Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
buna

eu nu pot face decat 1 ora pe buffalo si am lvl 14 ce are
 

DeletedUser

Guest
Am intrat azi dimineata la ora 8:30 pe cont,iar dupa ce am incercat sa intru din nou imi apare eroare "datele de login nu sunt corecte".Am facut un test sa vad daca e de la datele de login,incercand sa trimit un tichet.Acolo mi-au acceptat id-ul si parola.Ma poate lamuri cineva de ce imi apare aceasta eroare?
 

DeletedUser

Guest
nu merge lumea bufallo..da eroare..batalia de fort e in toi..ce sa fac?
 

DeletedUser

Guest
mie nu-mi merge sa-l pun la lucru doar cate 5 minute:( si am energia maxima dar cand apas sa aleg si pun pe o ora nu alege si tot 5 minute imi da.
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu daca se poate un raspuns la o intrebare:de ce nu imi pot sterge contul de pe buffalo?Am si eu un caracter acolo pe care as vrea sa il sterg pentru a-l face soldat axat pe batalii de fort,insa cand vreau sa sterg caracterul imi apare o eroare,cel mai probabil in limba germana din cate am vazut.Astept un raspuns;)
 

lord ion

West Marshal
Vreau si eu daca se poate un raspuns la o intrebare:de ce nu imi pot sterge contul de pe buffalo?Am si eu un caracter acolo pe care as vrea sa il sterg pentru a-l face soldat axat pe batalii de fort,insa cand vreau sa sterg caracterul imi apare o eroare,cel mai probabil in limba germana din cate am vazut.Astept un raspuns;)

sa inteleg ca vrei sa-ti stergi contul?
daca da, Setari>Cont>Ştergerea contului>si de acolo te descurci
introduci parola si in 5 zile nu mai ai cont pe acea lume
daca cumva incerci sa-ti schimbi caracterul, nici o sansa...
acesta este permanent
 

DeletedUser

Guest
Nu incerc sa il schimb,am intrat unde ai mentionat,insa acolo,dupa ce scriu parola si dau stergere cont imi apare o eroare in germana...Asta e nelamurirea mea:confused:
 

lord ion

West Marshal
Nu incerc sa il schimb,am intrat unde ai mentionat,insa acolo,dupa ce scriu parola si dau stergere cont imi apare o eroare in germana...Asta e nelamurirea mea:confused:
mi-am facut cont pe buffalo, am dat stergere, si a mers instant
am introdus o parola gresita si avertizarea era in limba romana...
nu stiu ce sa-ti zic...
da refresh, inchide/deschide browser-ul, sterge cookies, logheaza-te din nou...
si daca nici asa nu merge, trimite tichet...
 

DeletedUser

Guest
Am dat intr-una pe stergere,pentru a vedea cuvintele scrise in germana,pentru ca dispareau repede,si traducerea suna cam asa:"aveti produse sau licitatii neincheiate".Acum ma duc sa termin licitatiile,sper ca va functiona<3W
 

lord ion

West Marshal
Am dat intr-una pe stergere,pentru a vedea cuvintele scrise in germana,pentru ca dispareau repede,si traducerea suna cam asa:"aveti produse sau licitatii neincheiate".Acum ma duc sa termin licitatiile,sper ca va functiona<3W

asta trebuie sa faci...
uitasem de asta...
a mai fost o discutie pe tema asta...
deci stii ce ai de facut...
termini licitatiile...
 

DeletedUser

Guest
problema

salutare...de dimineata apare la profilul orasului masinuta aia care se plimba de la stanga la dreapta...nu mai pot depune bani la banca pt ca nu am acces la ea din cauza asta...am facut un tichet la admini si in urma cu 10 minute am parasit orasul pana se rezolva chestia asta...am primit raspuns la tichet :

""" Cerere: problema...
markat4
2011-04-01 08:49:21
salut baieti...de dimineata la profilul orasului apare o chestie care se misca de la stanga la dreapta si nu mai avem acces la banca orasului pt a depune bani...se poate remedia?multumesc...
MihaiGavrilescu
2011-04-01 10:09:59
Hello markat4,

La profilul orasului TAU pe care nu-l ai?

Folosirea abuziva a sistemului de suport poate avea consecinte severe in joc si poate duce la penalizari sau, in anumite cazuri, inchiderea contului.

O zi buna in continuare,

MihaiGavrilescu
The West Team""""

...am iesit din oras chiar inainte de a primi raspunsul, dar nu mai pot explica ceea ce s-a intamplat pt ca tichetul a fost inchis :(
...aceeasi problema este si pe L6...
...o zi buna in continuare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acea "chestie" e un cadou de la INNO apasa pe ea si vezi ce se intampla...:D
 

DeletedUser

Guest
de acord cu tine numai ca la mine este pozitionata exact in dreptul profilului orasului si nu pot accesa banca pt a depune bani...
 

DeletedUser

Guest
acceseaza de pe mozilla

Multumim, insa in cazul in care browserul folosit de noi pana ieri era compatibil 100% cu jocul si de azi in urma acestei glume nu mai este compatibil fara sa fim anuntati, putem fi despagubiti in cazul in care nu am putut depune banii la banca si am pierdut niste dueluri in urma carora am pierdut bani stransi din greu pentru cumpararea unor arme, haine, etc ?
 
Sus