Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser16663

Guest
Colorado merge in reluare... Nu merge chat-ul, nu merge inventarul, abia se incarca magazinul de la oras...
:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
mi se incarca greu

avand in vedere ca am buna conexiunea
 

DeletedUser

Guest
dau doua clikuri si imi zice "lumea nu este disponibila"
 

DeletedUser16686

Guest
Va rogeu sa rezolvati cu lumea Colorado fiindca imi da eroare fatala din 5 in 5 minute. Aici nu glumesc. Nu pot sta linistit deloc de frica ca ma scoate
 

DeletedUser

Guest
baaa, reparati naibii serverul ala ca am cont premium si ma scoate ti din minti cu erroare de logare..:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cand reparati troaca de server? am facut peri albi cu server indisponibil... si sa nu-mi veniti cu sterge nu stiu ce sau ca nu am conexiune.....:mad:
 

DeletedUser

Guest
Gata

Nu se mai poate...vin de la munca sa ma relaxez cica, de 2 saptamani parca ati incalecat scripturile si se bat unul cu altul, trebuie sa am rabdare ca sa ma loghez, doamne fereste sa trebuiasca sa schimb hainele de pe mine ca imi ia 20 de minute...etc

CONT STERS!
 

DeletedUser

Guest
Faceti ceva ma scoate din 5 in 5 minute ce are????????????????????????????:mad:
 

DeletedUser

Guest
Eroare fatala!!!
Intrebare pentru administratori: cineva baga in seama tot ce se scrie in posturile astea de reclamatii sau latram degeaba zilnic? (e o intrebare retorica, raspunsul e clar unul negativ)
Administratorii jocului ce se ocupa de servere sunt ori nepasatori, ori incompetenti (in conditiile in care lumea Colorado, cel putin, merge infect de ceva vreme si nu s-au remediat problemele, ba chiar s-au agravat). Eu tind sa cred ca ambele variante sunt corecte.
 

lord ion

West Marshal
voi aveti impresia ca noi avem serverele astea in bucatarie?
problema e de la Inno=GERMANIA
noi le-am transmis erorile, ei trebuie sa le repare
putintica rabdare...
 

DeletedUser

Guest
salutare. vad ca faci parte din staff. am avut si eu o problema pe buffalo si nu am primit niciun raspuns.
ma poti ajuta ?
 
Sus