Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser7664

Guest
Am intrat in modul de vacanta dar anularea duelurilor intra in vigoare dupa 24 ore. Mai am 200$, nu pot sa-i bag in banca, nu pot sa ajung in hotel, stau in continuare imobilizat la ultima munca efectuata, atacabil de oricine. Care e solutia? :confused::confused::confused::confused:



Astepti sa treaca 24 ore
 

DeletedUser18711

Guest
Probleme de desincronizare si blocare 4

Cand se vor rezolva problemele semnalate la primele mele 2 postari?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
fratilor voi nu intelegeti ca nu ma lesinat vam aratat ce mia scris... ma lesinat dupa dar oriqm nu mai aveam bani dupa primu atac X(
 

DeletedUser

Guest
Forturi Dellawere

As vrea un raspuns ptr problema forturilor!
Nu merg nici macar manevrele! Stiu ca e devreme...dar totusi!
Daca nu exista nici o solutie momentana...dati-ne o data aproximativa cand vor fi posiblile luptele de fot :D
Spor la treaba!
 

DeletedUser7664

Guest
As vrea un raspuns ptr problema forturilor!
Nu merg nici macar manevrele! Stiu ca e devreme...dar totusi!
Daca nu exista nici o solutie momentana...dati-ne o data aproximativa cand vor fi posiblile luptele de fot :D
Spor la treaba!

Tehnicienii lucreaza la remedierea problemelor,ai rabdare
 

DeletedUser

Guest
lumea12 merge greu

sal..de la inceputul pastelui imi merge f greu lumea 12..se logheaza bine dar merga greu si cateodata se si blocheaza..aa.se vede si incetosat un pic..lai joc pe 3 lumi si merge perfect..ma poate ajuta cineva..multumesc
 

DeletedUser7664

Guest
sal..de la inceputul pastelui imi merge f greu lumea 12..se logheaza bine dar merga greu si cateodata se si blocheaza..aa.se vede si incetosat un pic..lai joc pe 3 lumi si merge perfect..ma poate ajuta cineva..multumesc


Mie imi merge bine,folosesti cumva Internet Explorer?
 

DeletedUser

Guest
nu..folosesc MozillaF..la fel ca celelalte lumi pe care joc si care merg bine
unde as mai putea sa ma mai adresez?
 

DeletedUser16869

Guest
Firefox este cel mai bun broswer pentru West ( parerea mea:) )
 

DeletedUser

Guest
eu folosesc Mozila FireFox si nu am probleme....poate coincidenta...nu merge bine netu in momentul acela
 

DeletedUser

Guest
dar la celelalte lumi merge internetul..si a mers bine lumea12 inainte de sarbatori
 
Sus