Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
ca la orice firma, daca au bani de investitii pot dezvolta si serverele...
daca banii se duc mai toti pe cheltuieli curente si profit, asteapta si ei pana aduna bani de investitii... :D
 

DeletedUser13223

Guest
e 6 jumate si nici acuma nu pot sa intru, dau login, va rog asteptati si nimica..... inchideti lumea odata ca sunt unii care au bagat premium de pomana, sa contorizati timpii acestia sa le prelungiti oamenilor perioada ca asa e normal si civilizat
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca ati primit acelasi mesaj de o suta de ori de la mai multi useri,dar chiar nu se mai poate,nu se poate intra pe lumea aceasta,este bataie de joc,m-am acrit sa vad eroare fatala sau pur si simplu sa nu pot sa ma loghez...
 

DeletedUser17193

Guest
Deja e enervant.
Macar scrieti ca nu merge lumea pt cateva ore, bagati ceva minciuni dar nu ne lasati asa ca mai mare e supararea.
 

DeletedUser15526

Guest
Asta e batjocura curata! E 8:10 si nici acum nu ma lasa sa ma conectez,ma chinuiesc de la ora 7 sa intru!
 

DeletedUser

Guest
Program de lucru

Afisati programul de lucru pentru Colorado. E enervant sa stau cu ochii in monitor urmarind sa vad daca merge!
 

DeletedUser

Guest
excelent, problema s-a rezolvat, lumea 11 functioneaza perfect si azi, la fel ca in fiecare zi;)

din pacate se pare ca ne pierdem vremea pe acest topic, doar noiplayerii il citim, si/sau eventual adminii, cei carepot rezolva problema nu sunt interesati sa faca asta
 

DeletedUser15526

Guest
Ce fac germani? Isi beau cafeaua? Ati zis ca se ocupa de problema si vor incerca in max 1 saptamana sa rezolve problema,dar eu vad ca problema persista!
 

DeletedUser

Guest
calm...:)

Hai sa ne pastram calmul.Eu unul fac eforturi uriase in aceasta privinta.Parca as fi masochist - am bagat o groaza de bani in acest joc sa ma destind si constat cu stupoare ca imi creste adrenalina pe secunda ce trece!!!!Incerc sa ma loghez de la ora 6:25.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Sunt curios, de ce nu ar lucra si ei la server intre ora 00 si 8 dimineata... sau sa nu mearga lumea tot intre aceste ore, dar normal ca nu merge dimineata doar avem 100% energie...
 

DeletedUser

Guest
Din punct de vedere tehnic, inteleg complexitatea problemei de a face modificari in servere/adauga servere noi, etc.


In lumea aplicatiilor web chestia cea mai complicata ever este sa faci load-balancing... Iar daca aplicatia nu a fost gandita din start ca vor exista 11 mii de utilizator ghinion.

A facut cineva insa calculul daca ar fi mai rentabil ca aplicatia sa fie mutata in cloud ?
 

DeletedUser15526

Guest
Cam cand pot sa intru pe lume?Hai ca am bonus pe energie,imi expira in 29 ianuarie,va bateti joc de noi, cei care am luat pepite!
 

DeletedUser

Guest
deja presupun ca au pierdut destui oameni care doneaza, din cauza problemelor de logare:mad:
 

DeletedUser

Guest
....

:mad: ...crezi ca intereseaza pe cineva ca ne pocneste tuturor capul de nervi???:mad:
 

DeletedUser

Guest
Nu Pot Intra

Nu pot intra pe lumea 11 colorado ma chinui de mai bine 25 de minute sa intru si ma tot arunca afara..
 

DeletedUser

Guest
Felicitari!

Felicitari celor care joaca fara PREMIUM ! Sincere felicitari !
 
Sus