Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

eligtgv

Greenhorn
legatura server

Rog, poate ma ajutati,
Cand incepe o batalie in fort, mi se blocheaza tot - trebuie sa resetez PC-ul si apoi initializarea legaturii cu serverul mi se realizeaza dupa mai multe incercari - reusesc sa particip la batalie cand trec deja 5-6 runde.

wizard

Guest
ce browser folosesti?? e recomandabil chrome, si sa nu ai deskise alte jocuri/aplicatii torente etc

ledi3

Guest
Am cumparat briciul lui figaro-3,5k, si am dat 10 pepite ca sa mi-l livreze direct. Ma uit in inventar sa il pun in mana si la arme de duel nimic. Ce s-a intamplat? :mad::mad::mad:

ORICE COMANDA DAU PE EL DORADO IMI DA EMPTY SERVER RESPONSE ,ce naiba are ca vreau sa iau bellul si nu mai pot din cauza asta

rezolvat

Ultima editare:

Gennnove

Guest
eu am o alta problema ... am ajuns la motivatie 20 la sarlatan . am acidu pe mine am si lama dar nu imi da lama aurita .. am si 8 carbuni ... nu stiu ce se intampla... am level 40 si sper sa nu fie o eroare care nu poate fi remediata ... va dau si un screen :

Screen : http://imageshack.us/photo/my-images/638/eroarev.jpg/

multumesc anticipat

wizard

Guest
ok..deci nu numai mie..deci nu merge deloc..nici pagina principala nici o lume..nemtii iar o uitat ca sa plateasca lumina pt serverele .ro :)

Th3Man

Guest
S-au invatat injurati si nu cred ca se simt bine cu frigiderul gol. :)

wizard

Guest
ca suntem noi mai fraieri..asa ceva nu se imtampla in alte tari..

gioni4you

Guest
mda

eu am o alta problema ... am ajuns la motivatie 20 la sarlatan . am acidu pe mine am si lama dar nu imi da lama aurita .. am si 8 carbuni ... nu stiu ce se intampla... am level 40 si sper sa nu fie o eroare care nu poate fi remediata ... va dau si un screen :

Screen : http://imageshack.us/photo/my-images/638/eroarev.jpg/

multumesc anticipat
am patit si eu pe lumea 3 la fel abia dupa o luna de munca numai la sarlatan mi-a cazut lama aia,, sa nu mai zi ca si cheia 3 abia azi am luat-o dupa 2 luni si ceva de incercari ,, e singura lume unde mi sa intamplat asa sau poate de la caracter "duelist"

Gennnove

Guest
am patit si eu pe lumea 3 la fel abia dupa o luna de munca numai la sarlatan mi-a cazut lama aia,, sa nu mai zi ca si cheia 3 abia azi am luat-o dupa 2 luni si ceva de incercari ,, e singura lume unde mi sa intamplat asa sau poate de la caracter "duelist"
vre-o metoda de rezolvare ??? eu sunt soldat ..

eALLYN

Guest
am si eu o problema, nu ma pot loga pe el dorado , dau click pe lume si imi zice sa astept si tot nu mai intra si daca il las ore intregi ......