Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Daca ar fi ceva de la servere nu ar trebui sa fie problema aceasta pe toate lumile?
Decat pe o lume?:confused:
 

DeletedUser5110

Guest
va rog sa faceti o cerere la admini sa mareasca timpii de pepite proportional cu indisponibilitatea site-ului

deja e prea mult ce se intampla pe colorado....

va rog cereti de asemenea sa nu mai fir colorado ca lumea recomandata

alta propunere: sa fie sterse conturile pana la nivelul 10 mai repede pentru inactivitate

Cu respect
 

DeletedUser13223

Guest
probabil s-a blocat lumea, are 51k de jucatori, nicio alta lume nu are atatia.... dar devine stresant, probabil ca vom da toti delete cont ca sa nu ne mai suparam zilnic pe lumea asta
 

DeletedUser

Guest
Desi am mai mult de o ora de cand tot incerc, nu reusesc sa ma loghez pe colorado.
 

DeletedUser

Guest
zi mersi io incer de aproape 3 ore.NU SA MAI POATE!!!FACETI CEVA!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Este prea de tot si nu este prima oara cand se intampla asa ceva. Oara sa fie devina germanii pt treaba asta? Poate pana maine ne putem loga
 

DeletedUser

Guest
...........

am o problema: Cand incerc sa ma loghez pe Colorado ma trimite inapoi la pagina de start.
Doresc sa se rezolve I-M-E-D-I-A-T aceasta problema!!!
 

DeletedUser

Guest
TOTI DORIM ASTA!!!!SI NU STIU CINE E DE VINA GERMANI , ROMANI , ENGLEZI DAR REZOLVATI PROBLEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROBABIL ACUM GERMANII STAU SI ISI NUMARA EUROI CASTIGATI DIN PEPITELE CARE NOUA ACUM NI SE DUC PE APA SAMBETEI!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Bai dati-o dracu de treaba....deja m-am ca-m plictisit sa nu mearga tw.....

Faceti dracu ceva...orce sa mearga......am incercat si cu google chroom, mozila, oepera,explorer...nici unu nu merge sa ma loghez pe tw...
 

DeletedUser

Guest
Nu are nicio legatura browserul, devina sunt cei care au grija de site(care nu au)
 

DeletedUser

Guest
Pe moment s-a facut bine lumea 11
Inteleg ca sunt probleme de functionare cu lumea Colorado datorita numarului mare de playeri care joaca pe acest server. Atunci celor care isi fac cont nou de ce li se recomanda sa intre pe lumea Colorado, daca serverul nu poate sustine un numar atat de mare de playeri?
Recomandati la inscriere o alta lume cu playeri mai putini
 

DeletedUser

Guest
probabil s-a blocat lumea, are 51k de jucatori, nicio alta lume nu are atatia.... dar devine stresant, probabil ca vom da toti delete cont ca sa nu ne mai suparam zilnic pe lumea asta

Toate lumile au in jur de 7k-13k jucatori, Arizona are 22k dar Colorado are 51k. Deci de la ultimul rank care este 52000 pana la rank-ul 16700 toti sunt sub level 10.Calculati cati oameni sunt sub level 10.In jur de 35000 de jucatori. Este prea mare numarul si cred ca si asta ar fi o problema. Cred ca sunt enorm de multe conturi inactive.
 

DeletedUser

Guest
au trecut nu stiu cate zile de la update si tot imi zice din 5 in 5 minute ca lumea nu este idisponibila sau mai nou nu-mi intra pe site
 

DeletedUser

Guest
Va mananca rau de tot, pe unii din voi v-am scarpinat, aveti grija sa nu va scarpin si mai rau. Tineti minte ca accesu atat pe joc cat si pe forum nu este un drept ci un privilegiu, nu mai ordonati atat pentru ca nu o sa se rezolve nimic daca o sa ordonati voi. Toata lumea este constienta ca pe aceasta lume sunt probleme, ce va tot agitati? Am inteles, raportati problema, de aceea s-a si creat acest topic, dar o raportati intr-un mod civilizat si doar atat! Am anuntat si ieri, problemele se vor rezolva in cel mai scurt timp, germanii sunt informati si au luat la cunostinta situatia.
 

DeletedUser2854

Guest
Va mananca rau de tot, pe unii din voi v-am scarpinat, aveti grija sa nu va scarpin si mai rau. Tineti minte ca accesu atat pe joc cat si pe forum nu este un drept ci un privilegiu, nu mai ordonati atat pentru ca nu o sa se rezolve nimic daca o sa ordonati voi. Toata lumea este constienta ca pe aceasta lume sunt probleme, ce va tot agitati? Am inteles, raportati problema, de aceea s-a si creat acest topic, dar o raportati intr-un mod civilizat si doar atat! Am anuntat si ieri, problemele se vor rezolva in cel mai scurt timp, germanii sunt informati si au luat la cunostinta situatia.

mie azi de dimineata nu mi-a mers.
PWG ai zis asta acum o saptamana asta ce inseamna?Nemtilor nu le pasa de cei 170000 de playeri romani?
 

DeletedUser

Guest
nu ma lasa sa intru in joc si cand abia intra da eroare si iese!
 

DeletedUser

Guest
nici pe mine nu ma lasa,cum intru cum imi da eroare si am lupta la fort :mad:
 
Sus