Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pai nu e normal sa fi nervos???
dupa ce ca deabia ma loghez, ma mai si deconecteaza dupa cateva secunde.....
nu apuc sa fac nici tutorialul
asta e bataie de joc!
 

DeletedUser

Guest
ai rabdare
acum intra multa lume sa vada tutorialul si ce s-a mai schimbat
si de aia se blocheaza
ai mai multe sanse sa lupti la fort daca nu incarci si tu serverul cu logari acum, decat daca dai si tu ca disperatu sa intri;)
 

DeletedUser

Guest
De inchis nu am inchis nimic...in fine sa fie asta singura problema a lumii
 

DeletedUser17201

Guest
eroare

cand dau sa vad rapoartele im da eroare fatala
si pe WINDOWS xp si pe 7
si nici chat-u la fel eroare fatala
 

DeletedUser

Guest
Functionarea lumii nu depinde de windowsu sau de browseru pe care il folosesti
Depinde de cati jucatori sunt logati in acel moment pe lume
Pe Colorado sunt inregistrati 52 000 jucatori(o treime din jucatorii the-west.ro), mai mult de jumatate decat pe celelalte lumi
Asa ca e normal sa mearga greu,pana ce se rezolva situatia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lumii cu nr mare de jucatori sunt si pe .net acolo se ajunge si la 64000 si nu am vazut prin forumul lor plangeri de astfel, in plus o fi inregistrati 52000 dar cati joaca? Daca ar fi 10 batalii la fort si toate full si toate in acelasi timp as mai zice, dar asa joaca cel mult 20000 in mod constant, erori da de dimineata pana noaptea tarziu, deci nu conteaza daca este activitate mare sau nu pe lumea respectiva, eroare iti da dupa o lupta la fort si daca au fost 10 contra 2. Nu zicem asteptam, asteptam, dar cat sa asteptam sa rezolve ca nu e de o zi 2, o saptamana.
 

DeletedUser17201

Guest
imi apare

imi apare la lvl 16 misiunile de la lvl 1
pe toate lumile pana si pe thewest.de
 

DeletedUser

Guest
O problema cu Colorado

AS vrea sA Stiu de ce tot apar errori(ex: eroare fatala lumea nu exista) pe sv Colorado si apare din 30 in 30 min:confused::confused::confused:
 

DeletedUser17201

Guest
pe aproape toate lumile
ARIZONA
BUFFALO
COLORADO
LUMEA 1
LUMEA 8
 

DeletedUser

Guest
Lumii cu nr mare de jucatori sunt si pe .net acolo se ajunge si la 64000 si nu am vazut prin forumul lor plangeri de astfel, in plus o fi inregistrati 52000 dar cati joaca? Daca ar fi 10 batalii la fort si toate full si toate in acelasi timp as mai zice, dar asa joaca cel mult 20000 in mod constant, erori da de dimineata pana noaptea tarziu, deci nu conteaza daca este activitate mare sau nu pe lumea respectiva, eroare iti da dupa o lupta la fort si daca au fost 10 contra 2. Nu zicem asteptam, asteptam, dar cat sa asteptam sa rezolve ca nu e de o zi 2, o saptamana.


germanii nu se asteptau ca noi sa avem atat de multi jucatori
 

DeletedUser

Guest
Bun deci nu se asteptau, atunci de ce nu au facut o limita? Daca se depasesc un anumit nr de jucatori inregistrati atunci nu se mai poate face inregistrari, ca si pe beta.
Si in fiecare zi sa fie sterse conturile inactive, exact ca pe beta.
 
Sus