Problema

DeletedUser

Guest
Am avut o misune pentru 1500 xp, foarte bucuros fiind la inceput 1500 xp m-ar ajuta foarte mult; in fine am pescuit ca boul 10 ore, imi arata ca misunea e facuta, adica bifata cu verde, dau click pe ea sa ma duca la impartitorul de misiuni si surpriza:impartitorul nu e acolo! nu are cine sa-mi dea cele 1500 puncte de experienta. ce e de facut?
 

DeletedUser10117

Guest
Am avut o misune pentru 1500 xp, foarte bucuros fiind la inceput 1500 xp m-ar ajuta foarte mult; in fine am pescuit ca boul 10 ore, imi arata ca misunea e facuta, adica bifata cu verde, dau click pe ea sa ma duca la impartitorul de misiuni si surpriza:impartitorul nu e acolo! nu are cine sa-mi dea cele 1500 puncte de experienta. ce e de facut?


Depune tiket
 

DeletedUser16010

Guest
Deschide cartea de misiuni si vezi acolo. Si mie mi s-a intamplat la alte misiuni.
 

DeletedUser24699

Guest
Am avut o misune pentru 1500 xp, foarte bucuros fiind la inceput 1500 xp m-ar ajuta foarte mult; in fine am pescuit ca boul 10 ore, imi arata ca misunea e facuta, adica bifata cu verde, dau click pe ea sa ma duca la impartitorul de misiuni si surpriza:impartitorul nu e acolo! nu are cine sa-mi dea cele 1500 puncte de experienta. ce e de facut?

Ce impartitor ai deschis? :tumble:
Misiunea aia e la henry, deschizi salonul, si acolo o termini.;)
 

DeletedUser22762

Guest
echipeaza undita si iti apare dinou misiune completata.
 

DeletedUser

Guest
Salut , am si eu o problema , m-am apucat sa fac revolverul de aur , sunt la a 3 a etapa :

3.Acum ai un obiect murdar, echipeaza un ciocan si mergi sa vorbesti cu barmanul Henry.
De asemenea ai nevoie de 100 pe indemanare motrica pentru misiune,in urma acestei misiuni vei primi revolver prafuit.

Tin sa mentionez ca indeplinesc toate conditiile + ca am peste 100 indemanare motrica si tot nu imi da misiunea ....

Exita vre-un interval de ore la care apare ?

Cu respect Danyesf !
 

DeletedUser22762

Guest
trebuie sa ai nivel 70, un obiect murdar la tine, echipat cu ciocan si 100 motrica.
 

DeletedUser24699

Guest
Salut , am si eu o problema , m-am apucat sa fac revolverul de aur , sunt la a 3 a etapa :

3.Acum ai un obiect murdar, echipeaza un ciocan si mergi sa vorbesti cu barmanul Henry.
De asemenea ai nevoie de 100 pe indemanare motrica pentru misiune,in urma acestei misiuni vei primi revolver prafuit.

Tin sa mentionez ca indeplinesc toate conditiile + ca am peste 100 indemanare motrica si tot nu imi da misiunea ....

Exita vre-un interval de ore la care apare ?

Cu respect Danyesf !

Fa topic nou, daca iti zic aici, se considera spam si iau warn.
 
Sus