Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ce se tot intampla cu Colorado, ca de 2-3 zile merge de parca sta.
Ba lumea nu e disponibila, ba e disponibila dar ma scoate fortat dupa cateva minute...
 

DeletedUser

Guest
Ce sa mai vorbim lumea Colorado lasa foarte ,foarte mult de dorit. Nu exista zi in care sa nu aiba sute de erori de conectare.Cel mai slab server online din cate am vazut si am jucat pana acum. Sincer isi bat joc de noi
 

DeletedUser

Guest
Si iar probleme cu intrarea pe Colorado........
Arizona si L5 merg bine.
Partea aiurea este ca am apucat sa ma dezbrac si acum stau fara haine la dusman in oras cu putine PDV pt. ca nu ma pot loga.
Asa ca o sa ajung mai repede in oras (lesinat).
 

DeletedUser

Guest
Mai are cineva probleme cu Colorado? nu pot sa vad harta, viata, energie, exp si nu pot sa fac nici o actiune. Am incercat alt server si imi merge
 

DeletedUser16567

Guest
Poate sa te atace cineva sau sa te provoace la duel cand nu esti online?! Eu credeam ca trebuie sa fii online ca sa accepti invitatia la duel. Dar poate ma insel eu... va rog ziceti cei care stiti mai bine.

La acest joc nu e cu invitatii la duel:))
Te dueleaza din prima=))
Pai daca ar sta fiecare sa se gandeasca :" Sa ma duelez cu asta sau nu? "...
 

DeletedUser16567

Guest
Descriere bug: Chatul nu este functional!

Browsere testate: Opera 10.10

Sistem de operare: Windown XP Professional

Hijack This log: n/a

Captura ecran:

chat.jpg


Nu fac update la browser deoarece pe ultima versiune de Opera, jocul se vede ca naiba ... ma refer la designul in inventar, magazin, etc!
Alt browser nu folosesc deoarece sunt obisnuit cu opera!
Problema cu chatul persista doar pe aceasta lume ... Pe Arizona si Buffalo merge totul bine!
Stiu sigur ca pe mozila merge chatul, insa ar fi bine daca s-ar face in asa fel incat sa mearga pe orice browser!
Aici pe Colorado nu vede nimeni ce scriu in chat!

Daca vrei sa-ti mearga si Chatul si Inventarul, incearca Google Chrome. Mie unul imi merge..
 

DeletedUser16567

Guest
Acum am si eu o intrebare.
Incepand cu acu vreo 2 saptamani la bataliile in fort nu s-a incarcat harta, iti dadea eroare.
Am zis ca e din cauza fazei cu Pacea de sarbatori, dar m-am uitat atent pe program si tot imi aparea eroare la incarcarea hartii si in afara programului postat pe forum.
Asta nu e tot. Am trimis ticket la Suport si uite ce au raspuns:
"Hello Geo MC,

Datorita noii versiuni de joc ce abia a fost implementata unele lumi sunt indisponibile sau au anumite probleme, pentru o perioada de timp scurta.
Problema va fi remediată în cel mai scurt timp de către tehnicienii germani.
Va rugam sa intelegeti aceasta problema aparuta si sa nu mai deschideti alte tickete referitoare la aceasta tema.

O zi buna in continuare,

Geani29
The West Team"

Ce versiune noua de joc, ca noua nu ne-a bagat inca update-ul:))
 

DeletedUser

Guest
ajutor

Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.:mad::mad::mad:

mam saturat sa nu pot participa la o lupta din cauza asta:D:D:D:D<3W<3W
 

DeletedUser8305

Guest
!!!

o sa mai dureze pana cand o sa remedieze luptele pentru forturi asa ca trebuie sa mai asteptam :mad:

<3W
 

DeletedUser5110

Guest
(Astăzi la ora 14:38)
Colorado nu este disponibil pentru aproximativ 5 minute ore!
 

DeletedUser

Guest
nu merge sa-mi pun jacheta gri in inventar
ps:daca dau click dreapta tot nu se pune
 

DeletedUser

Guest
nu merge sa echipez nimic..
edit:acum merge
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu am misunea pentru setul de incepator !Sper ca se rezolva bug-ul cat de repede ca nu o am nici pe celelate lumi!
 
Sus