Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser9442

Guest
Nu se mai poate juca pe Colorado, la fiecare click iau Eroare Fatala in special dupa orele 18:00 :mad::confused:
 

DeletedUser

Guest
Ok, problema e in felul urmator... Eu am platit niste bani pentru cateva facilitati si nu ma pot folosi de ele.Vreau sa-mi fie prelungita perioada bonusului de caracter cu cel putin 2 zile, sa mi se returneze pepitele folosite in ultimile 48 de ore si scuzele de rigoare fiindca deja e nesimtire ce se intampla cu lumea asta. Pe mine ma doare fix undeva ca e multa lume, ca se inscriu inca foarte multi si serverele nu fac fata, ASTA E PROBLEMA VOASTRA, unii mai bagam si bani in jocul asta si dorim sa ne rasplatiti pe masura, destul de CLAR?
 

DeletedUser12000

Guest
Ok, problema e in felul urmator... Eu am platit niste bani pentru cateva facilitati si nu ma pot folosi de ele.Vreau sa-mi fie prelungita perioada bonusului de caracter cu cel putin 2 zile, sa mi se returneze pepitele folosite in ultimile 48 de ore si scuzele de rigoare fiindca deja e nesimtire ce se intampla cu lumea asta. Pe mine ma doare fix undeva ca e multa lume, ca se inscriu inca foarte multi si serverele nu fac fata, ASTA E PROBLEMA VOASTRA, unii mai bagam si bani in jocul asta si dorim sa ne rasplatiti pe masura, destul de CLAR?



Pentru inceput, te dezamagesc transmitandu-ti faptul ca pepitele sunt ceva optional nu oblogatoriu. Scuzele ar trebui sa vina din partea departamentului tehnic InnoGames care se ocupa de starea de functionare corecta a serverelor, dupa cum s-a spus de foarte multe ori: team-ul West doar anunta InnoGames in momentul cand pe un server apar unele erori , repet, de rezolvarea erorilor se ocupa doar nemtii.

Cat despre numarul de jucatori, aici fiecare decide pe cate servere joaca, pe cate se inscrie, din nou nu ne putem opune deciziilor jucatorilor.


 

DeletedUser

Guest
Serverul Colorado a disparut



Pentru inceput, te dezamagesc transmitandu-ti faptul ca pepitele sunt ceva optional nu oblogatoriu. Scuzele ar trebui sa vina din partea departamentului tehnic InnoGames care se ocupa de starea de functionare corecta a serverelor, dupa cum s-a spus de foarte multe ori: team-ul West doar anunta InnoGames in momentul cand pe un server apar unele erori , repet, de rezolvarea erorilor se ocupa doar nemtii.

Cat despre numarul de jucatori, aici fiecare decide pe cate servere joaca, pe cate se inscrie, din nou nu ne putem opune deciziilor jucatorilor.



Am vrut sa ma loghez ,ca de obicei pe Colorado,nu mai apare.Am ters cookies si degeaba...Cred ca ar fi timpul sa informati InnoGames.

LE(14:41) :Nici macar asta nu mi-a aparut,este invizibil pt. mine .
LE(14:42) : It's ALIVE !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
(Astăzi la ora 13:03)
Colorado nu este disponibil pentru aproximativ 5 minute ore!
 

DeletedUser

Guest
eu am o alta problema....am sters logoul de la oras si am incarcat altul si imi apare tot acelasi :| si nu il mai am in pc iar logoul nou nu mi se incarca...
 

DeletedUser

Guest
o9r68r5lj17npvp1m69.png




Aceasta eroare apare pe toate lumile cand apas pe Setari/Cont/Modifica adresa de E-mail
Cred ca trebuie doar sa astept sa se rezolve probleme si apoi pot schimba linistit adresa de e-mail.
 

DeletedUser

Guest
lumea 7 si colorado

nu ma lasa sa muncesc nimic nu imi apare mana cand dau pe pictograma de munca:(<3W
 

DeletedUser

Guest
S-a anunţat de către Nahara că momentan sunt probleme la serverele West Ro, iar InnoGames lucrează la respectivele erori, trebuie să avem răbdare.
 

DeletedUser

Guest



Cat despre numarul de jucatori, aici fiecare decide pe cate servere joaca, pe cate se inscrie, din nou nu ne putem opune deciziilor jucatorilor.



Atunci cand iti faci un cont nou pe the-west te baga fortat si pe colorado fie ca vrei fie ca nu, asa apar foarte multe conturi de lvl 1 pe care nimeni nu le foloseste.
 

DeletedUser

Guest
Cade serverul cand sunt multi online (ex: luptele de fort seara). ;)
 

DeletedUser

Guest
Si atunci cand cadea serverul la intervale de 0.00001 sec a cui era vina?
 

DeletedUser

Guest
Nu imi merge nici una dintre lumi, mai exact nu imi apare imaginile jocului care erau inainte, decat doar texte si nu reusesc sa ma loghez. Imi poate spune ceva care este cauza?
 

DeletedUser7664

Guest
Se pare ca da,cred e de la browser

Are ceva daca folosesc Mozila?
 
Sus