Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser17249

Guest
eu am crezut ca se intampla la mine am folosit toate browserele pe care le stiu: opera mozilla iexplorer chrome... si tot nimic erori si vad ca acum ori au inchis logarile pe servar ori au un bug la logare dau logare si lumea colorado si ma da pe prima pagina...Am jucat jocul decand erau doar 3 lumi dar atunci nu se intampla asa ceva... sunt putin dezamagit ca o companie ca inno nu rezolva cu profesionalism aceste probleme.. daca stam sa ne gandim ei pierd bani nu noi.
 

DeletedUser

Guest
Deja este prea mult...e a nu stiu cata oara pe saptamana asta cand nu ma pot loga!:(
Chiar nu se poate face nimic in sensul asta, decat sa se adune reclamatii pe care oricum, din cate se vede, nu le bagati in seama?!?:eek:
 

DeletedUser

Guest
eu nu ma trezesc dimineata la 8 sa ma duc la scoala.. dar ma trezesc de la 7 sa intru in the west... si cand vad ca nu pot sa intru imi vine sa sparg pc-u... va rog frumos faceti ceva
 

DeletedUser17251

Guest
nu pot sa ma conectez

imi spune si mie cineva de ce nu pot sa ma conectez pe lumea 11(colorado).am incercat in toate felurile si nici cum nu pot sa ma conectez:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ei bine .. nu stiu ce te-a deranjat atat de tare, recunosc ca a fost cam dur acel mesaj dar trebuie sa intelegeti ca pentru noi si mai ales pentru mine deoarece administrez aceasta lume este foarte frustrant sa mi se reclameze aceasi eroare de cel putin 100 de ori pe zi (forum, tichete, etc.) si credeti-ma ca sunt unii jucatori sub ori ce critica ceea ce ne aduce pe noi cu psihicul la pamant. Imi cer scuze pt. acel mesaj si mi-am recunoscut intotdeauna greselile. Nu ma pus pe mine nimeni dictator pe acest forum sau pe aceasta sectiune dar acesta functie de admin pe care cu munca am ocupat-o imi da dreptul sa ii avertizez pe cei care incalca regulile acestui joc sau forum. Si da, accesul pe forum chiar este un privilegiu si nu un drept si acest lucru nu il spun eu ci regulamentul, pe care nu eu l-am scris.

Credeti-ma ca am facut tot posibilul ca aceasta lume sa functioneze corect, atat eu cat si colegii mei, am spus de atatea ori ca ceea ce se intampla acum nu mai depinde de noi ci de germani care au promis ca problema se va rezolva.

totusi puteti face ceva dar nu vreti. scrieti pe prima pagina ca lumea asta are probleme . baga fraierii cp si raman cu buza umflata
 

DeletedUser

Guest
varog frumos sa faceti ceva ca dela 8 dimineata incerc sa intru pe colorado si nu ma lasa:(
 

DeletedUser

Guest
va rog frumos sa faceti ceva...eu imi sparg pc-u imd...
ma chinui de 2 ore sa ma conectez...si nu merge:|
 

DeletedUser17251

Guest
de 2 ore tot ma chinui sa intru pe colorado si nu merge faceti si voi ceva mai repede
 

DeletedUser17249

Guest
Sa vedem daca cei in staff dupa ce rezolva problemele ne dau o compesatie pentru neplacerile create asa cum fac si alte companii de jocuri online!!!!!!!!!!!!!:d
 

DeletedUser15526

Guest
Daca spune pwg ca ei nu au ce rezolva doar germani,atunci germani de ce nu pun putin suflet pt cei 51000 de jucatori romani si sa incerce sa rezolve problema?
 

DeletedUser

Guest
Daca spune pwg ca ei nu au ce rezolva doar germani,atunci germani de ce nu pun putin suflet pt cei 51000 de jucatori romani si sa incerce sa rezolve problema?

Dar ce se intampla cu pepitele bagate in lumea Colorado????Vor fi returnate?sau????
 

DeletedUser

Guest
salut

nici eu nu merge sa ma loghez pe colorado si am fort in atac:((:smile:(((
 

DeletedUser

Guest
Celor de la inno vad ca le place sa isi faca singuri reclama proasta. E ciudat acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
daca colorado este indicata, de ce nu merge? ori e indicata ori nu mai e? am armurier 93% si vreau si io sal termin.
 

DeletedUser

Guest
salut

oricum nu rezolvam nimic pentru k nimeni nu isi da interesu
 

DeletedUser

Guest
.....Si am cumparat puncte de indeminare cu pepite pe lumea Colorado.....cred ca renunt la acest joc.M-am cam saturat sa bag bani aiurea
 

DeletedUser

Guest
si aveam de gand sa fac un full-options cu pepite, dar m-am razgandit. Pana nu se stabilizeaza lumea nu are rost sa mai cumparam cv. Facem si noi protest ca la benzinarii :))
 
Sus