Problema

DeletedUser

Guest
Cine ma poate ajuta va rog?
fac munci la carpeste sosete imi ia energia dar nu imi arata ca am terminat munca si nici numi da exp.
Sa rezolvat de la sine numi dau seama care sa fi fost problema ms oricum si scuze pentru post
 

DeletedUser

Guest
Asteapta si si tu maxim 30 de minute..lumea abia a aparut or fi unele erori :d
 

DeletedUser

Guest
eu am probleme cu Micul Vultur la a 2 a misiune nu mio arata ca sa o inchei am 3 piele si mam dus la Micul Vultur dar tot nu imi arata sa inchei misiunea pt ca zice ca nu sunt acolo si la bara de munci un imi arata muncile in desfasurare imi arata -1:59:46 ca si cand mas misca dar eu stau pe loc
Dc imi poate spune si mie cum sa o razolv si dc se intampla asta??
 

DeletedUser

Guest
eu am probleme cu Micul Vultur la a 2 a misiune nu mio arata ca sa o inchei am 3 piele si mam dus la Micul Vultur dar tot nu imi arata sa inchei misiunea pt ca zice ca nu sunt acolo si la bara de munci un imi arata muncile in desfasurare imi arata -1:59:46 ca si cand mas misca dar eu stau pe loc
Dc imi poate spune si mie cum sa o razolv si dc se intampla asta??

1. Tu esti incepator intr-ale TW-ului?
2. La TW nu se misca caracterul pe harta, gandeste-te cum ar fi sa misune 20 de mii de jucatori prin fata ta. Ai un anumit timp de deplasare pana la un loc anume, in functie de distanta si de viteza ta. Si cand se termina timpul de deplasare te teleportezi practic la locul cu pricina.
3. Deplaseaza-te la Micul Vultur, asteapta sa ajungi acolo si incheie misiunea
 

DeletedUser

Guest
eu am probleme cu Micul Vultur la a 2 a misiune nu mio arata ca sa o inchei am 3 piele si mam dus la Micul Vultur dar tot nu imi arata sa inchei misiunea pt ca zice ca nu sunt acolo si la bara de munci un imi arata muncile in desfasurare imi arata -1:59:46 ca si cand mas misca dar eu stau pe loc
Dc imi poate spune si mie cum sa o razolv si dc se intampla asta??


unde il gasesc pe micul vultur ca nu dau de el ????va rog mult ajutati-ma!
 

DeletedUser

Guest
inseamna ca nu imi apare,dar de ce ? am terminat prima calatorie.mai trebuie indeplinita vreo conditie ceva?
 
Sus