Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
voi aveti impresia ca noi avem serverele astea in bucatarie?
problema e de la Inno=GERMANIA
noi le-am transmis erorile, ei trebuie sa le repare
putintica rabdare...

Mosule, de ce te aprinzi asa?
Am spus administratorii si atat, nu am zis administratorii romani. A aratat cineva cu degetul spre tine/voi?
Noi tocmai de asta latram aici la luna, sa transmiteti mai departe si sa se rezolve. Doar ca de rezolvat... canci pana acum.
PS. Stiu ca timpul e relativ, dar nu stiu ce inseamna 'putintica' pentru tine :)
De cand am intrat eu pe Colorado (aproape 2 luni, cred) sunt aceleasi probleme.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iara nu mere colorado joc 1 min si eroare ma da ce asta ....
faceti ma ceva cu ea sa poata lumea juca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna

DE ce sunt atitea erori.Nu pot intra si eu o data cum se cade.Mai tot timpul imi apare "EROARE FATALA".:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
:mad: nici mie nu imi merge, intru imi sata 10 secunde si imi zice eroare fatala,lumea nu este disponibila, sunt prea multi playeri :mad:
 

DeletedUser

Guest
de 2-3 luni avem "putintica" rabdare.
si dupa ce ca serverul era oricum praf, ati mai bagat si update-ul asta. parca nu era deja plin de erori.
 

DeletedUser

Guest
La mine e la fel de o saptamina ... dar nu era asa des si era foarte rar ... dar cum e acum nu e ca niciodata...nici nu pot sa ma logez.:mad::mad::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
e din ce in ce mai bine. cu timpul o sa va obisnuiti cu erorile astea si nici nu o sa le mai bagati in seama. :D
 

DeletedUser15899

Guest
Eu cred ca ar trebui inchise inscrierile si sa se deschida o noua lume,ca nu se mai poate.
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca ar trebui inchise inscrierile si sa se deschida o noua lume,ca nu se mai poate.

Ar fi deajuns sa fie banati cei cu multicount si care incalca regulele si in asa mod o sa fie banat jumate de colorado :D
 

DeletedUser

Guest
1.toata treaba asta e bataie de joc!
2.INNO games e de vina!(in aceiasi masura si staff-ul romanesc)...ar fi trebuit sa opreasca inscrierile pe colorado dar nu au facut-o...chiar mai mult,in continuare jucatorii noi sunt directionati spre colorado!
3.cred ca am incercat de vro 200 de ori sa ma loghez pe colorado sa trimit caracterul la somn....daca lesin caracterul meu sta degeaba 48 de ore...din vina voastra!
4.sa-mi prelungiti bonusurile cu o zi/pe saptamana!(zi pe care o pierd in fiecare saptamana din cauza voastra!)

bataie de joc!...auzi:
-"voi aveti impresia ca noi avem serverele astea in bucatarie?"

prietene tu faci misto de noi pe bani nostri?...macar ai bunu' simt si pastreaza pt tine mistourile...
 

DeletedUser2854

Guest
1.toata treaba asta e bataie de joc!
2.INNO games e de vina!(in aceiasi masura si staff-ul romanesc)...ar fi trebuit sa opreasca inscrierile pe colorado dar nu au facut-o...chiar mai mult,in continuare jucatorii noi sunt directionati spre colorado!
3.cred ca am incercat de vro 200 de ori sa ma loghez pe colorado sa trimit caracterul la somn....daca lesin caracterul meu sta degeaba 48 de ore...din vina voastra!
4.sa-mi prelungiti bonusurile cu o zi/pe saptamana!(zi pe care o pierd in fiecare saptamana din cauza voastra!)

bataie de joc!...auzi:
-"voi aveti impresia ca noi avem serverele astea in bucatarie?"

prietene tu faci misto de noi pe bani nostri?...macar ai bunu' simt si pastreaza pt tine mistourile...

daca nu iti convine lasate de jucat

Mersese 5 secunde
 

DeletedUser

Guest
Eu banuiesc ca serverele sunt suprasolicitate.
Dintre toate lumile, cei mai multi jucatori sunt pe Colorado (peste 52 mii),
adica mai multi decat pe Arizona (23000) si Buffalo (16000) impreuna!
Celelalte lumi au fiecare mai putini jucatori decat acestea, in medie cate 10 mii.

Firma ar trebui sa dezvolte serverul, ca sa faca fata la conexiuni.
 
Sus