Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
a

nu-mi merge delaware...scrie

Greşeală:
Lumea nu este disponibilă!
 

DeletedUser

Guest
eroare

am si eu tot o eroare ...cand intru pe pagina si ma loghez pe cont si intru pe lumea delaware imi apare tot ecranul negru ...se face vreo modificare sau altceva?
 

DeletedUser12000

Guest
Datorita noii versiuni de joc ce abia a fost implementata unele lumi sunt indisponibile sau au anumite probleme pentru o perioada de timp scurta.

Problema va fi remediată în cel mai scurt timp de către tehnicienii germani.

Va rugam sa intelegeti aceasta problema aparuta si sa nu mai deschideti alte tickete referitoare la aceasta tema.


Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate,

The West Team
 

DeletedUser13999

Guest
Buna ziua...
am descoperit un bug care ma deranjeaza
e prima data cand patesc asa ceva
deci cumpar sandale de la piata cu 2800 dolari apoi merg in oras si le ridic.
Cand dau ca sa ridic nu imi apare in inventar
Ce se intampla ???????
 

DeletedUser7994

Guest
Buna ziua...
am descoperit un bug care ma deranjeaza
e prima data cand patesc asa ceva
deci cumpar sandale de la piata cu 2800 dolari apoi merg in oras si le ridic.
Cand dau ca sa ridic nu imi apare in inventar
Ce se intampla ???????

Dai refresh si isi revine.Garantez mi s-a intamplat si mie.Chestia se intampla si cand ti se cumpara un obiect si nu iti apare sa ridici banii:mad:.
 

DeletedUser

Guest
Nu ma pot loga..!

Salut...ma numesc Alin, si am o problema cu logatul pe lumea 12 (Delaware)...cum nu am putut rezolva nimic prin sistemul suport m-am gandit sa fac si aici un topic. So....am urmatoarea problema: acum vreo 2 saptamani am intrat in mod vacanta ....dar peste vreo 2 zile am intrat iara....deci dau Log In, Selectez Delaware si nu imi apare nimic nici fereastra cu butonul '' Incheie mod vacanta'' si imi dispare panoul de unde pot selecta lumea dorita...... Prin sistemul suport mi-a fost spus ca jocul nu are nicio problema sau contul meu si ca problema este de la pc sau de la browser asa ca am fost pana la o prietena sa incerc si de la ea....si acelasi rezultat...am schimbat 4 browsere ...Firefox, Explorer, Chrome si Opera si acelasi rezultat la toate....daca cineva ma poate ajuta ia-si fii foarte recunoscator.....

Multumesc Anticipat
 

DeletedUser

Guest
nu pot sa vb pe camerele de chat in the west ma refer la oras si alianta ce sa fac am dat restart am dat refresh la pagina dar degeaba vrun sfat daca se poate
multumesc anticipat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15476

Guest
Problema Terminare misiune

Salut problema se poate observa aici ...

Precizez ca:

- am 15 in inventar
- am incercat intrerupe misiune / accpetare misiune / incheiere (acelasi efect)
- log out / log in (acelasi efect)


Concluzia mea: Bug server INNO

O seara buna !
 

Atașamente

  • bug.jpg
    bug.jpg
    97,1 KB · Vizualizări: 25

DeletedUser

Guest
Salut am si eu o problema am avut lvl 27 si azi cand am intrat dupa ce miam reinstalat win mio aparut lv 1
 

DeletedUser

Guest
Sunt probleme cu Lumea 12 ? de azi noapte e in "pauza" ...

LE : Si-a revenit ..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus