Probleme de functionare Lumea 1

xShteff

Guest
Nu am spus ca nu mi-a mers deloc, am reusit sa joc de cateva ori.

O singura data am reusit sa joc fara probleme.
Totusi, cata vreme esti singura persoana de pe tot serverul care se plange, problama este 100% de la tine. Incearca cu alt browser.

xShteff

Guest
Iulian, vrei sa intri pe chat??? Alege ce lume doresti si intreaba daca sunt probleme de conectare sau alte erori.
Prietene, nu sta nimeni pe 16 chat-uri ca tine sa afle 2-3 detalii inutile. Cata vreme nu posteaza nimeni pe forum nu intereseaza pe nimeni.

uzzy87

Greenhorn
mpi

salutare ,faceti ceva cu bataliile mpi pt ca dau tot felul erori..:mad: (ba se blocheaza,ba nu vad unde pun tinta).Intr o batalie trebuie sa ma reconectez pe putin de 4-5 ori.thx

Renegade

Gold digger
Am si eu o mica ... nelamurire.

Am gasit la piata acest revolver de cumparat (Revolverul precis al lui Bear - arma de batalie):

Pe de alta parte, eu detin acest revolver (... al lui Ox).

Eu as vrea sa-l vand pe-al meu, dar nu-l pot pune la piata, imi zice ca "obiectul nu e licitabil".
Alalalt insa vad ca a putut fi pus, desi ambele sunt din aceeasi serie/categorie, de la evenimentul cu Aztecii.

Care-i smecheria?

iulianp

West Marshall
Membru personal
Am si eu o mica ... nelamurire.

Am gasit la piata acest revolver de cumparat (Revolverul precis al lui Bear - arma de batalie):

Pe de alta parte, eu detin acest revolver (... al lui Ox).

Eu as vrea sa-l vand pe-al meu, dar nu-l pot pune la piata, imi zice ca "obiectul nu e licitabil".
Alalalt insa vad ca a putut fi pus, desi ambele sunt din aceeasi serie/categorie, de la evenimentul cu Aztecii.

Care-i smecheria?
Bear este setat ca licitabil, Ox nu. Cel putin acestea sunt caracteristicile obiectelor acum.

mihai10092

Gunman
Nu functioneaza setul de misiuni repetabile Saptamana prieteniei, anuntam si noi mai departe???? A aparut 1725 cu posibilitatea de finalizare fara sa trec pe la restul personajelor dupa bratari, iar continuarea nu mai apare.

Ultima editare:

mihai10092

Gunman
Misiune repetabila aventuri

Sumar
Se pare ca sunt probleme cu misiunea repetabila de la aventuri, momentan doar aceasta misiune a fost testata de mine.

Detalii:
Daca am misiunea repetabila de la aventuri deschisa de ieri si astazi inchei misiunea o sa-mi apara dupa finalizare si misiunea repetabila de astazi, doar ca dupa finalizare nu mai este trecuta la sarcini zilnice, in mod normal ar fi trebuit sa apara doua misiuni la sarcini zilnice (asa era inainte), dar acuma apare doar una.

Concluzii:
Posibil bug sau o noua caracteristica ce nu ne-a fost anuntata?!?!