Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
78631ebae3.jpg


:tumble:
 

DeletedUser19531

Guest
Nu am putut sa vad unde sa mut, nu am putut sa intru in joc, nu am putut selecta o abilitate pentru a deschide focul asupra adversarului, nu am putut sa mai fac nimica in joc (s-a blocat), acuma a mai aparut si aceasta eroare in care spune ca nu ma gaseste:

2hmpvfo.jpg

Mai ramane sa mi se stearga contul, in rest vad ca am de toate sau deja mi s-a sters de nu ma gaseste???


Edit:

O noua eroare mi-a aparut:

2lasx1l.jpg

Inainte sa apara aceasta eroare am observat ca iar sunt pus in asteptare, asa ca am dat anulare si refresh la pagina si am incercat iar sa intru, cand am dat sa intru mi-a aparut aceasta noua eroare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Nu am putut sa vad unde sa mut, nu am putut sa intru in joc, nu am putut selecta o abilitate pentru a deschide focul asupra adversarului, nu am putut sa mai fac nimica in joc (s-a blocat), acuma a mai aparut si aceasta eroare in care spune ca nu ma gaseste:

2hmpvfo.jpg

Mai ramane sa mi se stearga contul, in rest vad ca am de toate sau deja mi s-a sters de nu ma gaseste???

Am verificat contul tau si nu vad problema. Functioneaza corect, te baga in sala de asteptare, poti selecta abilitatile.
 

DeletedUser

Guest
Nu am putut sa vad unde sa mut, nu am putut sa intru in joc, nu am putut selecta o abilitate pentru a deschide focul asupra adversarului, nu am putut sa mai fac nimica in joc (s-a blocat), acuma a mai aparut si aceasta eroare in care spune ca nu ma gaseste:

2hmpvfo.jpg

Mai ramane sa mi se stearga contul, in rest vad ca am de toate sau deja mi s-a sters de nu ma gaseste???

Curata cookies, cache. Ruleaza jocul fara script-uri.

Cum sa spui ca nu are nimica daca primesc aceste erori???

Karma. Problema e la tine, nu la server.
 

DeletedUser

Guest
Nu am spus ca nu mi-a mers deloc, am reusit sa joc de cateva ori.

O singura data am reusit sa joc fara probleme.

Totusi, cata vreme esti singura persoana de pe tot serverul care se plange, problama este 100% de la tine. Incearca cu alt browser.
 

DeletedUser19531

Guest
Totusi, cata vreme esti singura persoana de pe tot serverul care se plange, problama este 100% de la tine. Incearca cu alt browser.

Nu sunt singura persoana, sunt multe persoane care au probleme cu blocarea jocului.

Poti sa intrebi pe chat daca nu ma crezi.
 

DeletedUser19531

Guest
Iulian, vrei sa intri pe chat??? Alege ce lume doresti si intreaba daca sunt probleme de conectare sau alte erori.
 

DeletedUser

Guest
Iulian, vrei sa intri pe chat??? Alege ce lume doresti si intreaba daca sunt probleme de conectare sau alte erori.

Prietene, nu sta nimeni pe 16 chat-uri ca tine sa afle 2-3 detalii inutile. Cata vreme nu posteaza nimeni pe forum nu intereseaza pe nimeni.
 

DeletedUser19531

Guest
Prietene, nu sta nimeni pe 16 chat-uri ca tine sa afle 2-3 detalii inutile. Cata vreme nu posteaza nimeni pe forum nu intereseaza pe nimeni.

Vezi ca stau eu pe 16 chat-uri??? Daca nu poti ajuta, atunci te invit sa nu-ti mai dai cu parerea pe seama mea.
 

DeletedUser21491

Guest
mpi

salutare ,faceti ceva cu bataliile mpi pt ca dau tot felul erori..:mad: (ba se blocheaza,ba nu vad unde pun tinta).Intr o batalie trebuie sa ma reconectez pe putin de 4-5 ori.thx
 
Sus