Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pff......ma gandeam ca fac si eu bani in dimienata asta :))dar...uite ca m-am inselat.....


Astept oferte la briciul lui figaro :whistle::whistle::up:
 

DeletedUser14592

Guest
si totusi, nu ne lumineaza nimeni? mai dureaza mult pana rezolva eroarea asta?
 

DeletedUser

Guest
nu ma grabesc:)))il pun pe vecinul Dantic sa ma lesine inca o data.....si plec:roll::roll: iar in cautari :))
 

DeletedUser14896

Guest
Pai da numai pe .ro sunt probleme ca noi cotizam cel mai putin i-a daca am baga mai multi bani in joc sa vedeti cum s-ar imbunatati treaba, dar de unde bani ca trebuie sa recunoastem ca suntem cam cei mai saraci si nu e vina noastra, bafta
 

DeletedUser18190

Guest
:(((((

aceeasi problema si la mine nu imi apare pagina principala!
scrie 502 bad gateway!
:sad:
 

DeletedUser

Guest
Pai da numai pe .ro sunt probleme ca noi cotizam cel mai putin i-a daca am baga mai multi bani in joc sa vedeti cum s-ar imbunatati treaba, dar de unde bani ca trebuie sa recunoastem ca suntem cam cei mai saraci si nu e vina noastra, bafta

Nu chiar...dar ne-o tras o teapa frumoasa...
 

DeletedUser

Guest
faceti adminilor mai rpd serverele ca sta contu degeaba acolo si ii cresc unghiile de la picioare si cine stie poate se si arde:( la focu ala :boone::boone::boone:
 

DeletedUser

Guest
mda..

Mi se pare foarte normal ca doar .ro sa nu mearga -.-"
 

DeletedUser

Guest
echipa tehnica cred ca la ora asta doarme si ii doare undeva de serverele noastre :mad:
 

DeletedUser

Guest
ce nesimtire...doar serverele ro sunt mereu in "probleme tehnice" se vor lua masuri rapide si aia isi fac cafeaua si mananca lapte cu cereala in germania...pai daca ar fi .de in situatia asta in max 30 min se rezolva.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
mhhhh

Totusi eu am bagat vreo 10euro in joc, ii vreau innapoi daca se inchise sv.
 

DeletedUser

Guest
naspa rau de tot

inteleg cand jocul nu merge 10-15 min ,dar nu 2 ore bataie de joc,nu am mai vazut asta in viata si am jucat destule jocuri online
 

DeletedUser

Guest
Uffffffffff iar a picat serverele ...ce naiba chiar bagam pepite degeaba ???
 

lord ion

West Marshal
Momentan serverele The West Romania nu functioneaza deoarece au aparut cateva probleme tehnice, va rugam sa nu depuneti tickete cu privire la acest lucru.

Echipa tehnica a fost anuntata si lucreaza deja la remedierea acestor probleme .

Din pacate nu va putem estima corect un timp in care se vor remedia aceste erori.

Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate,

The West Romania
 
Sus