Problema medalie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am o mica problema cu o medalie

Cu măgarul pe câmpii
Călătoreşte pe harta 666 mile folosind un măgar.

De la est la vest, phew!
Călătoreste pe hartă 1333 de mile folosind cal american.

Şi am putut să merg 500 de mile...
Călătoreşte pe hartă fără animal 333 mile.


Inca nu am aceste medalii desi am mers mult mai mult decat scrie ma sus

Distanţa parcursă cu un cal american:3402

Cum se calculeaza o milele 666 mile 6.666 sau ... ?
 

DeletedUser

Guest
Cu calul american trebuie sa mergi 10 ore,iar pe jos 5000 de mile.
Cu măgarul tot 10 ore trebuie sa mergi.
 

DeletedUser17501

Guest
Really ? Cu calu' american am mers peste 100 de ore .__. . Sau trebuie sa merg non-stop 10 ore ?

Hai ma lasa-ne, ai numarat tu secunda cu secunda sa vezi daca ai facut 100 ore? Fii serios...anyway, se aduna orele.
 

DeletedUser13643

Guest
Uite ce scrie pe tw-db.info:

Şi am putut să merg 500 de mile... Călătoreşte pe hartă fără animal 333 mile.
Indiciu: Începe să călătoreşti cu hainele de viteză şi de ex. Cal american, iar apoi îţi dezechipezi calul.

Medalie de argint Setul călătorului Cu măgarul pe câmpii Călătoreşte pe harta 666 mile folosind un măgar.
Indiciu: Începe să călătoreşti cu hainele de viteză şi de ex. Cal american, iar apoi schimbă animalul înapoi pe un măgar.

Medalie de aur Setul călătorului De la est la vest, phew! Călătoreste pe hartă 1333 de mile folosind cal american.
 

DeletedUser7664

Guest
Uite ce scrie pe tw-db.info:

Şi am putut să merg 500 de mile... Călătoreşte pe hartă fără animal 333 mile.
Indiciu: Începe să călătoreşti cu hainele de viteză şi de ex. Cal american, iar apoi îţi dezechipezi calul.

Medalie de argint Setul călătorului Cu măgarul pe câmpii Călătoreşte pe harta 666 mile folosind un măgar.
Indiciu: Începe să călătoreşti cu hainele de viteză şi de ex. Cal american, iar apoi schimbă animalul înapoi pe un măgar.

Medalie de aur Setul călătorului De la est la vest, phew! Călătoreste pe hartă 1333 de mile folosind cal american.

Eu pe lumea 3 un cu un cal american peste 400 mile si nu am primit nimic,de ce?
 

DeletedUser15089

Guest
De la est la vest:20.000
Cu magarul pe campii:10.000
As putea merge 500 de mile: 5.000
 

DeletedUser

Guest
Nu fiti siguri ca acelea sunt cu adevarat conditiile pt. obtinerea medaliilor, aceste conditii nu au fost afisate nicaeri oficial asa ca .. va puteti baza doar pe ce stiti:P.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus