Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
k50l88.jpg


La mine nu seamana asa shopul oup,nu ma refer la vizibilitate.
 

DeletedUser20819

Guest
Treaba cu vazutul misiunilor finalizate inca nu s-a remediat? :D
Mie inca mi se blocheaza cand dau sa vad ce misiuni am terminat...
 

DeletedUser19531

Guest
Probleme la dueluri cu npc-uri!!!

Din pacate nu pot sa vad duelul cu banditii decat la rapoarte si tot acolo pot sa vad daca duelul s-a desfasurat sau nu, nu-mi dispare npc-ul dupa ce am dat duel si in plus imi ofera posibilitatea sa dau duel iar, dar in schimbul raportului imi apare un anunt cum ca duelul este invalid.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20819

Guest
imgout.php


Stie cineva de ce nu imi apare "Da" si "Nu" ?
Am facut click-uri peste tot, poate nu mi se incarca mie bine, dar nu am gasit.
 

DeletedUser19531

Guest
Buna ziua, se pare ca sunt probleme cu noua caracteristica de la magazinul Union Pacific:

Shop
O versiune pentru ecranele cu rezolutie mica si mici imbunatatiri de design, discount-uri automate sau evenimente.

Pe ro1 nu este afisat obiectul cu 20% reducere, din cate am inteles sunt probleme si pe alte lumi.
Pana la urma nu trebuie sa avem incredere in roboti:roll:
 

DeletedUser2041

Guest
Buna ziua, se pare ca sunt probleme cu noua caracteristica de la magazinul Union Pacific:

Shop
O versiune pentru ecranele cu rezolutie mica si mici imbunatatiri de design, discount-uri automate sau evenimente.

Pe ro1 nu este afisat obiectul cu 20% reducere, din cate am inteles sunt probleme si pe alte lumi.
Pana la urma nu trebuie sa avem incredere in roboti:roll:

Sunt unele probleme care se vor remedia curand. Oricum oferite vor fi diferite, nu la fel pe toate lumile de joc.
 

DeletedUser2041

Guest
Problema a fost raportata. Se lucreaza la remedierea ei. Nu suntem singura tara cu problema asta.
 

DeletedUser23483

Guest
sper ca aveti de gand sa ne 'recuperati' timpul pierdut..if you know what I mean ;)
 

DeletedUser10117

Guest
se pare ca e de mult prblema ca este ora 20 si inca nu este nici o lume in functiune:((
mai dureaza mult pana remediati problemele?
 

DeletedUser22154

Guest
S-au incins servarele si au luat fac cum s-a intamplat de 1 aprilie?
S-au terminat tuburi cu CO2? Ce sa va fac daca v-ati jucat de 1 aprilie.

Acu lasand gluma la o parte.
Problema dureaza de deja de 1,5 ore. Aveti ideie cand se va remedia?
 
Sus