Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser12000

Guest
Momentan exista cateva mici defectiuni tehnice. Tehnicienii germani deja lucreaza la remedierea lor.

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser

Guest
502 Bad Gateway Nu ma lasa sa ma conectez im da eroarea aia:((

Nu ma lasa sa aleg tinta unde pot trage,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mi-a aparut "Empty Server Response" cand eram la o manevra si se misca greu si chatul si manevra,am dat refresh-uri cu duiumul dar nimic..:dastardly:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
Mi-a aparut "Empty Server Response" cand eram la o manevra si se misca greu si chatul si amnevra,am dat refresh-uri cu duiumul dar nimic..:dastardly:

Logheaza-te din nou pe cont :) si iti va merge bine :) am patit si eu de multe ori lucrul acesta
 

DeletedUser

Guest
Aveam aproximativ 81 $ in cont si am vandut o Flinta de precizie la Negustor.Banii pe care i-am obtinut de pe Flinta de precizie s-au amestecat cu cei pe care eu ii aveam in cont si s-au transformat in bani lichizi..:boone:
 

DeletedUser12000

Guest
Nu este nici o eroare. In momentul cand vinzi ceva mustaciosului banii obtinuti devin lichizi.
 

DeletedUser

Guest
stiu dar si cei pe care-i aveam in banca au devenit lichizi..
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua,
vreau sa stiu dak imi mai pot recupera un cont de pe lumea Delaware,
mi-am instalat windows-ul si mi-am uitat parola de la cont.....iar email-ul pe care am facut cont-ul nu il mai stiu.
vreau sa stiu dak imi pute-ti trimite un mesaj cu email-ul de pe contul HellBoy2011 pe adresa forta_rapidu@yahoo.com ... am bagat cv SMS pt acel cont si nu vreau k sa il pierd pt k are lv cam mare.
Astept raspuns.
 

DeletedUser6410

Guest
Buna ziua,
vreau sa stiu dak imi mai pot recupera un cont de pe lumea Delaware,
mi-am instalat windows-ul si mi-am uitat parola de la cont.....iar email-ul pe care am facut cont-ul nu il mai stiu.
vreau sa stiu dak imi pute-ti trimite un mesaj cu email-ul de pe contul HellBoy2011 pe adresa forta_rapidu@yahoo.com ... am bagat cv SMS pt acel cont si nu vreau k sa il pierd pt k are lv cam mare.
Astept raspuns.

daca ai uitat este problema ta ;) din cate stiu nu ti se pot trimite asemenea date ;)
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua,
vreau sa stiu dak imi mai pot recupera un cont de pe lumea Delaware,
mi-am instalat windows-ul si mi-am uitat parola de la cont.....iar email-ul pe care am facut cont-ul nu il mai stiu.
vreau sa stiu dak imi pute-ti trimite un mesaj cu email-ul de pe contul HellBoy2011 pe adresa forta_rapidu@yahoo.com ... am bagat cv SMS pt acel cont si nu vreau k sa il pierd pt k are lv cam mare.
Astept raspuns.

Man, nu cumva te cheama si in joc la fel ca pe forum?
 

DeletedUser

Guest
asta nu e al meu e al lui fratemeu k de pe al meu nu mai pot intra.
 

DeletedUser

Guest
Am o problema cu lumea Delaware.Cand incerc sa ma loghez pe ea ma trimite inapoi la pagina principala.Pe Colorado merge sa ma loghez,dar se incarca destul de greu.
 

DeletedUser19531

Guest
Eu am probleme cu insasi pagina jocului, uitati ce-mi arata:


Iar daca se incarca pagina si dau sa intru pe una din lumi se incarca greu, foarte greu:


Acuma am dat sa intru pe lumea 3 si nici nu se mai incarca:


***Aceste probleme persista pe orice lume as dori sa intru, se intampla ceva(aduc schimbari la joc) sau care este cauza de pica servarul???
 
Ultima editare de un moderator:
Sus