Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
Asteptam rabdatori sa se rezolve cat mai repede problema. Asta este, nimic nu poate fi perfect. Pana atunci ne vom distra in continuare pe L2!:D
 

DeletedUser

Guest
the west

cand vom pute avea un serif in oras si lupte intre orase:confused:
 

DeletedUser

Guest
mi-a fost distrus orasul

acu' 4 ore aveam cladirile f dezvoltate cel putin nivel 5 la ele si eram pe locul 75 la orase
acuma suntem pe 100 si cladirile sunt la maxim nivel 5
orasul se numeste
NEW MEXICO pe L1
va rog sa faceti ceva sau sa ne dati o explicatie dc sa intamplat acest lucru...
 

DeletedUser

Guest
problema

De dimineata eram membru al unui oras.oras in care dezvoltasem destul de mult.iar acum m-am trezit ca orasul nu mai exista.e oras fantoma.precisez ca e vorba de Orasul Scavilor
 

DeletedUser

Guest
Cazute ambele lumi sau am doar eu probleme ?

Si daca e generala, dureaza ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aaaaa, stiam de asta. S-a si facut 13 ? :)) Ok, scuze.

Edit : gata, merge
Edit edit : ba nu. :|
 

DeletedUser2097

Guest
marti-13.sa fie intamplare?cred ca da pt ca nu sunt superstitios
 

DeletedUser

Guest
nu ne ramane decat sa asteptam... :-w se va rezolva in maxim o ora... sper cel putin ca asa va fi

Edit:
hai ma ca nu muriti fara the-west pana la ora 18:00 va reveni cel putin asa cred :D hai ca o dam in spam
asa e, vorba aia, cu rabdarea treci marea :P mai bine ma opresc aici sa nu fac spam ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hai ma ca nu muriti fara the-west pana la ora 18:00 va reveni cel putin asa cred :D hai ca o dam in spam
 

DeletedUser

Guest
scrie pe prima pagina ca sunt lucrari tehnice:

în data de 1/6/09 la ora 9:20 AM
Datorita unor lucrari tehnice, serverele vor fi indisponibile pentru scurte perioade de timp in cursul zilei de 13.01.2009.

haideti si voi la o bere pana isi revine :D
 

DeletedUser

Guest
stim asta, dar si-a revenit exact acum cand e vorba de bere, vezi nu te lasa sa mergi la o bere :(
edit: doar Lumea 1 merge :)
 

DeletedUser

Guest
Da dc e lumea inchisa? Pt ca sunt prea multi oameni cu account d lvl 1 parasit uitativa singuri kti sunt
 
Sus