Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser12446

Guest
legatura server

Rog, poate ma ajutati,
Cand incepe o batalie in fort, mi se blocheaza tot - trebuie sa resetez PC-ul si apoi initializarea legaturii cu serverul mi se realizeaza dupa mai multe incercari - reusesc sa particip la batalie cand trec deja 5-6 runde.
 

DeletedUser

Guest
ce browser folosesti?? e recomandabil chrome, si sa nu ai deskise alte jocuri/aplicatii torente etc
 

DeletedUser

Guest
Am cumparat briciul lui figaro-3,5k, si am dat 10 pepite ca sa mi-l livreze direct. Ma uit in inventar sa il pun in mana si la arme de duel nimic. Ce s-a intamplat? :mad::mad::mad:
 

DeletedUser8396

Guest
ORICE COMANDA DAU PE EL DORADO IMI DA EMPTY SERVER RESPONSE ,ce naiba are ca vreau sa iau bellul si nu mai pot din cauza asta

rezolvat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am o alta problema ... am ajuns la motivatie 20 la sarlatan . am acidu pe mine am si lama dar nu imi da lama aurita .. am si 8 carbuni ... nu stiu ce se intampla... am level 40 si sper sa nu fie o eroare care nu poate fi remediata ... va dau si un screen :

Screen : http://imageshack.us/photo/my-images/638/eroarev.jpg/

multumesc anticipat
 

DeletedUser8396

Guest
nu imi merge pagina principala pe the west si implicit nici o lume...e doar la mine ?
 

DeletedUser

Guest
ok..deci nu numai mie..deci nu merge deloc..nici pagina principala nici o lume..nemtii iar o uitat ca sa plateasca lumina pt serverele .ro :)
 

DeletedUser

Guest
S-au invatat injurati si nu cred ca se simt bine cu frigiderul gol. :)
 

DeletedUser

Guest
ca suntem noi mai fraieri..asa ceva nu se imtampla in alte tari..
 

DeletedUser

Guest
mda

eu am o alta problema ... am ajuns la motivatie 20 la sarlatan . am acidu pe mine am si lama dar nu imi da lama aurita .. am si 8 carbuni ... nu stiu ce se intampla... am level 40 si sper sa nu fie o eroare care nu poate fi remediata ... va dau si un screen :

Screen : http://imageshack.us/photo/my-images/638/eroarev.jpg/

multumesc anticipat

am patit si eu pe lumea 3 la fel abia dupa o luna de munca numai la sarlatan mi-a cazut lama aia,, sa nu mai zi ca si cheia 3 abia azi am luat-o dupa 2 luni si ceva de incercari ,, e singura lume unde mi sa intamplat asa sau poate de la caracter "duelist"
 

DeletedUser

Guest
am patit si eu pe lumea 3 la fel abia dupa o luna de munca numai la sarlatan mi-a cazut lama aia,, sa nu mai zi ca si cheia 3 abia azi am luat-o dupa 2 luni si ceva de incercari ,, e singura lume unde mi sa intamplat asa sau poate de la caracter "duelist"

vre-o metoda de rezolvare ??? eu sunt soldat ..
 

DeletedUser

Guest
am si eu o problema, nu ma pot loga pe el dorado , dau click pe lume si imi zice sa astept si tot nu mai intra si daca il las ore intregi ......
 
Sus