Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser17201

Guest
de ce nu imi apare la serif misiunea de 1 Aprilie

Sunt irochez lvl 35
 

DeletedUser17201

Guest
de cateva zile cand sunt pe the west imi apare ca datele de login au expirat sau a intrat altu pe contu meu .


cand ma uit la administrare imi apare numai adresa mea IP
 

DeletedUser17201

Guest
am dat pe buffalo si mia aparut


JavaScript nu este activat !

ce inseamna ?
 

DeletedUser

Guest
nu mai pot juca pe nici un server,intra in joc,insa nu se mai incarca nimik,ramane un ecran negru si atat,nici o functie nu mai mrge,nici un buton din joc.Ce poate sa fie?!
 

DeletedUser17201

Guest
de la ora 13:47 nu mai merge Buffalo si alte cateva lumi ?

se rezolva cateva buguri sau este o eroare ?
 

DeletedUser14746

Guest
de pe la 13:00 imi merge the-westul foarte foarte rau,merge incet...se incarca foarte incet si in plus,apare des eroarea:502 Bad Gateway
nginx/0.6.32

Nu e vorba doar de lumea buffalo...ci de aproape toate lumile...la fel si pagina de start se incarca greu...
PS:nu e de la net,alte site-uri imi merg foarte bine!
 

DeletedUser12000

Guest
Sunt cateva probleme tehnice la care se lucreaza. Nu va putem estima un timp exact pana la rezolvarea lor.
 

DeletedUser

Guest
Buna ! am o problema la luptele de fort la inceput cand imi aleg pozitia de lupta , cand ma pun odata intrun loc si dupa vreau sa mut pozitia o mut si nu merge, tot acolo apare ca la inceput si tinta la fel nu o mai pot muta si asa mi se mai intampla si pe lumea arizona :mad:
 

DeletedUser

Guest
bug la munca negocieri de pace ?

am o problema cu munca la negocieri de pace , am 7 puncte de munca si zice ca am insuficiente puncte de munca si nu ma lasa sa incep munca .
 

DeletedUser

Guest
Buna ! am o problema la luptele de fort la inceput cand imi aleg pozitia de lupta , cand ma pun odata intrun loc si dupa vreau sa mut pozitia o mut si nu merge, tot acolo apare ca la inceput si tinta la fel nu o mai pot muta si asa mi se mai intampla si pe lumea arizona :mad:
Alt browser, aceeasi problema dar in alta parte o aveam la opera.

am o problema cu munca la negocieri de pace , am 7 puncte de munca si zice ca am insuficiente puncte de munca si nu ma lasa sa incep munca .
Ticket.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pt ca miai spus tot opera folosesc si eu deci e din cauza operei multumesc
 

DeletedUser

Guest
updatele nou

buna este o problema cu noul update nu merge chatul nu pot sa vb pe chat si nu merge la nimeni
 

DeletedUser18242

Guest
Da este Adevarat nu merge Chatu:(( ce pacat:(

Dar am auzit ca la uni Merge,La mine scriu dar nu va nimic.:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17201

Guest
Ce are Buffalo ? Intru si este o imagine neagra complet fara si nue se mai incarca ! Am incercat Opera,Chrome,Safari,Mozzila etc. si nu merge.:sad::mad:


Acest luru mi se intampla pe absolut toate lumile :sad:
 
Sus