Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu mere westu frate ...nu mi se incarca si aveam batalie pe 10
 

DeletedUser

Guest
Poti observa jos..ca scrie Indisponibil pentru x minute.. Fi mai atent pe viitor
 

DeletedUser

Guest
he we go again ( o luam de la capat)

nu merge... mozzila - ReferenceError: AjaxWindow is not defined

chrome-Eroare 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Eroare necunoscută.
 

DeletedUser

Guest
he we go again ( o luam de la capat)

nu merge... mozzila - ReferenceError: AjaxWindow is not defined

chrome-Eroare 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Eroare necunoscută.

Dezinstaleaza scritpurile, vezi care iti face probleme, apoi il stergi. AjaxWindow is not defined, deobicei apare din cauza scripturilor instalate.
 

DeletedUser

Guest
Dezinstaleaza scritpurile, vezi care iti face probleme, apoi il stergi. AjaxWindow is not defined, deobicei apare din cauza scripturilor instalate.

m-am gandit o secunda la asta...de aceea am incercat si cu chrome(nu am nici o extensie pe el....am curatat toate cookiurile , istora parolele si tot ce se putea...pe ambele
7, arizona si buffalo..au eroare...5 merge perfect
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce in fiecare mi se blocheaza The West pentru cateva minute si dupaia merge din nou!
 

DeletedUser

Guest
ce se intampla ? de ce imi apare astfel ? de asemenea , merge foarte greu !

eroare.png


uitati-va la acele patracele ... nu e ceva ciudat ?
 

DeletedUser

Guest
Cum este posibil

Salut !
Am si eu o intrebare : Cum este posibil ca la lvl 37 sa porti arma de lvl 50,cum imi apare mie daca dau duel in stanga ecranului si apare Rocky McQueen
Nivel: 37
purtand
Maceta lui Nat (arma lvl 50).am screen facut dar mi se spune ca este prea mare sa ai fac upload:mad:
sau [report=30666340690f58b11]Duel: kinjiro 5 vs. Alberta Clarks [/report]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13643

Guest
daca vorbesti de dueluri NPC cred ca se poate pentru ca asa mi se intampla si mie.
 

DeletedUser3746

Guest
Mi-am pus uniforma arsa si trebuie sa-mi dea Maria misiunea cu uniforma noua, azi, joi, dar nu mi-o da. De ce? Cum fac sa rezolv azi misiunea si sa nu mai stau inca o saptamana?
 

DeletedUser15414

Guest
nu pot munci

Va rog GM FACETI CEVA CA NU MAI MERGE SA MUNCESC PE NICI O LUME !!!! CE SE INTAMPLA ??/
 

DeletedUser15414

Guest
scuze

Iertati-ma pt intrerupere ....era din cauza unui script !O ZI BUNA !
 

DeletedUser

Guest
Mie nu mi sa întâmplat asta niciodată.Ai încercat sa dai un refreşh?Dăi un refreşh si poate merge,dacă nu atunci e o problemă care trebuie rezolvată.
 
Sus