Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser19798

Guest
vrem sa merarga "ok" dar va rog postati pe pagina principala ce ii faceti si cat mai dureaza? (la cate amanari ati avut pt update pe motiv ca reparati bugurile nu credeam ca se va intampla iar) :nu:

eu stiam ca nu o sa mearga bine de la inceput...pe beta sunt enspe mii de buguri si alte chestii nASPA RAU...
 

DeletedUser

Guest
pe beta sunt buguri ca acolo se implementeaza pt prima data toate chestiile..pe .net merge super bine, si fara erori
 

DeletedUser

Guest
da .. si eu am jucat pe .net e prea bine.. sper sa fie asa si la noi:D
 

DeletedUser12402

Guest
da .. si eu am jucat pe .net e prea bine.. sper sa fie asa si la noi:D

La ei merge bine?Iti dai seama ca nici acolo totul e perfect...Bineinteles,poate nemtii s-or baga mai repede la reparat serveru' fiindca sunt mai multi oameni,mai multi care baga bani acolo...
 

DeletedUser

Guest
La ei merge bine?Iti dai seama ca nici acolo totul e perfect...Bineinteles,poate nemtii s-or baga mai repede la reparat serveru' fiindca sunt mai multi oameni,mai multi care baga bani acolo...

Nici pe .net nu e totul ok, dar aia cand zic ca dureaza 5 min...5 minute dureaza!! macar sa vina adminii cu ceva informatii!!!
 

DeletedUser

Guest
sa inteleg ca nu merge la nimeni, sa nu ma pun sa instalez windows-ul din nou
 

DeletedUser

Guest
stiti..bugurile astea nu au ceas..ca sa spuna de la inceput ca dureaza update=ul si repararea bugurilor : 1 ora 12 min 3 secunde..si bugurile astea sunt reparate de oameni..deci rabdare..cel mai important lucru care al uitati ca deja s-a implementat noul update..si ca 99 la suta din cei ce joaca au primit cufere bani xp..deci se merita asteptarea
 

DeletedUser

Guest
stiti..bugurile astea nu au ceas..ca sa spuna de la inceput ca dureaza update=ul si repararea bugurilor : 1 ora 12 min 3 secunde..si bugurile astea sunt reparate de oameni..deci rabdare..cel mai important lucru care al uitati ca deja s-a implementat noul update..si ca 99 la suta din cei ce joaca au primit cufere bani xp..deci se merita asteptarea


la ce te referi ca 99% din cine joaca or primit cufere bani si exp?
 

DeletedUser

Guest
stiti..bugurile astea nu au ceas..ca sa spuna de la inceput ca dureaza update=ul si repararea bugurilor : 1 ora 12 min 3 secunde..si bugurile astea sunt reparate de oameni..deci rabdare..cel mai important lucru care al uitati ca deja s-a implementat noul update..si ca 99 la suta din cei ce joaca au primit cufere bani xp..deci se merita asteptarea

Te inseli, adminii pot estima un timp de asteptare....si acela nu e de 5 min
 

DeletedUser

Guest
adica la cei ce au cumparat macar 1 data pepite..au primit azi cufere..au primit bani si xp de la realizari ! edit ! nu adminii fac jocul..bugurile nu sunt reparate de admini..ei preiau informatii de la nemti
 

DeletedUser

Guest
nu adminii fac jocul..bugurile nu sunt reparate de admini..ei preiau informatii de la nemti

Adevarat: cei de la inno repara srv, numai ca adminii primesc informatii de la tehnicienii germani, nu? Pot sa ne informeze cat mai dureaza sa repare bugurile, corect?
 

DeletedUser

Guest
cand cineva are problema la windows sau alt program sau updatezi un program si acel program are niste erori, poti sti care e timpul estimativ pana se repara acel program?? NU ! ...... ASA E SI AICI...
 

DeletedUser

Guest
marea prostie este ca se incearca implementarea a prea multe lucruri deodata.nu inteleg de ce nu se face mai putin,dar mai des.asa macar ar putea repara lucrurile pe loc, in loc sa se bage o mie de lucruri care au nenumarate bug-uri. asa cred eu ca ar trebui sa fie, dar fiecare cu parerea lui. Stiti cum se spune: Graba strica treaba.:cooln:
 

DeletedUser

Guest
cand cineva are problema la windows sau alt program sau updatezi un program si acel program are niste erori, poti sti care e timpul estimativ pana se repara acel program?? NU ! ...... ASA E SI AICI...

nu e nevoie sa scrii "CU CAPS LOCK"...nervosule!!!!

de fapt poti da un timp estimativ la orice bug, update/reinstalare, chiar daca ulterior vii cu o modificare la el!!! Nu o sa intru in detalii cu acest timp estimativ!!!

Oricum, eu mi-am spus o parere, nu trebuie sa te enervezi!!!!

Have fun!
 

DeletedUser12402

Guest
Te inseli, adminii pot estima un timp de asteptare....si acela nu e de 5 min

Adevarat: cei de la inno repara srv, numai ca adminii primesc informatii de la tehnicienii germani, nu? Pot sa ne informeze cat mai dureaza sa repare bugurile, corect?

Aici gresesti,tu vrei ca sa repare mai repede serverul germanii sau sa stea cat mai mult de vorba cu adminii nostri?
oricum,se poate oferii si o estimare,dar niciodata aceasta nu va fi precisa...Doar aproximativa
 

DeletedUser

Guest
Aici gresesti,tu vrei ca sa repare mai repede serverul germanii sau sa stea cat mai mult de vorba cu adminii nostri?

rolf, mai vrei sa iti raspund? sau te gandesti unde ai gresit??? Ok...am gresit si eu cand am spus " Tehnicienii germani"

P.S: la inno nu sunt numai oameni care repara srv...aka tehnicieni :|

hai sa terminam aceasta discutie: fiecare cu parerea lui.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus