Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nici o sansa

am dat de multe ori refreshuri si tot nimic.e imagine neagra si harta nu se incarca si nu pot munci ,deplasa sau dormi ,adica nimic!
 

DeletedUser

Guest
n-ai cumva vreun adblock, pe IE am avut si eu problema asta, si era vina adblockului..
 

DeletedUser

Guest
Camera orasului nu poate fi setata. Exista camera aliantei si a tinutului dar standard cand te loghezi nu e selectata una dintre acestea, iar camera orasului nu exista.
 

DeletedUser1719

Guest
din nou o problema de logare pe l10 se incarca simi apare iar aia cu login:(<3W
sper sa fie o problema temporara



PROBLEMA A FOST REMEDIATA IMI PARE RAU PT POST
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca vreau sa trimit un mesaj,vreau sa folosesc BB-codes,de ce nu merge? doar ,,.numai astea sunt?:confused:
 

DeletedUser

Guest
fort(manevra)

dupa ce termin orice lupta de fort sau manevra astept cate 5-6 minute sa imi apara sectiunea cu daunele daate..dar mie nu imi apare nimic...ma puteti ajutata?
 

DeletedUser

Guest
Imi apare 502 Gateway Time out sau daca nu apare asta cand selectez lumea se da refresh si nu intra.
 

DeletedUser

Guest
Lumea Buffalo nu merge corect, am incercat azi sa ma loghez prima oara, ma scotea fara nici-un mesaj. Pe pagina principala nu apare ca se lucreaza pe server. Am incercat sa ma loghez de mai multe ori dar eram scos la pagina principala. A mers peste vreo 10 minute de 2 ori dar la primul click pe telegrame sau apoarte apare eroarea pe fundal rosu cu raspunsul serverului.
 

DeletedUser

Guest
Acelasi tip de problema apare si pe Colorado.....trebuie sa astepti 10-20 de min ca isi revine
 

DeletedUser

Guest
Nici pe lumea acesta nu imi apare misunea aceea de la Henry pentru setul de incepator!Sper sa se fixeze cat de repede bugul!
 

DeletedUser

Guest
Nu imi zice nimeni de ce nu imi apar misunile de incepator?...sau cum sa rezolv sa imi apara?
 

DeletedUser

Guest
nu ai completat tutorialele din versiunea trecuta si de asta nu apare
 

DeletedUser

Guest
Buna seara.
Pentru inceput sa spun ca aveam recompensa pe lesin 2000$.
M-am inscris la un fort. Eram prezent, iar altii ma puteau ataca.
Am participat la acelasi fort, am lesinat si automat am fost trimis in hotelul orasului din care apartin. Nefiind prezent la fort cineva m-a atacat in timp ce dormeam la mine in oras.
Ultimul meu duel fiind la ora 21:08.
[report=8173584fd18d3b63d]Duel: masterpoola vs. carrabina [/report]
Cum este posibil asa ceva ?
Iata raportul.
[report=8184782c54844a794]Duel: Voorhees12 vs. masterpoola [/report]

Tin sa precizez ca acest duel nu este contorizat nicaieri.
Am ramas cu aceleasi dueluri castigate si aceleasi dueluri pierdute ca inainte sa ma atace individul.
Am trimis si ticket... acum sa vad unde gasesc raspunsul cel mai competent.
 

DeletedUser

Guest
CU noul update, daca ai participat la un duel, sau ai participat la un fort, Cand dormi in oras, ai un timp anume, in care chiar daca dormi, poti fi atacat... Cat despre cealalta chestia ca duelul nu a fost contorizat, sunt sigur ca este vorba de un bug.
 
Sus