Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser16427

Guest
Va mananca rau de tot, pe unii din voi v-am scarpinat, aveti grija sa nu va scarpin si mai rau. Tineti minte ca accesu atat pe joc cat si pe forum nu este un drept ci un privilegiu, nu mai ordonati atat pentru ca nu o sa se rezolve nimic daca o sa ordonati voi. Toata lumea este constienta ca pe aceasta lume sunt probleme, ce va tot agitati? Am inteles, raportati problema, de aceea s-a si creat acest topic, dar o raportati intr-un mod civilizat si doar atat! Am anuntat si ieri, problemele se vor rezolva in cel mai scurt timp, germanii sunt informati si au luat la cunostinta situatia.

Tinere, nu stiu cum ai ajuns admin, dar e grav, inseamna ca au coborat foarte jos standardele de selectie.
Cum iti permiti sa ne vorbesti asa?
Cine-a murit si te-a pus pe tine dictator?
In locul tau mi-as sterge postarea, este sub orice critica, atat din punct de vedere al formei, cat si al fondului.

Rusine pentru gestionarea acestei probleme, rusine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu primesc mailul de confirmare

am si eu un amic aici pe coloeado cu numele de hotu16 si nu primeste mailul de confirmare ...a tot retrimis cererea si tot degeaba, a si schimbat adresa de mail si tot nu il primeste oare dc?<3W
 

DeletedUser

Guest
eu nu pot sa ma logez...si daca reusesc dupa cateva minute imi da "eroare fatala" si trebuie sa ies.
 

DeletedUser

Guest
Si totusi

Va mananca rau de tot, pe unii din voi v-am scarpinat, aveti grija sa nu va scarpin si mai rau. Tineti minte ca accesu atat pe joc cat si pe forum nu este un drept ci un privilegiu, nu mai ordonati atat pentru ca nu o sa se rezolve nimic daca o sa ordonati voi. Toata lumea este constienta ca pe aceasta lume sunt probleme, ce va tot agitati? Am inteles, raportati problema, de aceea s-a si creat acest topic, dar o raportati intr-un mod civilizat si doar atat! Am anuntat si ieri, problemele se vor rezolva in cel mai scurt timp, germanii sunt informati si au luat la cunostinta situatia.

Ok, toata lumea intelege de ceva timp ca sunt probleme, intelegem de cand s-a deschis lumea, dar asta nu-ti da dreptul sa ne raspunzi in modul asta. Inteleg ca este frustrant si pentru tine, dar si pentru noi este frustrant, in special cand cumparam pepite cu gandul ca asta va ajuta jocul (si totusi efectele ajutorului nostru intarzie sa apara).

Sper sa vad curand si imbunatatiri, dar crede-ma nu vei ajunge nicaieri raspunzand in modul acesta si dand "apa la moara" multor jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Tinere, nu stiu cum ai ajuns admin, dar e grav, inseamna ca au coborat foarte jos standardele de selectie.
Cum iti permiti sa ne vorbesti asa?
Cine-a murit si te-a pus pe tine dictator?
In locul tau mi-as sterge postarea, este sub orice critica, atat din punct de vedere al formei, cat si al fondului.

Rusine pentru gestionarea acestei probleme, rusine!

Ei bine .. nu stiu ce te-a deranjat atat de tare, recunosc ca a fost cam dur acel mesaj dar trebuie sa intelegeti ca pentru noi si mai ales pentru mine deoarece administrez aceasta lume este foarte frustrant sa mi se reclameze aceasi eroare de cel putin 100 de ori pe zi (forum, tichete, etc.) si credeti-ma ca sunt unii jucatori sub ori ce critica ceea ce ne aduce pe noi cu psihicul la pamant. Imi cer scuze pt. acel mesaj si mi-am recunoscut intotdeauna greselile. Nu ma pus pe mine nimeni dictator pe acest forum sau pe aceasta sectiune dar acesta functie de admin pe care cu munca am ocupat-o imi da dreptul sa ii avertizez pe cei care incalca regulile acestui joc sau forum. Si da, accesul pe forum chiar este un privilegiu si nu un drept si acest lucru nu il spun eu ci regulamentul, pe care nu eu l-am scris.

Credeti-ma ca am facut tot posibilul ca aceasta lume sa functioneze corect, atat eu cat si colegii mei, am spus de atatea ori ca ceea ce se intampla acum nu mai depinde de noi ci de germani care au promis ca problema se va rezolva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
problema

deci mi sa intamplat 2 zile nu am putut intra pe colorado, imi spunea, cand intram, "eroare fatala" si ma scotea afara, asa nam putut intra timp de 2 zile, serios fratilor trebuie sa faceti ceva in privinta aceasta<3W
 

DeletedUser

Guest
Despre logare

Cand ma loghez aveam cont si pe lumea colorado si imi apare doar arizona ce se intampla nu o pot lua de la inceput avea nivelul 27 plus ca imi apar o groaza de erori ce pot face ?
 

DeletedUser13252

Guest
deci mi sa intamplat 2 zile nu am putut intra pe colorado, imi spunea, cand intram, "eroare fatala" si ma scotea afara, asa nam putut intra timp de 2 zile, serios fratilor trebuie sa faceti ceva in privinta aceasta<3W

Germanii sunt informati si au luat la cunostinta situatia. Ce vrei mai mult, asteapta, problema nu depinde de romani.
 

DeletedUser

Guest
si scrie ca lumea Colorado este blocata pentru 5 minute,ce vrei mai mult?
 

DeletedUser

Guest
sa introdus tutorialul..si altele..sunt curios daca termin tutorialul ami apare misiunea aceea
 

DeletedUser

Guest
re:Problema

bai dar ce revoltat esti u perry, doar am vrut sami exprim nemultumirea, ms de raspuns dar cred k puteai fi mai politicos
 

DeletedUser

Guest
toate lumile aproape au fost intrerupte pt 5 minute..numai ca alea 5 minute se lungesc..
 

DeletedUser1055

Guest
Asa ceva ca aici nu am vazut niciunde...
Va plangeti toata ziua,deschideti ticket,postari peste postari ca sunt probleme,ca nu merge lumea.
Si eu am aceeasi problema,nu imi merge...asta e nu merge o sa il repare.
Multi se plang ca nu merge dar foarte multi sunt care nici macar nu platesc...asa ca nu ai nimic de pierdut ce atata va plangeti.
Aia care platesc pierd ore bune de contr premium si fac atata caz.

Cand au blocat lumile ca sa remedieze probleme nici atunci nu e bine.
Decat sa mai comentati atat aiurea mai bine asteptati pana se rezolva problema.
 

DeletedUser

Guest
Asa ceva ca aici nu am vazut niciunde...
Va plangeti toata ziua,deschideti ticket,postari peste postari ca sunt probleme,ca nu merge lumea.
Si eu am aceeasi problema,nu imi merge...asta e nu merge o sa il repare.
Multi se plang ca nu merge dar foarte multi sunt care nici macar nu platesc...asa ca nu ai nimic de pierdut ce atata va plangeti.
Aia care platesc pierd ore bune de contr premium si fac atata caz.

Cand au blocat lumile ca sa remedieze probleme nici atunci nu e bine.
Decat sa mai comentati atat aiurea mai bine asteptati pana se rezolva problema.

Ce spui de remediat? Cum i-a dat drumul din nou cum "Eroare fatala". Am crezut ca am scapat, dar deja este acelasi "cuvant din 4 litere"
Merge de se sparge lumea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iti vine sa-ti bagi **** in el de joc........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
the west este un joc in care poti sa joci cu mai putine facilitati sau mai multe facilitati.
nu inteleg,cei care nu platesc trebuie sa fie ignorati
 
Sus