.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
In masura posibilitatii, regulile de postare vor fi reamintite pe parcurs, doar de catre mine si neinsotite de prints.

Reguli de postare :

1. Se admit numai print screen-uri (deci fara copy-paste din dorinta de a fi on)
2. Doar munci cu peste 70% noroc (va spun din start ca munitia si comertul cu indienii nu se incadreaza)
3. Exceptii : a. Singurele produse admise pt print sunt "bastonul de plimbare" si "biletul nr 1" - gasite la orice job - (in rest se accepta doar obiecte). b. Se accepta si obiecte gasite la job-uri mai slabe de 70% dar NUMAI daca sunt gasite intr-un shift de 10 minute de lucru.
4. Comentariile sunt admise, bineinteles, dar numai insotite de un print conform regulilor.

Regula generala a thread-ului :

Orice post care nu contine un print in conformitate cu regulile de postare va fi considerat spam si va fi sanctionat ca atare (warn).
 
Sus