Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

magalex

Greenhorn
de exemplu .... am folosit pepite ptr deplasare ....si acum astept aiurea ....ca nu le functioneaza serverul ....
cine vrei sa afle detaliile ....daca nu voi?
voi sa le spuneti asta!
 

DeletedUser12000

Guest
de exemplu .... am folosit pepite ptr deplasare ....si acum astept aiurea ....ca nu le functioneaza serverul ....
cine vrei sa afle detaliile ....daca nu voi?
voi sa le spuneti asta!

:boone: Eroare este de ordin tehnic, singurele persoane abilitate sa o rezolve sunt tehnicienii germani, pepitele odata consumate nu se pot inapoia.
 

magalex

Greenhorn
gresit raspuns!
eroarea este din cauza lor ....nu conteaza ca este de natura tehnica, umana etc ...
eu platesc ptr asta ....si ei sunt obligati sa asigure functionarea corecta ....
daca nu isi respecta obligatiile ....eu de ce sa mi le respect?
voi le-ati spus ce v-am spus eu?
sau ....voi sunteti acolo ....asa ca fapt divers? cine tine legatura cu ei ....ptr astfel de probleme?
 

DeletedUser12000

Guest
gresit raspuns!
eroarea este din cauza lor ....nu conteaza ca este de natura tehnica, umana etc ...
eu platesc ptr asta ....si ei sunt obligati sa asigure functionarea corecta ....
daca nu isi respecta obligatiile ....eu de ce sa mi le respect?
voi le-ati spus ce v-am spus eu?
sau ....voi sunteti acolo ....asa ca fapt divers? cine tine legatura cu ei ....ptr astfel de probleme?

§ 5 Garanţii pentru vicii

Utilizatorul este conştient de faptul că jocurile oferite de InnoGames – la fel ca orice alt program – nu pot fi pe deplin lipsite de vicii. În consecinţă, se consideră că un astfel de viciu al jocului există doar în cazul unei defecţiuni grave şi permanente.
Cu toate acestea, InnoGames garantează o accesibilitate medie anuală a jocului de 97%. De la aceasta fac excepţie întreţinerea obişnuită a jocului, care, este posibilă doar în modul offline al jocului, precum şi forţa majoră sau inaccesibilitatea datorată unei manipulări externe.
Viciile constatate de către utilizator trebuie notificate, neîntârziat, după descoperirea acestora. Din motive de asigurare a dovezilor, utilizatorul ar trebui să documenteze aceste vicii în scris (fax, scrisoare sau email) şi ar trebui să le transmită firmei InnoGames.
Utilizatorul îşi asumă obligaţia, pe cât posibil, de a contribui la înlăturarea viciilor jocului.

Eu cred ca isi fac destul de bine datoria, dar deja incepem sa deviem de la subiect.
Problema este cunoscuta de echipa tehnica si incearca sa o remedieze, alte posturi nu isi au rostul.
 

magalex

Greenhorn
eu te intreb un singur lucru ....tie iti convine sa dai bani aiurea?
in alte situatii similare au despagubit cu pepite .....
iar voi sunteti acolo, ca si echipa, ptr ca suntem noi, ceilati, care bagam bani in acest joc!
nu iti cer decat sa le spui ce ti-am zis eu .....ca sunt jucatori care au consumat pepite ptr deplasare ....si .... nu foloste la nimic asta!
 

DeletedUser12000

Guest
eu te intreb un singur lucru ....tie iti convine sa dai bani aiurea?
in alte situatii similare au despagubit cu pepite .....
iar voi sunteti acolo, ca si echipa, ptr ca suntem noi, ceilati, care bagam bani in acest joc!
nu iti cer decat sa le spui ce ti-am zis eu .....ca sunt jucatori care au consumat pepite ptr deplasare ....si .... nu foloste la nimic asta!

Probleme de acest gen sunt destul de rare, nu inteleg de ce faci atata scandal pentru un mare nimic. La urmatorul post de acest gen vei fi sanctionat conform regulamentului. Aceasta tema nu este pentru a discuta activitatea tehnicienilor ci pentru a se raporta probleme legate de joc.


PS:Fiindca esti nou sa nu uiti sa citesti regulamentul forumului.
 

DeletedUser18242

Guest
ok.deci cu chatul e problema.Credeam ca e de la Mine de la PC.dar pe un Browser imi Merge Chatu.Si pe celelalte nu-mi merge.Nu pot folosi Opera ca se misca incet.
 

DeletedUser

Guest
eroare de conectare

Nu stiu daca aici este locul potrivit pentru acest post, dar am o problema la logare:




problema cea mai mica este contul dar de ce au disparut lumile care joc cu acest cont iar pe altelepe care joc cu alt cont nu?
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca aici este locul potrivit pentru acest post, dar am o problema la logare:




problema cea mai mica este contul dar de ce au disparut lumile care joc cu acest cont iar pe altelepe care joc cu alt cont nu?

Se lucreaza...... Isi va reveni nu iti fa griji... :P
 

DeletedUser

Guest
Disparitie Lumea 10

Se pare ca problema dispatitiei lumi 10 (Buffalo) a reaparut, nu stiu de ce, dar daca se lucreaza poate ca ar trebui sa existe un mesaj in acest sens, nu sa-ti apara mesaje de tipul "nu esti inregistrat in acest moment pe nici o lume":sad:
 

DeletedUser

Guest
Mie dc numi intra am incercat si ccu opera mozila si cu explorer cu nici unu nu merge nu se incarca;|
 

lord ion

West Marshal
Momentan serverele The West Romania nu functioneaza deoarece au aparut cateva probleme tehnice, va rugam sa nu depuneti tickete cu privire la acest lucru.

Echipa tehnica a fost anuntata si lucreaza deja la remedierea acestor probleme .

Din pacate nu va putem estima corect un timp in care se vor remedia aceste erori.

Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate,

The West Romania
 

DeletedUser24081

Guest
salut am si eu o problema , interfata grafica a jocului se misca haotic la simpla miscare de mouse fara sa tin click stanga apasat.Mi-am instalat windows 7 recent , si stiu ca e posibil sa-mi lipseasca cva anume care sa genereze eroarea asta.Pana acum am verificat java , net.framework, ma puteti ajuta spunandu-mi direct ce sa caut sau ce sa verific ca sa rezolv problema , ms. (ps: folosesc chrome)
 

DeletedUser2041

Guest
salut am si eu o problema , interfata grafica a jocului se misca haotic la simpla miscare de mouse fara sa tin click stanga apasat.Mi-am instalat windows 7 recent , si stiu ca e posibil sa-mi lipseasca cva anume care sa genereze eroarea asta.Pana acum am verificat java , net.framework, ma puteti ajuta spunandu-mi direct ce sa caut sau ce sa verific ca sa rezolv problema , ms. (ps: folosesc chrome)

Nu mai folosi chrome.
 

DeletedUser24081

Guest
Nu mai folosi chrome.

multumesc pentru ajutor , daca se poate numi asa :))), eu nici nu stiu la ce ti-ai pierdut 1 minut pentru un asa reply, problema era de la niste extensii cu care vine chrome cand il instalezi.

ps: nu te mai deranja pt. astfel de raspunsuri , nu ajuti pe nimeni.
 
Sus