problema ranita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
salutare, incerc sa termin misiunea cu comoara....si cu lista echipata tot fac 15secunde/10minute/1 ora de vanzator de ziare si de tiparire ziar western union...si nu pica ranita...deja sunt la a doua zi i ncare fac numai d'astea si este ridicol...200 de puncte de energie irosite pe idiotenia asta si nu vrea deloc sa dea ranita...as dori si eu un pic de ajutor pls
 

DeletedUser

Guest
nimeni nu ajuta pe nimeni pe serverul asta? sunt convins ca foarte multi au facut questul asta dar vad ca trec zilele si nu raspunde nimeni...multumesc frumos comunitate draga
 

DeletedUser5520

Guest
Frate, din pacate eu nu am level prea mare deci nu stiu la ce misiune te referi. As vrea sa te ajut , dar maxim pot sa iti consiliez acest site: http://tw-db.info/index.php?lang=ro . Cauta aicea setul de misiuni pe care il ai , uitate atent pana si la cel mai mic detaliu , iar in caz ca e o misiune in care trebuie sa te bazezi pe norocul apai trebuie sa ai putina rabdare pana iti cade obiectul cerut.
 

DeletedUser

Guest
stiu sa folo tw db. deja e a treia zi in care fac numa vanzator de ziare in toate cele 3 tipuri de timpi. nu pica, am aproape de 200 de ziare. ma gandesc sa nu fie vreun bug cu versiunea 2.04. prietena mea a facut questul acu 2-3 sapt si i-a picat din prima...mie nu vrea...deci s-ar putea sa fie de la update
 

DeletedUser5520

Guest
Da , mai mult ca sigur e de la update . Ai incercat sa contactezi un admin, poate are mai multe informatii?
 

DeletedUser

Guest
spune-mi cum sa contactez un admin? sau cum sa depun un ticket ca asta chiar nu stiu...si ma dispera:(
 

DeletedUser5520

Guest
spune-mi cum sa contactez un admin? sau cum sa depun un ticket ca asta chiar nu stiu...si ma dispera:(

Deci intri pe contul tau si te uiti in dreapta sub harta. Acolo ai sa observi o cheita pe care scrie "Optiuni" , si dai click pe ea. Dupa care dai la setari si o sa-ti apare o fereastra in care ai de ales intre : Setari , cont , toolbar , cod bonus si suport. Dai click pe "suport" si o sa ti se deschida o alta fereastra in browser. Iar mai departe banuiesc ca te descurci tu :-? . Bafta :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus