Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser14546

Guest
Am si eu o mica ... nelamurire.

Am gasit la piata acest revolver de cumparat (Revolverul precis al lui Bear - arma de batalie):
qhRk3s7.jpg



Pe de alta parte, eu detin acest revolver (... al lui Ox).
EpL1UFQ.jpg



Eu as vrea sa-l vand pe-al meu, dar nu-l pot pune la piata, imi zice ca "obiectul nu e licitabil".
Alalalt insa vad ca a putut fi pus, desi ambele sunt din aceeasi serie/categorie, de la evenimentul cu Aztecii.

Care-i smecheria?
 

DeletedUser2041

Guest
Am si eu o mica ... nelamurire.

Am gasit la piata acest revolver de cumparat (Revolverul precis al lui Bear - arma de batalie):


Pe de alta parte, eu detin acest revolver (... al lui Ox).


Eu as vrea sa-l vand pe-al meu, dar nu-l pot pune la piata, imi zice ca "obiectul nu e licitabil".
Alalalt insa vad ca a putut fi pus, desi ambele sunt din aceeasi serie/categorie, de la evenimentul cu Aztecii.

Care-i smecheria?
Bear este setat ca licitabil, Ox nu. Cel putin acestea sunt caracteristicile obiectelor acum.
 

DeletedUser19531

Guest
Nu functioneaza setul de misiuni repetabile Saptamana prieteniei, anuntam si noi mai departe???? A aparut 1725 cu posibilitatea de finalizare fara sa trec pe la restul personajelor dupa bratari, iar continuarea nu mai apare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Guest
Nu functioneaza setul de misiuni repetabile Saptamana prieteniei, anuntam si noi mai departe???? A aparut 1725 cu posibilitatea de finalizare fara sa trec pe la restul personajelor dupa bratari, iar continuarea nu mai apare.

La mine la fel .. macar daca imi dadea punctul ala ...
 

DeletedUser2041

Guest
Problema este una cunoscuta, a fost raportata de mult timp, asteptam rezolvarea ei.
 

DeletedUser16010

Guest
Nu functioneaza setul de misiuni repetabile Saptamana prieteniei, anuntam si noi mai departe???? A aparut 1725 cu posibilitatea de finalizare fara sa trec pe la restul personajelor dupa bratari, iar continuarea nu mai apare.

la fel :D
:whistle:
 

DeletedUser19531

Guest
Misiune repetabila aventuri

Sumar
Se pare ca sunt probleme cu misiunea repetabila de la aventuri, momentan doar aceasta misiune a fost testata de mine.

Detalii:
Daca am misiunea repetabila de la aventuri deschisa de ieri si astazi inchei misiunea o sa-mi apara dupa finalizare si misiunea repetabila de astazi, doar ca dupa finalizare nu mai este trecuta la sarcini zilnice, in mod normal ar fi trebuit sa apara doua misiuni la sarcini zilnice (asa era inainte), dar acuma apare doar una.

Concluzii:
Posibil bug sau o noua caracteristica ce nu ne-a fost anuntata?!?!
 

DeletedUser10178

Guest
cartea de misiuni

Nu pot vedea misiunile finalizate. Doar eu am aceasta problema?
 

DeletedUser16824

Guest
Am si eu o problema la misiuni.De cand a bagat-o pe Kiki aia mie nu imi mai apare Maria.Stiu ca trebuie sa termin toate misiunile de le Kiki si asa am si facut dar tot nu mi-a aparut Maria.

Ce pot face???:):):)
 

DeletedUser24094

Guest
Nu e imposibil.
Ca sa iti apara Maria, trebuie sa termini misiunea Salveaza salonul partea I, o gasesti la Barman.
 

Joe Eagle

Greenhorn
Nu e imposibil.
Ca sa iti apara Maria, trebuie sa termini misiunea Salveaza salonul partea I, o gasesti la Barman.


Kiki nu o sa iti apara daca nu ai terminat misiunea Salvaza salonul partea I . Evident ca a terminat salveza salonul partea I daca o are pe kiki.
 

DeletedUser19531

Guest
Vedeti ca aveti bug la forturi!!!
Daca esti recrut ai aceleasi drepturi ca un capitan, ai posibilitatea de a vedea gradele la jucatori, viata, prezenta etc. Apare chiar si butonul de a oferi grade (numai ca nu functioneaz). Facem si noi ceva cu jocul asta plin de erori ?

2gwrora.png
 
Sus