Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
dupa mine,nu puteti face voi proteste sau alte lucruri.treaba e simpla:nu iti place nu joci.
 

DeletedUser

Guest
Eu primesc mesaje cu "eroare fatala". Mesaj dupa mesaj.Cateodata si cate 7. Alta data mi se intampla sa zica ca lumea nu e disponibila si astept mai mult de 10 minute sa ma pot loga din nou.Am crezut la inceput ca e de la browseerul meu,dar dupa ce am incercat mai multe browsere am inceput sa ma indoiesc ca e de la browser.Se poate rezolva problema in vreun fel?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare,o sa se rezolve VREAODATA problema cu erorile de pe aceasta lume ? Adica totusi...cat mai dureaza ca m-am saturat de "EROARE FATALA"
 

DeletedUser

Guest
dupa mine,nu puteti face voi proteste sau alte lucruri.treaba e simpla:nu iti place nu joci.

Ar fi mai bine sa pastrezi revelatia asta pentru tine si sa nu o imparti cu altii... (care baga bani seriosi la INNO si isi iau ****).

Chiar crezi ca ai fost util ori ai avut o parere pertinenta?
(intrebam retoric)

Am si eu o intrebare,o sa se rezolve VREAODATA problema cu erorile de pe aceasta lume ? Adica totusi...cat mai dureaza ca m-am saturat de "EROARE FATALA"

Am propus "ceva" si a fost inchis topicul la Saloon.
tin sa multumesc lui "spit" ca lasa topicuri de gen: am cumparat un gogos, am cumparat un placint'. Dar cand "discutam" de critica, ne da cu posibilitatea (fireasca) adminului de a inchide topicul.

Ca sa fie clar: daca avem de obiectat, se c*ca pe noi in mod firesc.
Si asa prin cenzura, in comunitatea .RO, totul este bun si "merge" bine.
Multumim de intelegere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dupa mine,nu puteti face voi proteste sau alte lucruri.treaba e simpla:nu iti place nu joci.
Una e sa nu-mi placa jocul si alta e sa nu functioneze jocul. Bati campii cu gratie.
Asta e topic de reclamatii. Ai ceva de reclamat vis-a-vis de joc? Daca nu, de ce postezi? :confused:
 

DeletedUser8897

Guest
Nu stiu ce are dar ma scoate afara din 5 in 5 minute.

E cea mai proasta lume. Pe celelate nu am nici o problema.
 

DeletedUser

Guest
Exista probleme cu serverele, asta se stie de foarte multa vreme, nu este vina noastra, noi nu putem face nimic, serverele se afla in germania si problema trebuie reperata de catre ei. Noi ne-am facut datoria de a anunta problema acum ei trebuie sa-si faca treaba. Ne pare rau pentru incovenientele create si speram si noi ca problemele sa fie rezolvate cat mai repede.

Se pare ca mesajul meu a fost ignorat total. Suntem in aceasi situatie, sa stiti ca nici noua nu ne merg serverele mai bine, noi nu avem putere asupra functionarii lor, noi doar facem teste, descoperim buguri si rezolvam diverse probleme de joc. Problemele sunt anuntate, germanii din cate stiu au promis ca o sa ne mute serverele pe unele mai bune.
 

DeletedUser

Guest
Ma scoate din sarite colorado asta... Le-am umplut frigiderul celor de la inno.
Sper sa ii vad cu flori pe piept :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Una e sa nu-mi placa jocul si alta e sa nu functioneze jocul. Bati campii cu gratie.
Asta e topic de reclamatii. Ai ceva de reclamat vis-a-vis de joc? Daca nu, de ce postezi? :confused:

Am protestat fata de protestele voastre.Si eu am bagat bani in joc,dar voi ce credeti ca zice conducerea jocului:Hai sa inchidem putin serverele si sa bagam inste errori,ca sigur o sa vina mai multi jucatori si ne umplem buzunarele.E o problema la care oamenii aia muncesc greu pentru ca fiecare secunda pierduta inseamna bani pierduti.
ON:Cand vinzi/cumperi ceva din magazine se face inventarul praf,PROTESTEEEZ!
 

DeletedUser

Guest
Merge incredibil de ingrozitor... nici macar nu apuc sa mai dau comenzile la o munca si iau eroare... nu stiu ce i-ati facut

PS: folosesc mozilla
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am protestat fata de protestele voastre.Si eu am bagat bani in joc,dar voi ce credeti ca zice conducerea jocului:Hai sa inchidem putin serverele si sa bagam inste errori,ca sigur o sa vina mai multi jucatori si ne umplem buzunarele.E o problema la care oamenii aia muncesc greu pentru ca fiecare secunda pierduta inseamna bani pierduti.
ON:Cand vinzi/cumperi ceva din magazine se face inventarul praf,PROTESTEEEZ!

Da cine esti tu sa protestezi fata de noi? Te deranjam pe tine cu ceva ca noi protestam fata de ceva ce ne afecteaza buna desfasurare a jocului? In general lumea protesteaza cand este derajanjata de ceva, pe tine cine te deranjeaza? neacordarea de atentie? Problema pe Colorado e de la inceputul serverului (de aprox 4 luni) oamenii aia daca ar muncii "din greu" ar trebui sa vedem si niste rezultate, ceea ce nu se intampla. E vorba de seriozitate, iar astia de la INNO nu stiu asa ceva, ma mira asta tinand cont de faptul ca germanii sunt considerati un popor serios....


Va plangeti dar va e lene sa cautati un raspuns.

http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=533549&postcount=148

Cat de curand problemele vor fi rezolvate.

PWG, fara suparare dar aceste probleme sunt deja de cateva luni de zile nu vorbim de cateva zile ci de luni de zile, cel putin pe lumea Colorado ma exaspereaza.... dau login de 10 ori pana imi intra in joc,....ma scoate afara cand vreau sa trimit o telegrama, chestii din astea. Unii dintre noi isi aloca din timpul si banii lor pt acest joc asa ca nu exista scuze. Tu nu ai nicio vina ca nu depinde de tine sau de ceilalti moderatori romani, insa cei din Germania sunt sub orice critica....lasa de dorit activitatea lor...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si eu am aceasta problema(tot pe Colorado), dar nu-i momentul sa facem toti post-uri.PWG ne-a spus ca problema se va rezolva doar cand vor cei din Germania.N-avem ce face.

Cu stima,
Lord Alex
 

DeletedUser

Guest
Da cine esti tu sa protestezi fata de noi? Te deranjam pe tine cu ceva ca noi protestam fata de ceva ce ne afecteaza buna desfasurare a jocului? In general lumea protesteaza cand este derajanjata de ceva, pe tine cine te deranjeaza? neacordarea de atentie? Problema pe Colorado e de la inceputul serverului (de aprox 4 luni) oamenii aia daca ar muncii "din greu" ar trebui sa vedem si niste rezultate, ceea ce nu se intampla. E vorba de seriozitate, iar astia de la INNO nu stiu asa ceva, ma mira asta tinand cont de faptul ca germanii sunt considerati un popor serios....




PWG, fara suparare dar aceste probleme sunt deja de cateva luni de zile nu vorbim de cateva zile ci de luni de zile, cel putin pe lumea Colorado ma exaspereaza.... dau login de 10 ori pana imi intra in joc,....ma scoate afara cand vreau sa trimit o telegrama, chestii din astea. Unii dintre noi isi aloca din timpul si banii lor pt acest joc asa ca nu exista scuze. Tu nu ai nicio vina ca nu depinde de tine sau de ceilalti moderatori romani, insa cei din Germania sunt sub orice critica....lasa de dorit activitatea lor...

Am fost anuntat ca problemele se vor remedia, serverele vor fi mutate pe unele mai bune, deci, totul va fi bine. Si eu bag si am bagat bani in acest joc si i-am alocat foarte mult timp, stiu prin ce treceti, totusi, aveti rabdare, problemele se vor rezolva.
 

DeletedUser

Guest
Am fost anuntat ca problemele se vor remedia, serverele vor fi mutate pe unele mai bune, deci, totul va fi bine. Si eu bag si am bagat bani in acest joc si i-am alocat foarte mult timp, stiu prin ce treceti, totusi, aveti rabdare, problemele se vor rezolva.

Multumim pt raspunsuri, totusi sa nu se inteleaga ca nu apreciem munca pe care voi o faceti pt comunitatea romaneasca TW, insa faptul ca voi sunteti liantul dintre noi si INNO va face sa picati la mijloc in astfel de probleme..
 

DeletedUser13223

Guest
incerc sa ma loghez pe colorado, zice va rugam asteptati si nu se incarca nimic, revin la pagina de log-in
 
Sus