Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser19798

Guest
Aveti rabdare ca se lucreaza la server...Pana cand nu se stie (Doar cei care lucreaza stiu) asa ca asteptati si voi doar nu muriti pentru un joc...
 

DeletedUser

Guest
:confused:

Cand se vor remediaaaaa :confused:

Adica ba apar 10 servere, ba imi apar 8 , ba imi apar toate cei bataia asta de joc si mai zic cei de la inno ca le ro nu se iau pepite, poi normal dc sa lom sa ne dispara contul?

DECI REZOLVATIOOOO REPEDEE!!!!!

toti sunteti niste :magar: va bateti joc de noi , niste bieti :cowboy: .
 

DeletedUser

Guest
Mai mult murim de ciuda ca la germani nu se intampla asa ceva:mad::whistle::hmf:

<3W
 

DeletedUser

Guest
Sa vezi ca daca nici maine nu merge servere ma sinucid ,nu glumesc sa va uitati la stirile protv ,the west sa trimiteti la urm adresa bani de sicriu
Calea Sicriului n.r.Sicriu,Judetu Sicriu Comuna Sinucidere
 

DeletedUser

Guest
The last post...

Nu am facut biletul.... deci ...
Cu bine si spor la joc...

 

DeletedUser

Guest
merge el dorado ??
Ca eu nici nu mai intru ca ma enervez ca vad ca nu merge simi mor neuroni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma refeream ca daca merge cam vazut ca nimeni nu maicomenteaza nimic si am crezutca sa rezolvat da mia fost lene sa intru sa verific
 

DeletedUser

Guest
nimeni nu mai zice nimica ca ii o mare bataie de joc...de 3 ore nu merge servaru...
 

DeletedUser

Guest
PUSCA SI CUREua lata ce nervi aveam odata!!!

Deci practici noi nu ne uitam in jurul nostru NEMTII AU CEL MAI TARE SERVER ENGLEZII AM INRAT ACUM CATEVA ZILE PE SV LOR MERGE STRUNA
SI NOI?? NOI CE NOI SUNTEM MAI ....
:mad:
:mad:
:mad:
:mad:
 

DeletedUser

Guest
Nu mi-e ca astept mai mult, dar macar daca mai dureaza ceva sa prelungeasca misiunea de Halloween cu o zi sa zicem, totusi avem ocazia sa o facem doar odata pe an si cum lumea nu a fost deschisa inainte de 31 octombrie anul trecut ca sa zicem ca majoritatea o au sau ca am avut ocazia sa o facem, ar fi un motiv intemeiat sa se mai prelungeasca un pic misiunea, repet daca mai dureaza mult problema pe El Dorado...:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Ma macar sa zica unu de la ei :
''Ba boilor sa stiti ca mai dureaza 5 ore" dar nici macar atat nu ne spun
 

DeletedUser

Guest
sa vedeti pe beta ce buguri sunt..am primit toate obiectele pt mis crima si ac ata si bumbac pt mis incepatorul , 2 cufere care nu-ti dau nimic..dar nici nu dispar..etc..am mai zis..vreti sa jucati cu buguri sau sa asteptati cat trebuie de asteptat si apoi sa mearga ok?
 

DeletedUser12402

Guest
Nu mi-e ca astept mai mult, dar macar daca mai dureaza ceva sa prelungeasca misiunea de Halloween cu o zi sa zicem, totusi avem ocazia sa o facem doar odata pe an si cum lumea nu a fost deschisa inainte de 31 octombrie anul trecut ca sa zicem ca majoritatea o au sau ca am avut ocazia sa o facem, ar fi un motiv intemeiat sa se mai prelungeasca un pic misiunea, repet daca mai dureaza mult problema pe El Dorado...:mad::mad:

Poti obtine coasa oricand doresti,eu am facut-o si in august pe Buffalo...
Pana la urma nu stiu de ce va plangeti si vreti cufere si bani ca nu merge serverul...Voi credeti ca toate jocurile merg fara incetare?Chiar daca vi se pare ca la germani le merge mai bine,poate ca si ei o mai duc asa...
Asa ca nu mai comentati,puneti-va si voi in locul celor de la INNO Games...Credeti ca voi puteti face niste servere care sa mearga non-stop?Sa bagati un uptade la fiecare secunda?
 

DeletedUser

Guest
vrem sa merarga "ok" dar va rog postati pe pagina principala ce ii faceti si cat mai dureaza? (la cate amanari ati avut pt update pe motiv ca reparati bugurile nu credeam ca se va intampla iar) :nu:
 

DeletedUser12402

Guest
Atunci am rezolvat, dar pe tw-info spunea pn pe 5 noiembrie
<3W

Sa spuna:)Stiu altii care au luat-o prin primavara...Eu am luat-o in august ca mi-am adus aminte sa mai vizitez si eu pe Henry

vrem sa merarga "ok" dar va rog postati pe pagina principala ce ii faceti si cat mai dureaza? (la cate amanari ati avut pt update pe motiv ca reparati bugurile nu credeam ca se va intampla iar) :nu:

Iti dai seama ca asta dureaza in functie de nemti...Nu cunosc domnii admini astfel de informatii
 
Sus