Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
:boone:Am pierdut si am si lesinat in duel cred din cauza ubdate-ului..:sad::razz::boone:
 

DeletedUser

Guest
Tre sa-mi iau biletul NR 3 .... reparati AZI serverul.... :whistle:

Doar de la 19:00 pana la 19:30 lasati sa mearga ... apoi lucrati toata noaptea .
 

DeletedUser

Guest
Mama frate deci ma chinui de vreo 1 ora sa intru pe el dorado si nu pot x(x(x( avem conturi de intretinut fratilor avem bani bagat in joc (eu nu altii da) deci va rog frumos sa va :mad::shoot::indian::mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ii cea mai mare prostie updatul asta ce sa facut....ceva ii bine, dar de exemplu designul de la priamrie, rapoarte , telegrame.... ii UN EPIC FAIL! mai alex pistoalele ce sa invart cand se incarca...traba sa astept 1 ora se se deschida un raport....
 

DeletedUser

Guest
Mama frate deci ma chinui de vreo 1 ora sa intru pe el dorado si nu pot x(x(x( avem conturi de intretinut fratilor avem bani bagat in joc (eu nu altii da) deci va rog frumos sa va :mad::shoot::indian::mad:

Eu am bagat de vreo 3 ori pepite ,vrem lumea 13 inapoi ,rezolvati o data apropo eu am primit numa cufar dati ma si voi macar 5 k
 

DeletedUser

Guest
Iar nu merge El Dorado:mad::mad: plus ca n-am primit toate titlurile pe L4(conform realizarilor) si nici testoasa sau banii pentru realizari, s-o fi suparat nemtii ca le cerem un car de bani despagubire de razboi:razz:, nu ca ar fi fost altfel la updaturile trecute.
Plus ca imi mai apare eroare fatala, 502 bad gateway etc si se mai intrerupe forumul:mad:
 

DeletedUser

Guest
de ce nu au facut up-date noaptea, cand nu sunt jucatori atat de multi :confused:
 

DeletedUser

Guest
Fratilor daca nu fac biletul azi eu sterg contul de o sapt astept .... :razz::mad::razz:

R.I.P.
 

DeletedUser

Guest
pe 4 am facut deja mis hackett..acu ma apuc de pustietatea....aveti rabdare..
 
Sus