Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

Zimok

Cowboy
de cateva zile cand sunt pe the west imi apare ca datele de login au expirat sau a intrat altu pe contu meu .

cand ma uit la administrare imi apare numai adresa mea IP

phantomRO

Guest
nu mai pot juca pe nici un server,intra in joc,insa nu se mai incarca nimik,ramane un ecran negru si atat,nici o functie nu mai mrge,nici un buton din joc.Ce poate sa fie?!

Zimok

Cowboy
de la ora 13:47 nu mai merge Buffalo si alte cateva lumi ?

se rezolva cateva buguri sau este o eroare ?

*DarkLord*

Gunman
de pe la 13:00 imi merge the-westul foarte foarte rau,merge incet...se incarca foarte incet si in plus,apare des eroarea:502 Bad Gateway
nginx/0.6.32

Nu e vorba doar de lumea buffalo...ci de aproape toate lumile...la fel si pagina de start se incarca greu...
PS:nu e de la net,alte site-uri imi merg foarte bine!

Nahara

Gunman
Sunt cateva probleme tehnice la care se lucreaza. Nu va putem estima un timp exact pana la rezolvarea lor.

***HuNtEr***

Guest
Buna ! am o problema la luptele de fort la inceput cand imi aleg pozitia de lupta , cand ma pun odata intrun loc si dupa vreau sa mut pozitia o mut si nu merge, tot acolo apare ca la inceput si tinta la fel nu o mai pot muta si asa mi se mai intampla si pe lumea arizona :mad:

Jose Sanchez

Guest
bug la munca negocieri de pace ?

am o problema cu munca la negocieri de pace , am 7 puncte de munca si zice ca am insuficiente puncte de munca si nu ma lasa sa incep munca .

SmG NighT

Guest
Buna ! am o problema la luptele de fort la inceput cand imi aleg pozitia de lupta , cand ma pun odata intrun loc si dupa vreau sa mut pozitia o mut si nu merge, tot acolo apare ca la inceput si tinta la fel nu o mai pot muta si asa mi se mai intampla si pe lumea arizona :mad:
Alt browser, aceeasi problema dar in alta parte o aveam la opera.

am o problema cu munca la negocieri de pace , am 7 puncte de munca si zice ca am insuficiente puncte de munca si nu ma lasa sa incep munca .
Ticket.

***HuNtEr***

Guest
Multumesc pt ca miai spus tot opera folosesc si eu deci e din cauza operei multumesc

***HuNtEr***

Guest
updatele nou

buna este o problema cu noul update nu merge chatul nu pot sa vb pe chat si nu merge la nimeni

*S*E*X*I*666

Greenhorn
Da este Adevarat nu merge Chatu:(( ce pacat:(

Dar am auzit ca la uni Merge,La mine scriu dar nu va nimic.:(

Ultima editare:

Zimok

Cowboy
Ce are Buffalo ? Intru si este o imagine neagra complet fara si nue se mai incarca ! Am incercat Opera,Chrome,Safari,Mozzila etc. si nu merge.:sad::mad:

Acest luru mi se intampla pe absolut toate lumile :sad: